Evlilik dışı yaşanan ilişkilerde cinselliğe neden soğuk bakıyorsunuz?

Bu soruya kıtların verebileceği kalıplaşmış cevapları yazıyorum onlar yormasın o parmaklarını boş yere.

Erkek değilmisiniz hepiniz abazasınız...

Aklınız fikriniz seks normal konular konuşabileceğim hiç bir arkadaşım olmayacak mı ?

Anan, bacın yapsa birde bunu düşün derim...

Neden kendimizi kullandıralım ki ?

Evlenmeden olmaz cinsellik düşünen, cinsellik isteyen zaten aşık değildir seven sevdiğinin elini bile tutmaya kıyamazken...

El ele tutuşmak bile haramken sen neyin kafasını yaşıyorsun bunun öbür dünyasınıda düşün allah ıslah etsin...

Gibi gibi cevap yazacak olanlar hiç yazmasınlar gerçekten. Karşılıklı ilişkilerde cinsellik yaşayıp onun getirdiği sorumlulukları kaldıracak olgunluğa sahip olmayan baylar ve bayanların yaptığı trajik hatalar harbi harbi çiftleri korkutur olmuş durumda. Özellikle de hanımefendiler bu durumdan müzdarip bana göre. Bana göre kalıplaşmış trajedilerin hayatımda oluştuğunu tahayyül etmek tamamen fantezi. Mantıklı sebeplere dayanan cevaplar verirseniz gözlerinizden öperim Sayın KS Üyeleri saygılar...

Kıtlar sakın kızmayın bana seviyorum sizleri hepimiz dostuz nihayetinde ;)

Güncellemeler:
Dostlar azıcık yattım kalktım ve inançları gereği evlilik dışı cinselliğe olmaz gözüyle bakan insanlara kıt dediğim için özür dileyemi elzem gördüm hakkınızı helal edin saygılar...

0|0
7|2

En İyi Erkek Görüşü

• Boşanan çiftlerin %80'i nin aldatma yüzünden boşandığını biliyormusunuz sayın hanımefendiler? Eşlerini aldatan kadınların daha çoğunlukta olduğunu biliyormusunuz? Bilmiyorsunuz tabii ki, buı yüzden at götten gitsin burada Ahlak pompalıyorsunuz millete. Bence çok mükemmel bir konuya değinmiş adam yapıcam dememiş insanların nabzını ölçmek için soru sormuş.

Morris kardeşim boşanma avukatına git ve de ki boşanmalardaki aldatma oranı nedir, en çok kim aldatır o sana cevabı verir ben sordum öğrendim... Burdakilere bakarsan abazasın sapıksın

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Size göre ''kıt'' nedir?

1|1
    0|0
    • Efendim bana göre kıt yazdığım temsili cevapları verebilecek potansiyel mantığa sahip insan grubudur.

• Negatifen ziyade gerçekçiyim diyelim.

• ben size katılmıyorum.

• Abazalıktan feryat ettirdiniz şahısı gızlarrrrr

1|0
    0|1
    • Ne münasebet efendim. Yeme içme ile alakalı bir konuyu gündeme getirmiş olsaydım o zamanda obezlikten mi feryat etmiş olacaktım. Ne kadar sığsınınız saygılar...

• sen şimdi bunları yazdın ya?! biz de yedik demi?

bu psikolojik baskıdır,korkaklıktır,dayatmadır!..daha iyisini yapamıyorsun değil mi,yapamazsın da!

senin gibiler yüzünden masumların aklı bulanıyor..

iğreniyorum senden,senin gibilerden

bekaret bir kızın masumiyetidir,ha,her şey bununla sınırlı değil ama önemli bir nokta

her önüne gelene veremezsin bunu..

not:seni de engelliyorum,engelli düşüncelerin daha fazla sinirlerimi hoplatmasın diye!

0|1
    0|1
    • bi de Allah deyip,zinadan bir haber konuşma!..

zina'ya yaklaşmayın denir,bilmiyorsan söyleyeyim

anlar mısın o da muallak ama neyse!

• kızların bütün gerekçelerini yazınca hepsinin gereksiz olduğunu kanıtladığını mı sanıosun?sayılan bütün nedenler doğru ve mantıklı tamam mı?sen bize evlilik dışı birliktelik için mantıklı bir neden belirt hadi.

