Erkekler böyle bir durumda ne düşünürdünüz?

Size bir şey sormak istiyorum. Ben erkek arkadaşımla yakınlaşıyorum, sürtünme yoluyla ilişki(!) diyorlar ama tatmin olayı sanırım bunları yaşıyorum. Ama ilişkiye girmek istemiyorum anal veya normal yolla. Çünkü o bunlardan çok daha farklı bi his ve ona ait olduğunu hissettiğin bişey olucak. Erkek arkadaşımda sen istemediğin sürece olmayacak diyor. Benim merak ettiğim bi erkek bu durumu yanlış anlar mı ? Evet onu bende arzuluyorum bi insanım ve cinsel isteklerim olması çok doğal her ne kadar ülkemizde bu kabul edilmese de. Ama tek vücut olmak çok başka bişey bana göre ve evlendiğim adamla yaşamalıyım çünkü bunu ilk yaşadığım kişiyi asla unutamam. Erkek arkadaşımla ciddiyiz nerdeyse 6 yıldır tanıyoruz birbirimizi ve hep birbirimize aşıktık. Ama siz ne düşünürdünüz bu durumda bunu ona söylemeli miyim ? Beni çok sevdiğinden eminim ve gerçekten aklı başında düzgün bi adam. Adam gibi adam diyebilirim tabirle :) Aslında hiç öyle düşünmüyor biliyorum ama erkek işte belki aklından geçiyordur ve çok korkuyorum.

Not: böyle herşeyi yaşayıp bakireyim diyenlerden değilim öpüştükten sonra bile bitiyor o bakirelik zaten evleneceğim kişiyede bazı şeyleri yaşadığımı söylerim ki inşallah gerek kalmaz erkek arkadaşımla evleniriz.

Güncellemeler:
6 yıldır tanısıyoruz bu arada cıkmıyoruz

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• sen doğru düşünüyorsun evlenmeden kesinlikle cinsel ilişki yaşamayın hem nereden belli o kişiyle evleneceğin bu gün 10 yıllık 20 yıllık evli çiftler bile boşanıyor bir yaparsın pişmanlık duyarsın sonra arkası gelir devamlı yaparsın evlenincede yapacak bir şey bulamazsın ilişkiye girdikten sonraki pişmanlığı anlatmama gerek yok zaten bence sende yaşama o pişmanlığı 6 yıldır iyi gidiyor bi ilişkijye girin bakalım biraz daha zaman geçtikten sonra adam senden nasıl soğuyor hatta sen bile soğuyacaksın ilişkinin heyecanı kalmayacak çünkü son durağa gelmiş bulunuyorsunuz şimdi adam senin yanına yaklaştığı zaman kalbi hızla atıyor unutma dokunmakansa yakınlaşmak daha heyecan verici göster ama elletme muhabbeti gösterirsin adam cıldırır devamlı peşinde olur ama bi verdinmi hem arkası kesilmez hemde heyecan kalmaz hemde senin bakireliğin elden gider en kötüsüde belki olmazda başka damat adaylarına bu kötülüğü yapma sevgilinin gönlünü yapacaksın diye namusuna el uzattırma en önemliside bu benden sana tavsiye 4 aylık evliyim ve eşim bakire değildi benim yaşadıklarım düşüncelerim ve benim gibi bir çok erkek yada eşimin düşünceleri ben bilmiyorum ama emin olki düşüncelerimizi bir birimize söylesek evliliğimiz sarsılır hatta bozulur ... kesinlkle ve kesinlikle böyle bir hataya düşme sonra ilişkiden sonra eve gittiğpinde duşa giripte ağlama

1|0
    0|0
    • senin gibi düşünüyorum bende ilişki başka bişey ve evlendigim adamın aklına hep bu gelecek. ve pişman olacagım yaşarsam. eger evlenirsek en az 5 yılımız var daha önümüzde ve o daha askere gidecek zaten yakın falanda degil. peki bunu ona söylemeli miyim ? sence nasıl davranmalıyım ona söylemeden yakın olup birlikte olmamalı mıyım.

