İlerde zararini görur muyum? Deyat?

Lutfen bilgilendirirseniz sevinirim malesef neredeyse her gun p*rno izleyip mast yapiyorum ilerde zararini görurmuyum. Şimdiden dahi sirtim ağiriyor :-(

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle ki, fetişizme ilgin gelişir istemdışı ve scat, pissing gibi mide kaldırmayan kategorilere kayarsın, bir süre sonra bu hayatına döner.
    Dengesiz düşünür ve beynin hormon (cinsel değil) larının salınımı düzensizleşir. Sonuç olarak Özgüven eksikliği, cinsel iktidarsızlık, sosyalfobi, karar verememe, algı ve konsantrasyon bozukluğu olarak sana geri döner.
    Tavsiyem şu ki bunları bırak..

0|1
    0|0
    • Kardesim malesef birakamiyorum :-(

• Hayatınızı 7 Günde değiştirin, Paul Mc'Kenna

• Tavsiyelerin icin tesekkur ederim :-)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Yapmaktan korunmak icin oneriler

a- Bunu bir hastalık gibi görün. Hastalık olunca da insan olarak düzelmesi için gayret edin. Kültürlü bir hanım olduğunuza göre bunu yapmakta zorlanmayacaksınızdır.
    b- Sakın düzelmez bir hastalığa yakalandığınızı vehmederek kendinizi şeytanın kucağına itmeyin. Allah Teâlâ çaresi olmayan bir sıkıntı indirmemiştir! Buna iman ediyorsunuz zaten.
    c- Çok önemli bir husus olarak, vakit bolluğu yaşıyorsunuzdur, bunu düzelteceksiniz. Belki bu maddeye karşı çıkıp hiç vaktiniz olmadığını söyleyebilirsiniz. Kastımız şudur: Size Allah Teâlâ bir kapasite verdi. Bu kapasite misal 100’dür. Sizin günlük yoğunluğunuz yani toplam meşguliyetiniz 80 civarındadır. Kalan yirmi enerjiyi şeytan en zevkli denebilecek alanda israf etmektedir. Bu mantıkla bakarak vaktinizi ne kadar doldurabildiğinizi ölçün. Bu doluluğu sağlamak için:
    1- Felsefî konulara yatkınlığınız varsa bir konuyu araştırın, okuyun, şiir yazmayı deneyin, yazı kabiliyetinizi geliştirin, makaleler yazın. Fıkıh konuları okuyun. Bir tefsiri okuyun. Veya zevkle takip edeceğiniz bir işi yapın.
    2- Bir ders halkası bulup ona katılın. Kendiniz bir halka kurun.
    3- Arkadaş grubunuzu genişletin.
    4- Geziler yapın.
    d- Gıda rejiminizi düzeltmeniz gerekir. Şehveti kışkırtacak gıdaları azaltmanız gerekir. Bunun için özellikle bir doktora görünmenizde yarar olur.

f- Göz kirliliği yani gözünüze temas eden görüntüler sizi etkilemektedir. Göz kirlenmesine karşı tedbirler almaya çalışın.
    h- Kendinizi yetersiz görürseniz bir psikologla istişare edebilirsiniz.
    I- Dua yegâne silahınızdır. Unutmayın; dua silahınızdır. Dua edin. Sabah akşam, gün ortası dua yegâne silahınızdır. Antibiyotik alır gibi dua alacaksınız. Yılmadan, usanmadan!
    Umutsuzluğa kapılmayın, Allah’ın izni ile kurtulursunuz.(alıntıdır

0|1
    0|0
  • Sayıyı azalt bence.

0|1
    0|0
  • Görürsün yeğenim benden tavsiye kendini onlarla kandırma orada gördüğün herşey kurgu ve ilaçla...

0|1
    0|0
    • Amca, walla boşaldiktan sonra hemen seviyorum hatta midem dahi bulaniyor boşaldiktan sonra ya ben bu pislikleri nasil izliyebildim dahi söyleniyorum ama malesef arada bir gun gecince hemen şehvetim artiyor kendime hakim olamiyorum :-(

• Bsey olmaz. Cünüp dolasma yeter

0|0
    0|0
  • Sertlesme ve erken bosalma

0|0
    0|0
Yükleniyor...