Vajina iç dudaklarım çok küçük, ilişkiye giremiyoruz.. Önerisi olan?

Nişanlımın penisi oldukça kalın benimse iç dudaklarım çok dar olduğundan ilişkiye giremiyoruz, aslında vajina girişinde sıkıntı yok ama vajinayı çevreleyen iç dudak darlığı var.. Hiç böyle birşeyle karşılaştınız mı? Ne yapılmalı?

0|0
2|35

En İyi Erkek Görüşü

• Benim çok fazla tecrübem yok dar vajinayı biliyorum çok dar mıydı dikkat etmedim ilkin o üstteydi biraz penisimin baş kısmını sokabildim baktım kızın canı acıyor yapmayalım dedim o da yok yapalım dedi sonra pozisyon değiştirdik doggy pozisyonunda oldu ıslnma önemli sanırım benim penisim de kalın muhtemelen nişanlınızdan kalındır olmazsa doktora uzmanlara sorarsınız geçmiş olsun mutluluklar dilerim

0|0
    0|0
    • Aslında benim vajinamla alakalı değil onu çevreleyen iç dudakla alakalı.. bizde de aynı şekilde oldu baş kısmını soktu, ilerleyelim dedik orada tıkandık.. doggy pozisyonunu denemedik, sanırım onda sıkıntı olmuyor..

• hayır 8 cm değil.. ama 4 cm rahat var, bitiş noktası da 6 cm vardır.. gittikçe genişliyo adamın penisi :))

• Anladım kalın gerçekten ama benimki kadar değil yakın bence ıslanma daha önemli ben ilşki yaşadığıma göre sıkıntı olmaz büyük ihtimal sizde de benim de aynı türden gittikçe kalınlaşan 6.5. 7cm ortalama 8 cm e yakın en kalın yeri ıslanma önemli bir de yavaş olmak ben yavaşım zaten ondan belki sıkıntı yaşamadım ama olmazsa uzmana danışmanızda fayda var

En İyi Kız Görüşü

• Kayganlastirici kullanin canim birde iyice islanman sulanman lazim yoksa canin da acir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Yeterince ıslanma oluyor mu?

0|0
    0|0
    • oluyor, nişanlım penisinin bir kısmını soktuğunda kaygan olduğunu söylemişti. Bir süre gel git yaptık biraz daha sokmak isteyince sıkıntı yaşadık..

• aslında muayene olman daha iyi ama su bazlı kayganlaştırıcı deneyebilirsin bence.

• bence sizin vajina dar değil sanırım sorununuz sizin iyice ıslanmadan partnerinizin vajinanıza girmesi düşünün kalın dediğiniz penisten büyük bebek çıkıyor oradan benim tavsiyem partnerinize oral teklif edin o sizi yeterince haz sebebiyle ıslatacaktır vajinanızda aldığınız haz ile birlikte açılacak ve boşalma yaklaşırken eşinizin girdiğinde hem zor olmaz hemde şiddetli orgazmla boşalırsınız mutlu birliktelikler dilerim

0|0
    0|0
  • cinsel birliktelikte zorlanmanın vajina dudaklarıyla pek bir alakası yok.
    yorumlarda da bahsedildiği üzere vajina kanalı yeterince kaygan olmayabilir, bu da penisin hareketlerini zorlaştırır ve sizde ağrıya sebep olabilir. Ön sevişmeyi biraz uzun tutarak gerekli ıslanmayı sağlayabilirsiniz veya kayganlaştırıcı bir madde kullanabilirsiniz, bebek yağı, zeytin yağı vs.

0|0
    0|0
  • Bol bol alıştırma yap. Öncesinde bol bol seviş birsz Genişler sende rahat ol. Psikolojik olarak olabilir

0|0
    0|0
  • kayganlaştırıcı kullanın zamanla o da açılır merak etme

0|0
    0|0
  • Söyle o ayıya, sokmadan yalasın biraz..

0|0
    0|0
  • Kayganlastirici vs ile

0|0
    0|0
  • Onunki incelmeyecegine göre. Sen genişlet

0|0
    0|0
  • kaydirici jel alin ama once seni iyice yalayip islatacak hazir olmalisin her acidan.. kasmamalisin kendine... acimayacak oda jeli surup sokacak bak nasil giriyor...

0|0
    0|0
    • yani iç dudak darlığında yırtılma olmadan da ilişki yaşanabilir mi ki.. bir kere perine kısmında azcık bir yırtılma olmuştu.. bilmiyorum acemi mi davrandık :/

• kesinlikle kaydriicisiz yapmayin siz...

• İyice ıslanman ve bu ıslaklığın dışarıya çikimasi lazim birazda elinle iki yana ayir ve yavasca girsin icine

0|0
    0|0
  • İyice ıslanMan gerekiyor kısa kısa ile geri gidip alistirmasi gerekiyor

0|0
    0|0
  • Acı çektirir bu sana sadece

0|0
    0|0
    • ne yapmalı..

• evet eminim.. benimki yarık ve kapalı sanki biraz genişlemiyor

• Cerrahi müdahele yapılabilir

• Edep var mı sende?

1|0
    0|0
  • Cerrahi müdahale ile düzelir sıkıntı yaoma daha önce karşılaştım ben

0|0
    0|0
    • öyle mi.. hiç bir şekilde girmiyor muydu.. cerrahi müdahale şart mı ki :( biraz daha ayrıntılı bahseder misiniz lütfen..

• Ozele gel ordan anlatayım

• selam maleseffff

0|0
    0|0
    • nasıl yani ömrüm boyunca sevişemicek miyim ben şimdi :D

• sevıseceksın engel yok kaygan bısey sursun soksunn kuafor olarak duusncemm

• Gres yağı sür

0|0
    0|0
  • dişini sık iyice yüklensin ser yapsın açılır:)

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş aceleniz ney

0|0
    0|0
  • zamanla açılır pompaya dewam

0|0
    0|0
  • Kayganlaştırıcı jel ile deneyin

0|0
    0|0
  • partnerin harika zevk alır darsa

0|0
    0|0
  • Bol bol kayganlastirici krem sonra alışır

0|0
    0|0
  • Girip çıktıkça alışır genişler

0|0
    0|0
  • senin yapacak bişeyin yok :)

0|0
    0|0
  • On sevişme şart kendini hazır etmelisin

0|0
    0|0
  • Yok kanka

0|0
    0|0
    • hiç böyle hatunla yattın mı nerden biliyon olmadığını :D

• Ulu orta konuşulacak şeyler değil panpa😉

• panpa gizliye al o zaman cevabı deşifre olmak istemiyorsan :)

• kapaklı diye tabir edilir buna halk dilinde ki düzgün bı ıslanma gerekir ister istemez

0|0
    0|0
  • dudakla ne alakası var girin ya :D

0|0
    0|0
  • Biraz orala agirlik vermelisiniz

0|0
    0|0
  • kayganlaştırıcı kullanın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 1

• Ön sevişmeyi uzatın ve okey markasının kayganlastırıcılarını kullanın bırde penısı içerı gırerken yanaklarını elınle acabılırsın ,

0|0
    0|0
Yükleniyor...