İdeal penis uzunluk ve kalınlığı ne kadar olmalı?

yanı sızınkını ıstemıyorum erkekler ;) ıdeal kac cm olmalı , ya pkı sızce kızlr? evlendıgınızde su kdr uzunluk ve bu kadar kalınlıkta olsun dıyormusnz ;) ?

Güncellemeler:
ee :D dogru cvp hala neden yook :D

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fark etmez nefes alsın yeter 😄

0|2
    0|0
    • :D ypma beee :D :D 17.6 uzunluk 4.8 cm nasıl :D :D? ynı ıdealın ustundemıyım kıı :D

• Tamam sanada 😄🙋

• grsrz ;)) :D :D

En İyi Erkek Görüşü

• İdeal ölçü değişken herkese göre bana göre senin ölçülerin bana göre daha ideal benim senden uzunluk kalınlık olarak özellikle kalınlık olarak daha kalın ama prezservatif kullanmak çok zor neredeyse imkansız o bakımdan seninki çok ideal bu benim görüşüm

0|1
    0|0
    • 17.5- 4.7 mi ideal snce :D?

• Hayır bence ince değil ama göreceli neyle kıyaslandığına bağlı benimki daha kalın kıyaslarsan 6.5-7cm kalınlık ortalama 7.5-76 cm e kadar çıkıyor en kalın yerleri ama ıslanma olmazsa ilşkide dezavantaj bir de dediğim gibi prezervatif kullanmak zorlaşıyor kalınlaştıkça 5 cm den sonra zorlanırsın 6 cm ve üstü hiç bir prezervatifi kullanamazsın en büyük boy bile çıkıyor kullanırken ancak yarım ereksiyonda olabiliyor yarıya kadar en fazla büyüdükçe ereksiyon olma süren artacak bunları hep yaşıyorum hepsi birer dezavantaj tek avantajım düzenli cinsel hayatım olmadığı için sıkıntı olmuyor seninki daha ideal ortalamadan biraz daha büyüksün hatta büyüksün genel olarak tek avantajım var o da göreceli her zaman olmaz orgazm süresi bayan partner için kısaltabiliyorsun bence onun dışında bir avantajı yok ideal değil

• 13 cm çevresi ise büyük zaten ortalama zaten 11-12 cm i geçmez kalınlık olarak çok nadir benim gibi 18-20 cm kalınlık olabiliyor seninki gayet ideal

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaklaşık 1,5kg ve gri hücresi bol bir organ yeterli.

0|2
    0|0
    • 1.5kg mi :D ;) cocuk mu kasettn knka :D ama bzde o agirlkta bir sey yok imkansz ;)) :))

• bgn bıttı :D :D ;) ;) onun sevıncındeym ztn ;)

• Folik asit almayan hamilelere ibret olmalısın @ulasilmazimsin
      İkile !!

• Capi 3.2 cm, uzunlugu.. Hala okuyor musun yorumumu 😂 okuma okuma dalga geciyorum, oyle bir dunya yok cunku.

0|1
    0|0
    • :D Allah senıı :D :D hadı ıtıraf et ;) kızlrla bu muhabbetler gecmıstır :D ;)

• ;) ınandırmıyorsn ;) :D :D ahh ablaa :D

• ozaman cevap verme :) nasılsa ikna olur :D

• Vardır mutlaka

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 16x4

0|1
    0|0
  • 14 ve altı sorun

0|1
    0|0