*birbirimizi seviyoruz ve güveniyoruz

*ben onu yarı yolda bırakmam

*ciddi düşünüyoruz evleneceğiz :P

dışında adam gibi mantıklı bir neden söylesene dostum;)

0|0
    0|0
    • Sağlık

• kadınlar senin sağlığından daha mı değersiz?evlilik istemiyorum bir süre sonra senden ayrılacağım de bakalım hiç bir kadın seninle birlikte olmaz.yani sende bu cümleleri hiç bir kadına kuramazsın ve bu durumda kadınları kullanmış olursun.genel eve git ordaki ablalar hacettepe mezunu ürologlar :P ya da öl yani..

• Benim sağlığım her şeyden değerlidir tabi bundan şunu çıkarma kadınlar değersizdir İlişkinin başında evlilik düşünmüyorum demek en iyisi ee zaten günün birinde ayrılacağız bunu söylemeye ne hacet kimse kalıcı değil ki hacım Madem kadınlar değerli o zaman neden kadınların mal gibi kullanıldıkları bir yere geneleve gitmemi öneriyorsun bu ne çelişki evlat...

• ben şahsen o kadar karşı değilim. tabi gelene geçene vercek değiliz ama eğer gerçekten seversem yaparım. tamam içimde bir korku oluşmuyo mu ayrılırsam başkası beni böyle kabul edermi gibisinden. ama olaya sadece böyle bakarsak olmazz...

1|0
    0|0
    • cesaret için bravo

• Ülkemizdeki toplum kadınları ikiye ayırıyor malesef yollu veya evlenilecek kız. Evlenilecek kız rahibe theresa mübarek. Yollu hayatını çitlememiş kiralık bedenlerde yaşar gibi bir yol izlememiş hanımefendiler oluyor nedense saygılar...

• Olmaması gerektiği kanaatindeydim gün geldi güvendiğim biriyle birlikte oldum .

Ne oldum değil ne olacağım demeli :):)

1|1
    0|0
    • Tabi kavun değil ki koklayasın. Lakin her insana da aynı damgayı vurmamak lazım saygılar...

• yo ben karsi degilim

begendikte sonra sevisirim

0|1
    1|1
    • siz evli değil misiniz?

• eşinizin sizi aldatmasını yani? Doğru mu anladım?

• Eşim olabilecek bir adayı desteklerim eşten ziyade evlilik yani karı koca olayı değil yalnış anlaşılmasın

Erkekler Ne Diyor 1

• sen şimdi bu mesajı yazdın ya boncuk,

kesin bazı kızları sevişmeye ikna etmişsindir.

o kadar ikna edicisin ki, ifadelerin o kadar coşkulu ki, bilgisayarı kapatıp sokağa çıkacam ilk gördüğüm kadınla evlenmeden cinsel ilişkiye girecem.

öylece iç huzuru yakalayacağım, aklı kıt dindarların, aklı kıt bakirelik buadalası kızların içinde bulunduğu açmazlara kahkahalarla gülüp, bir daha sevieşceğim, bir daha, bir daha...

ve siz evlenmeden sevişmemiş, ilkel, aşağılık koyun sürüsü..

sevişmediğiniz için, dünyayı anlamamış, ezik, cahil, geri kafalı ve bilgisiz olmaya devam edeceksiniz..

benim gibi sevişenler tarafından suçlanacak, ilk fırsatta da üzerinize mazot dökülüp yakılacaksınız.

3|3
    1|1
    • sen seviştiğin için zeki misin?modern misin?ileri akıllı dindar mısın?koyun sürüsünden farklı takılan, eleştirel düşünen, IQsu 130 olan adam mısın ha?hayır hayır...dostum sen zekayı, dini, yaratıcılığı, özgürlüğü cinselliğe indirgemiş bir aptalsın!sen koyun sürüsünden ayrıldığını sanan ama başka bir koyun sürüsüne takılıp onlarla birlikte uçurumdan atlayan embesilsin!sana gülüyorum, şuan zeka seviyenle dalga geçiyorum eğleniyorum;)

• bütün yorumlar sorana gelsin o zaman;) :D

• Genelden farklıyım öyle olmak zorundayım Farklı olursam özgün işler çıkarır standartların dışında bir hayat yaşarım Yıllardan beri süre gelen dogmalara göre hayatımı şekillendirmiyorum yapabilitemi kısıtlamıyorum Cinselliği ölçülü bir şekilde savunan birisi ancak doğu kültürünün hakim olduğu topraklarda aptal,embesil gibi yakıştırmalara maruz kalır Belirttiğin unsurları cinselliğe indirgesem hayvandan geri kalır yanım olmaz hayatım sevişme seks üzerine kurulu olurdu saygılar...

Yükleniyor...