Prezervatifle ilişkiye girmek erkekte zevki azaltıyor mu?

Prezervatifle ilişkiye girmek erkekte zevki azaltıyor mu? Bir de hangi prezervatif markasını önerirsiniz?

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• kalın prezervatip % 95 aaltıyor. yani neredeyse hiç hissetmiyorum. incelerde de yine% 70 azaltıyor. evli değilim sevgilimde yok. mecbur böyle idare ediyoruz.

0|0
    0|0
    • kötü ya

• ben tek eşliyim de noldu. bu yaşta çocuk mu yapcam diyorsun yine prezervatife talip :) benim açımdan sorun yok da karşı taraf zevkinden oluyor işte

• :) istenmeyen gebelikten korunmak için pek çok seçenek var. tek eşli olup istenmeyen gebelikten krunmak isteyenler için prezervatif tek şart değil ki... ria lar var , haplar var , ameliyatlar var. ama aids ve hepatit vs. korunmak için ben kullanmak zorundayım. bence başka bir kontrol yöneti kullan. sende daha fala zevk alacaksın.

Erkekler Ne Diyor 17

• prezervatif tabikide alınan hazzı azaltır. eğer ilişkiye gireceğin kişiyle düzenli cinsel hayatın olacaksa doğum kontrol hapı kullanmanı öneririm. yok kısa süreli 1-2 defa veya one-night-stand şeklinde pekte tanımadığın biriyse kesinlikle prezervatif kullanmalısın. malum her türlü hastalık olabilir.

0|0
    0|0
  • çok azda olsa etiler.Ancak başka yöntemlerde kullanabilirsiniz..

0|0
    0|0
  • gaz maskesiyle çiçek koklamak gibi oluyo:D

0|2
    0|0
  • Tabikide azaltıyor.

Yıllardır boşuna denmiyor, gülü maske ile koklamak ile eşdeğer diye.

0|0
    0|0
  • Eldivenle burun karıştırmak gibi bişey :)

0|0
    0|0
  • Önce ok geciktiricili üstünede tırtıklıyı gecir zevkten kaç köse olursun bilemiyorum

0|0
    0|0
  • et ete değecek :)

0|1
    0|0
  • naylon poşet markasını yeminnen öneririm:D

1|0
    0|0
  • yarı yarıya azaltıyor motorsiklette kask takmak gibi aynı biniyorsan rüzgarı hissedeceksin

0|0
    0|0
  • gaz maskesiyle çicek koklamak gibi birşey

0|0
    0|0
  • Et ete değecek arkadaş. hiç kullanmadım kullanmamda.

0|0
    0|0
  • ya bu birazda psikolojik bence

0|0
    0|0
  • evet azaltıyor ama tırtıklı prezervatifle oldugu zaman tam tersi kızlar daha çok zevk alıyor

0|0
    0|0
  • zevki azaltmıyor bitiriyor bende. şişme bebekle ilişkiye giriyo gibi oluyosun. ne kayganlığı ne sıcaklığı hissedemiyosun.

0|0
    0|0
  • A.t.e.ş.l.e.r.d.e.y.a.n.a.c.a.k.s.ı.n prezervatifleri 10 numara.

0|0
    0|0
  • Aslında kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|0
  • benim azaltıyor zevkimi sonuçta oraya bişey geçiriyorsun hissediyorsun onu oranda yani rahatsız edici bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...