Labioplasti iç dudak küçültme ameliyatı?

Bu ameliyatı yaptıran var mı maliyeti ne kadar İzmirde bunu iyi yapan bir hastane doktor vs biliyor musunuz ben yaptırmak istiyorum 19 yaşındayım çok rahatsız ediyo beni

0|1
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• izmirde tabi yapılıyor belirli ölcümler ve aile izinin alınıyor yasın gerci reşit bilmiyorum burda reklam yasak mı bilmiyorum ama Girne Bulvarı da karşıyakada var eskiden orda çalışmıstım sımdı baska bir yerdeyım ama eski calıstıgım yer iyi özelden yazarsan tel ve doktorlarn adını veririm.

0|0
    0|0
    • Reşitim aile izni isteyemezler ki

• @Nightbabe ewet gerekiyor... biz gelişim ve sonuç kısmını tam olarak bildiğiğmiz için konuyu anlatmak isterken bazende anlatamıyoruz polimik oluyor burda.

• Olsun bıldığınızı genclerden esırgemeyın boşverın polemığı 🙃

En İyi Kız Görüşü

• Çok geçmiş olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yasin daha cok kucuk.. yaptirmani tavsiye etmem.. ic dudaklarinin buyuk olmasini avantaja cevirebilirsin.. sevgilin oral yaparken goreceksin faydasini.. birde unutma bayanlarin %90 ni kendi vaginalarini begenmezler..

0|0
    0|0
  • Seni değil eşini rahatsız ediyorsa yaptır bence derim. Kilo sıkıntısı yapan tüm kızlarda bu sorun mevcut malesef...

0|0
    0|0
    • 57 kiloyum

• Aılen ne dıyor? kılo ıle boy vs kılo alıp verme ılede yukarda yazdığım gıbı bagı var , konuya yorum yapan doğru söylemış , bu kadar kişi yazmış benım gıbı ✌🏼️

• Eşini belki rahatsız etmeyecek ve sen boşuna ameliyat olacaksın hem hamile kalınca yine büyüyecek kilo alıp vermeden dolayı

• İzmirde kolaylıkla bulursun bunu yapan

0|0
    0|0
  • Ben şahsen öyle bırakmanı isterdim kana kana dışarı çıkmış vajina arıyorum. Hoşçakal

0|0
    0|0
  • 19 yaşındasın ve ne kadar kötü ki rahatsız oluyorsun?

0|0
    0|0
    • Ayakta durduğumda görünüyor yaptırcam ameliyat

• Bence gereksiz evlenince kocan rahatsız olursa yaptır. Belki de memnun olacaktır kocan bu durumdan. Ben olsam memnun olurdum yani...

• Dudaklarınmi rahatsız ediyor resim at

0|0
    0|0
  • Bırakın doğal kalsın bence daha güzel

0|0
    0|0
  • Abartiyorsundur sans oyle geliyordur

0|0
    0|0
  • Hayır canım daha tatlı iri dudak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden yaptırmak istıyorsun ki?19 yaşında?

0|0
    0|0
    • Reşit olan herkes yapabiliyor bu ameliyatı büyük sarkık beni rahatsız ediyor yoksa durduk yere 3 milyar vermeye hevesli değilim

• Belkıde dusunduğun gıbı degıldır , bu tarz seylerın kılo alıp verme ılede degısebılecegını bılıyorsundur umarım ayrıca reşit olmak demek neşter altına yatmak demek değil.
      Belkı vucut yapın boyle cok dıkkat edılmesı gereken bı amelıyat vucut yapın boyle ıse bu durum tekrarlayabılır , bı kadın doğumcuya gozukmeşısın öncelıkle , estetık cerrahların coğu para için herseyı yapabılır cok dıkkat edılmesı gerek , sonra pişmanlık fayda etmez basıtte bı amelıyat olduğunu sanmıyorum

• Ayrıca sarkık ve buyuk olması hayatında neyı etkılıyor buda onemlı? Belkı senın gorduğun gıbı degıl normalde olabılır , yanı dedığım cıddı bı konu ✌🏼️

• Büyük oluşunun nesi kötü

0|0
    0|0
  • Neden uzun diyemi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...