Bayan arkadaşlar bir bakar mısınız acil

eşimle cinsellik konusunda sıkıntılarımız var cinsellik konusunda cok ısteksız.Bu konuları konusurken bişey itiraf etti ve ben çöktüm.Eşim cinsel birleşme sırasında orgazm olamıyor böyle bişey var mıonuda bilmiyor şahsen bende bilmiyorum.sadece oral seks sırasında orgazm oldugunu soyledı.siz partnerınız ile cınsel bırlesme esnasında orgazm oluyormusunuz.Lütfen ciddi olarak yazarsanız sevınırım bu konu benım ıcın cok cıddı

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• benimle saatlerce sevişen çok istekli benden asla bıkmayan benim mutlu olmam için herşeyı yapan bir eşim var ama ben de orgazm olamıyorum :( böyle olunca da artık boşalsın yeter diye içimden söylenıyorum, bu benım suçum değil onunsa hiç değil ama adaletsiz bir dünya işte. eşimi çok seviyorum bana dokunması hoşuma gidiyor ama sonu gelmiyor, bu bende gerginlik yapıyor:( sakın eşin işi bilmiyor demeyin ondan önce de birkaç kişi ile birlikte oldum ve onun bu konuda çok iyi olduğunu ve penisinin standartların çok üzerinde olduğunu söyliyeyim. bende iş yok:(

0|0
    0|0
    • peki düzeltmek için birşeyler yaptın mı araştırma falan

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• vajina içinde myom denen kist gibi parçalar olur ağrı yapıp uzaklaştırabilir. bir jinekoloğa gidin. ayrıca pozisyon çok önemli. bacak omuza ya da karın bölgesine yaslama şeklinde YAPMAYIN.

eşin yatınca bacakları hafif açacak çok değil. içine girdiğinde üzerine eğilip sevdiği bölgeleri öperek yalayarak ilişkiye devam et. bu pozisyonda üzerine eğik olduğundan penis ve göbek altı klitorisle temas halinde olur daha çok zevk alır.

0|0
    0|0
  • Vajinal orgazm diye bir deyim varmış , onu başaracaksınız , yeni mi evlisiniz , mast veya oral alışkanlıkları nedeniyle vajinaya penisle giriş çıkış yani ilişki duyarlılıkları daha geç veya uzun sürede alışılabilir , o nedenle oral zevk vermiş olabilir. Sen ilişkiyi daha uzun tutarak alıştıracaksın , bu erkeğin görevi

0|0
    0|0
Yükleniyor...