Prezervatifle ilişkiye girmek erkekte zevki azaltıyor mu?

Prezervatifle ilişkiye girmek erkekte zevki azaltıyor mu? Bir de hangi prezervatif markasını önerirsiniz?

0|0
018

En İyi Erkek Görüşü

• kalın prezervatip % 95 aaltıyor. yani neredeyse hiç hissetmiyorum. incelerde de yine% 70 azaltıyor. evli değilim sevgilimde yok. mecbur böyle idare ediyoruz.

0|0
    0|0
    • kötü ya

• ben tek eşliyim de noldu. bu yaşta çocuk mu yapcam diyorsun yine prezervatife talip :) benim açımdan sorun yok da karşı taraf zevkinden oluyor işte

• :) istenmeyen gebelikten korunmak için pek çok seçenek var. tek eşli olup istenmeyen gebelikten krunmak isteyenler için prezervatif tek şart değil ki... ria lar var , haplar var , ameliyatlar var. ama aids ve hepatit vs. korunmak için ben kullanmak zorundayım. bence başka bir kontrol yöneti kullan. sende daha fala zevk alacaksın.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• prezervatif tabikide alınan hazzı azaltır. eğer ilişkiye gireceğin kişiyle düzenli cinsel hayatın olacaksa doğum kontrol hapı kullanmanı öneririm. yok kısa süreli 1-2 defa veya one-night-stand şeklinde pekte tanımadığın biriyse kesinlikle prezervatif kullanmalısın. malum her türlü hastalık olabilir.

0|0
    0|0
  • çok azda olsa etiler.Ancak başka yöntemlerde kullanabilirsiniz..

0|0
    0|0
  • Tabikide azaltıyor.

Yıllardır boşuna denmiyor, gülü maske ile koklamak ile eşdeğer diye.

0|0
    0|0
  • Eldivenle burun karıştırmak gibi bişey :)

0|0
    0|0
  • gaz maskesiyle çiçek koklamak gibi oluyo:D

0|2
    0|0
  • Önce ok geciktiricili üstünede tırtıklıyı gecir zevkten kaç köse olursun bilemiyorum

0|0
    0|0
  • et ete değecek :)

0|1
    0|0
  • naylon poşet markasını yeminnen öneririm:D

1|0
    0|0
  • yarı yarıya azaltıyor motorsiklette kask takmak gibi aynı biniyorsan rüzgarı hissedeceksin

0|0
    0|0
  • gaz maskesiyle çicek koklamak gibi birşey

0|0
    0|0
  • Et ete değecek arkadaş. hiç kullanmadım kullanmamda.

0|0
    0|0
  • ya bu birazda psikolojik bence

0|0
    0|0
  • evet azaltıyor ama tırtıklı prezervatifle oldugu zaman tam tersi kızlar daha çok zevk alıyor

0|0
    0|0
  • zevki azaltmıyor bitiriyor bende. şişme bebekle ilişkiye giriyo gibi oluyosun. ne kayganlığı ne sıcaklığı hissedemiyosun.

0|0
    0|0
  • A.t.e.ş.l.e.r.d.e.y.a.n.a.c.a.k.s.ı.n prezervatifleri 10 numara.

0|0
    0|0
  • Aslında kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|0
  • benim azaltıyor zevkimi sonuçta oraya bişey geçiriyorsun hissediyorsun onu oranda yani rahatsız edici bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...