Sürtünme yolu ilişki hakkında yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar?

Sevgilimle 5 gün önce böyle birşeyler yaşadık benim üzerimde birşey yoktu onun iç çamaşırı üzerindeydi penisimi 5 6 defa onun vajina bölgesine sürttüm herhangi bir boşalma yaşamadım ancak kuruntu yapıp 47 saat sonra ella hapı kullandık. İç çamaşırından zevk suyu geçme ihtimali nedir? bir boşalma yaşamadım hamile kalmış olabilirmi?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• İvan don delen değilsen hamile kalamaz.

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkıntı yok devam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ayy saçmalama içine mı boşaldın kii , 😝😝😂😂 daha neler nette okadar yazı var bunla ılgılı , zevk suyundanda hamıle fılan kalınmaz unut onu ✌🏼️

0|0
    0|0
  • Yok daha neler bisey olmaz

0|0
    0|0
  • Hayır hamile kalmaz

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kardeş o hapları öyle bilip bilmeden kullanıyor arkadaşın ama hapların yan etkilerini okumanızı tavsiye ederim. Hormanların düzenini bozuyor aşırı tüylenmeyede yol açıyor en basiti bu.

0|0
    0|0
  • bu canım sorun için teşekkür ederim kardeşim zevksuyu yani mezi ile hamile kalınır mı lan saf mısın sen

0|0
    0|0
  • Ya bu tarz hapları kafanıza göre nasıl alıp kullanabiliyorsunuz. Yan etkisi fazladır. Alerjiside varsa daha kötü sonuçlar doğurabilir. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Ya arkadasim cok buyutmussunuz oyle sey olurmu ya ben sevgilimin icine defalarca bosaldigim halde okadar kuruntu yapmiyoruz hele senin yaptiginla hic bisi olmaz

0|0
    0|0
  • kardeşim cihazda NFC varsa mümkün olabilir :D :D

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok sürtünmeye devam belki alevlenir Ateş çıkar 😊

0|0
    0|0
  • İnşallah kalmıştır !
    Bebeginiz olur :D

0|0
    0|0