Vajinayı bu kadar abartmayalım arkadaşlar :) ?

hani ilk ergenlik çağlarımızda adını bile duyunca çükümüzün kalktığı bu vajina var ya aslında hiçte büyüleyici falan değil hele ki birkaç gün bakımsız kaldıysa inanın 10 günlük beklemiş çöpten bile daha beter kokuyor.. bir kızın dış güzelliğine falan aldanmayın.. görünce dibinizin düştüğü kızın vajinasını koklayınca bile iğrenebilirsiniz... çükümüzün kıymetini bilelim ne akıntımız var ne mantarımız :D?

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Adam haklı, ben bile kendimden iğrendim şimdi.

0|2
    0|0
    • takdir ettim bak seni bir bayan olarak onayladığın için :)

En İyi Erkek Görüşü

• Valla haklisin arkadasim, ya belki abarti olacak, inanilmaz yakisikliyim, kadin, kiz sorun degil onlar sürekli beni buluyor, ya artik cok güzel olursa yataga atiyorum ama dus almasi sart...
    Regl döneminde bir acin koklayin, 1 ay seyiniz kalkmaz..

0|1
    0|0
    • :D :D bende aynı arkadaşım duş almadan asla yatağa girmem hele ki adet döneminde hiç görüşmem

Kızlar Ne Diyor 1

• Çük kadar *salak bir organ yok. Fikri var ama beyni yok. Sahibinin sözünü dinlemeyen ve başına buyruk hareket eden *ibnenin teki =DD

1|4
    0|0
    • dua edin sahibini dinlemeyen bu küçük kafanın sayesinde vıcık vıcık vajinanın hatırı oluyor :D

• gülme kırizine girdim

Erkekler Ne Diyor 3

• adamın dibisin, tespitlerin tam isabet... böylelerinin yüzünden karıdan kızdan soğudum bir ara mk :)

0|1
    0|0
  • yüzyılın tespiti bravo. milletçe alkışlıyoruz :D

0|1
    0|0
  • Aynen katılıyorum kanka :)))

0|1
    0|0
Yükleniyor...