Erkekler Ne Diyor 12

• Evlenmeden cinsel birleşme olmaması senin için iyi bir durum, fakat erkek olarak baktığın zaman onun için iyi olsada bir eksikliktir. Erkeğin tatmin olması için illa tek vücut olunması gerekmez. Ona başka şekilde yardımcı olabilirsin.

Bu durumda hem onun isteklerine cevap vermiş olursun, hemde tatmin etmiş olursun. Kendini bilen bir erkek için bu yeterlidir zaten.

1|0
    0|0
  • Bu devirde böyle birini bulmak gerçekten zor. İnşallah mutlu olursunuz.

1|0
    0|0
  • umarım evlenir ve yaşamak istediğiniz her şeyi yaşarsınız

1|0
    0|0
  • İnşallah gerek kalmazda ölümlü dünya herşey sizin evlenmenize doğru gidiyor gibi görünsede bazen bir bakıyorsun ortada kalmışsın. Ben bir erkek olarak yaşadığım buna benzer şeylerden şuan çok pişmanlık duyuyorum. Üstelik siz bayansınız. Bence böyle şeyleri hiç yapmayın sonra evlendiğiniz adama karşı o bilsede bilmesede hep bir mahçup yaşarsınız.

0|0
    0|0
  • Evleneceğin kişi bekareti oraya indirgemeden iffetli kişilikte arayan biriyse hiç söylemeden yakınlaşmam daha doğru olur.

0|0
    0|0
  • 6 yıldır birliktesinz ve hala sürtünmeyle yetiniyorsa demekkı seni çok seviyor ve senn fikirlerine de değer veriyor.

1|0
    0|0
    • 6 yıldır birlikte değiliz birbirimizi tanıyoruz daha yeni beraberiz.

• dokunmak isteyecektir.iç çamaşırın altından sonra oral isteyecektir.aşama aşama gider böyle

• bakın arkadaşlar neden kadın hep verici erkegide alıcı görüyorsunuz eger bu işler iki kişinin istegiyle olan şeyler hem kadın hem erkek isterse olur hoşlanılmayan hiçö bir şeyin tadı tuzu olmaz eger ona kendini teslim etmek istiyorsan et bence çünkü ayrılırsanız hep keşkelerin olur bence olmasın sürtünmeyle falan bu işler olmaz verin vede oda mutlu sizde mutlu olun

• Bence erkek arkadaşın %80 bakire.. Çünkü daha önceden böyle bir tecrübe sahibi ise ne yapar-eder seninle tam anlamıyla birliktelik yaşardı..

arkadaşının kıymetini bil:)

0|0
    0|0
  • değerlisin demekki

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın bakiremi?

0|0
    0|0
    • Sanırım bakir yani bilmiyorum aşık olmadan yaşayacak hayat görüşüne sahip biri degil ama yaşadığını söylüyor, hareketlerine bakarsam tecrübesiz gibi degil.

• 6 yıldır adam dayandı ise zaten temiz bir tiptir. Aksi takdirde senden çoktan yararlanırdı.

