Arkadaşlar mantar mi AIDS mi?

Ya şişlik var vajinamda ve beyaz kabuk atma tahriş yanma kaşıntı var doktora gitmem öneriliyor ama ben utanıyorum ve aileme bisey söylenmesinden utanıyorum olur mu böyle birşey?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• AIDS ilişkide bulasir. Sen ilişkiye girdin mi onla bunla. Girdiysen şansin çok dusuk

0|0
    0|0
    • Tek kişi ile girdim

• Kizin bekaretini bozan insandan ne beklersin ki

• Ne beklersin?
      Bn bekaretini ona verdim o almadi

En İyi Kız Görüşü

• Akıntın ne renk ve kac gundur var? Agrılı bı akıntı mı? Idrara cıkarken yanma varmı? Sıksık ıdrara cıkma sistit var mı?
    Seks sırasında beraber olduğun kişiyi tanıyormusun? Ve nıye prezervatıfsız yapıyorsun , ? Karsındakı kişinin cınsel organındakı herhangı bır akıntı bıle sana bulasmış olabılır 🙄

0|0
    0|0
    • Uç gundur yeşil tonunda ağrılı değil evet yanma oluyor evet biraz fazla idrara cikiyom ve tabiki tanıyorum sevgilim prezervatif kullanmiyoruz hiçbirşey kullanmiyoruz

• Bilgi ;

Trichomoniazis Tedavisi
      Trichomoniasis tedavisinde kombine olarak hem ağızdan kullanılan (oral) antibiotikler hem de vajina içine yerleştirilen fitil veya kremler kullanılmaktadır.

Ağızdan kullanılan (oral) antibiyotikler kana geçerek sistemik etkiyi sağlarken, vajina içine yerleştirilen fitil veya kremler lokal (bölgesel) etki ile vajinal enfeksiyonu sonlandırmaktadır.

Trikomonasda önceden değinildiği gibi partner tedavisinin de yapılması şarttır. Her iki kişinin de tedavisi bitene kadar ilişkiden uzak durulması veya cinsel ilişki sırasında prezervatif (kondom) kullanılması yararlı olacaktır.

Trichomoniazis’de tedavi süresi genelde 5-7 gün arasında olmakta ve medikal tedavi (metronidazol ve ornidazol türevi) sonrasında hastaların şikayetleri hızlı bir biçimde sonlanmaktadır.

• Tessekurler :) goruncem

Erkekler Ne Diyor 16

• Aids öyle olmaz. Cildiyeye git mutlaka.

0|0
    0|0
  • vajinanı çok temizlemek le uğraştığıysan mantar olabilir veya tam tersi duurumda da mantar olur aıds dediğin şey gözle görülmez kan testinde çıkar

0|0
    0|0
  • Kucuk yasta cesit cesit insanla yatip sonrada bu endiselere kapilan cahil kizlar! Aids disinda cinsel bir ton hastalik var, Hepsinden korkun... bir anlik zevk yasamak icin butun bir hayati zehir etmeyin. Sana gelince temiz diyorsun nerden biliyosun senden once bir rusla birlikte olmadigini? Yuzune bak guzel yakisikliysa temiz bu ver! Bizde maalesef bu sekilde tani koyuluyor. Burda sana anlatmak istedigim hicbiseyden emin olma erkek aldatir ve kadin bunu bilmez!

0|0
    0|0
    • Bulunduğumuz ilde başkabiri ile birlikte olma oolasılığı %0 eminim ama belki dışardan bir bakteri gelmiştir

• Dışardan bakterı wc ıle gelebılır bu da kötu ;(

• Mantar

0|0
    0|0
  • AIDS değildir :) Mantar olabilir. İyi bir dermatologa görün.

0|0
    0|0
  • :D:D aids ne la :DDAhga

0|0
    0|0
  • görmeden tanı konulamaz bahsettiğin hpv hsv zona mantar hepsi olabilir ayrıca kan testinde çıkmaz bu hastalıklar hsv kan testinde çıkabilir ama genelde yalancı negatif verir serolojide çıkmaz gözle tanı konmalı

0|0
    0|0
  • gecmıi olsunn

0|0
    0|0
  • Mantar olmus senin seftali

0|1
    0|0
  • ma tardır ne aids be

0|0
    0|0
  • mantardır. aids o kadar kolay belirti veren bir hastalık değil.

0|0
    0|0
    • Peki muayene sırasında kızlık zarına falan bakılır mi ya da ilişki ile ilgili bisey sorulur mu?

• @dontbesad bu kız çok mantıklı konuşuyor. dinle sen onu.

• :) teşekkürler ikinizede

• İnşallah mantar dır. AIDS se burnu şapkası yok ucunda ölüm var Dr görün kıza zaman da

0|0
    0|0
  • Mantardır

0|0
    0|0
  • iğğğğğğğğğğğ

0|0
    0|0
  • hiv testi yaptırcan

0|0
    0|0
    • cinsel yolla bulaşan hastalıklar yaptırcak testler
      aids hiv yaptıracan testler
      1. HIV PCR (viral DNA/RNA) (9-11 günden sonra)
      2. p24 antijen testi (3 hafta-3 aylık dönem arasında)
      3. ELISA (Anti-HIV) testi (3-6 aydan sonra)
      en yagın kulnlan elisa hiv antikor testi 3ay 6 ay yapılar pozitifleşme süresi 3ay 6ay da nadiren pozitiflesir 6 ay sonra negatif gelirse hiv vürsü yok hastalıga yakalanmadın demek yani hiv aids deyilsin--
      elisa testi pozitif çikarsa Westernblot yöntemi doruma yapılır negatif ise aids hiv vürsü yok demek hastalık yok demek

hepatit b için 3ay 6ay elisa testi
      HBsAg
      Anti-HBc IgM
      Anti-HBc IgG
      Anti-HBs

hepatit c için 3ay 6ay elisa testi
      Anti HCV

firengi silfiz için 1ay 3ay
      VDRL TPHA testileri

bel soğukluğu için idrar tahlili kültürü bakılır

• Çok teşekkürler goruncem yarın umarım :)

• rica ederim :)

• çok geçmiş olsun vajinal enfeksiyon dr gitmelisin yoksa sonuçları daha kötüey gider...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Baskalari ile iliskiye mi girdin? Ailen seni bakire mi saniyor?

0|0
    0|0
    • Evet ailem beni bakire sanıyor ama tek kişi ile birlikte oldum

• Doktora git mantardir mikrop kapmistir. Ailenden çekildiğin nokta kızlık zarinsa paraya kıyıp özel hastaneye ya da yakın özel poliklinige git ailene haber falan gelmez.

0|0
    0|0
  • Mantar büyük ihtimalle ama aids böyle olmaz aids bütün bünyeni etkiler bölgesel değildir

0|0
    0|0
  • Mutlaka dr git

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • Evet olur. O yeri yumayınca öyle oluyor. Pasaklılıktan ileri geliyor. Senin ablan yok mu, ne bileyim teyzen frlan, anne-babanın kulağına gitmeyrcek şekilde doktora gidip gelsen iyi olur canım

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir eczaneden ilac al gecmezse gidersin

0|0
    0|0
  • 18 den küçüksen haber veriliyor. İlişkiye mi girdin? Bana mantar gibi geldi ama bilmiyorum gitmelisin

0|0
    0|0
    • Yo 18 oldum evet bakire değilim sevgilim var ve bikac gün önce birlikte olduk o yüzden olabilir mi onun bir rahatsızlığı yok

• 18sen haber verilmiyor diye biliyorum doktora git çekinme.

• İnsAllah haber verilmez

Yükleniyor...