Adet bitiminden 3 gün sonra hamile kalınır mı?

arkadaşlar ben yeni evliyim 21 yaşındayım hemen bebek istemiyorum eşim doğum kontrol hapı kullanmamı istemedi kendisi ilişki sırasında dikkat ediyor. ama dün gece bana pek dikkat edemedi gibi geldi ertesi gün hapı içsem mi bilemedim. adetim de biteli 3 gün olmuştu bu arada.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kaç günde adet oluyorsun ?Bir de içine boşaldı mı?

1|0
    0|0
    • her ay sonlarına doğru oluyorum. içime boşalmadı

• teşekkür ederim

• Vakit geçirme ilaç için ama 72 saat içinde alman şart korun ama bundan sonra.

Erkekler Ne Diyor 5

• gebelik ihtimali adetli iken bile vardır. her an gebe kalınabilir. en düşük olasılık adeli iken en yüksek olasılık ovulasyon dönemi. ama mutlaka ihtimal olur.

peki eşin neden hap içmeni istemiyor. kontrol hapı faydalıdır. vajina kanalında polip, kist, myom oluşmasını engeller. zaratı yoktur . sadece 35 yaş saonrası riskli deniyor. öncesinde faydalı bir ilaç. ayrıca adet sancılarının azalmasına yardımcı olur sağlık ocağına git 6 aylık ya da yıllık iğnelerden yaptır.

0|0
    0|0
  • ilişkiler de geri çekilme yöntemi cok tavsiye edilen bir durum değildir.Haplarda vucudunuzun dengesini bozar.Kadın doğum uzmanına giderek 6 aylık iğneler var onları tercih edebilirsiniz.Ayrıca dün eğer eşiniz ile korunmasız ilişkiye girdiyseniz hamile kalmanız yüksek.

0|0
    0|0
    • annem o iğnelerden kullanmıştı adet düzensizliği yapmıştı onda :/

• eşinizin korunmasını isteyin.

• çocuk istemiyosan ertesi günü kullan. bir kadın doğum uzmanı ile görüş ve mutlaka korun. karar tamamen sana ait. başka kimseye değil ona hap kullandığını söylemek zorunda değilsin..

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapını iç ama alışkanlık haline getirme.

0|0
    0|0
  • evet olur ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• imknasuız yumurtlaman yok ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...