0|0
    0|0
  • soylenenleree goree sana deger verıyorr

0|0
    0|0
  • daha askerliğimi var ya yapma Allah aşkına sen adam gibi adam diyorsun zaten ben olsam bu kız dünden razıymış derim ne kadar ii olursam olyim sonuçta erkeğim yanlış anlama beni... beni çok seviyor diyorsun seviyorsa zaten bunları düşünmesi lazım seni düşünmesi lazım... çık karşısına ben seni çok seviyorum ama biz evli değiliz sevgiliyiz de ilişkiye girip aşkımızın heyecan kaybetmesini istemiyorum hem dinen hemde benim bakireliğim söz konusu ilişkiye girmedim diye seni sevmiyorum anlamına gelmez en güzel aşk masumhane yaşanan aşktır de eğer zaten sen ilişkiye girmek istemediğin için senden ayrılıyorsa masumane onun niyeti başka demektir önemli olan aşkı aşk gibi yaşayıp evliliğe doğru yürümektir sen dereyi görmeden paçaları sıvarsan daha çok yürürsün sıvalı paçayla işin özeti eğer seni seviyorsa aşkınızı en güzel şekilde yaşayın zaten sevgililik böyle olur evlenincede gerdek gecesinin heyecanını daha önceden yaşamadınız diye bir birinize bakıp gülümseyin eğer senden ayrılmak isterse istemiyorsun diye sakın yha tamam gel kabul ediyorum deme çünkü erkeklerin kullandığı en basit yoldur senin fikrini değiştirmek için öpüşün koklaşın yha ilişkiye girdikte sonra el ele bile tutuşmanız size heyecan vermeyecektir çünkü ileriyi görmüş olacaksınız bunu bütün samimiyetimle söylüyorum sana kardeşim.

0|0
    0|0
    • yorumun icin tesekkürler öncelikle ama zaten dedigin gibi sen ne düsünürsen saygı duyarım diyor beni zorlamıyor iliski icin istedigini falanda söylemedi hic tahrik etmeye falan calısmadı da . dedigin gibi söylese bunu bende hemen ayrılırım zaten cünkü bunu söyleyip sonra istedigini söyleyemez .

ya benim sadece aklıma takılıyor bu konuda ne düsünüyor diye. az önce yazan arkadasın dedigi gibi olduktan sonra pisman olurum ve heyecan biter erkek sogur. bende sogurum. böyle düsünüyorum.

• yha arkadaşlar siz dinsiz kitapsızmısınız namusu bacak arasındamı arıyorsunuz felan ne demek yha tamam bi zar parçası değil namus ama evlilik dışı ilişki zina ve çok büyük günahı var birde burasını düşünün sizin bacınız kız kardeşiniz yokmu yha o da sizin gibi düşünse her çıktığı çocukla ilişkiye girse siz olsun namus bacak arasında değilmii diyeceksiniz biraz mantıklı olun

• o az önce yazan da bendim zaten orada kendimi gizledim yanlışlıkla el alışkanlığı... e tamam işte o da zorlamıyorsa daha ne yıllarca götürmesi lazım aşıksa seviyorsa he dayanamadığı yerde düğünü yapar nikağı basar sana sahip olur ama ayrılıyorsada zaten soğumuştur demektir istemiyordur

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle giderse dinsiz kitapsız bi ülke olcaz ya bu allah aşkına ne demek erkk arkdşımı tatmin edebiliyomuyummm.. Etmek zorundamıyız kızım bizim böyle bi mecburiyetimiz yok ! oturun nikah masasına ondan sonra senden ne istiyosa istesin

Ayrıca sen 6 sene biriyle çıkıyosun 6 senede bunun her bokunu öğrenceksin o da senin, bi takım şeyleri paylaştık diyorsun evlendin mi geriye ne kalcak, ne anladım ben bu evlilikten hani nerde ilklerin verdiği heyecan..

Kaç yaşında başladınız ki siz çıkmaya 6 senedr çıkıyosun yazık yaa küçük yaşta birine bağlanıyosunuz

Valla hiç bilmiyorum bu milletin hali nereye gidiyoo, bana çok ters bi düşünce yapısı inşallah pişman olmazsın canımmcımm

0|0
    0|0
  • çıkmıyorsun da bu dediklerin nasıl oluyor ben hiç anlamadım.

1|0
    0|0
    • sana katılıyorum 6 yıldır erkek arkadaşım diyor sonra da çıkmıyoruz diyor hah :D

• 6 yıldır tanısıyoruz ama 6 yıldır cıkmıyoruz dedim bi arkadas öyle anladıgı icin. tabiki cıkıyoruz.

• anlam karmaşası olmuş cümlenizde.şimdi anlaşıldı durum.

Yükleniyor...