Erkekler, Ya akşam akşam aklıma takıldı allasen cevaplayın bi?

Siz kot pantolon nasıl giyebiliyosunuz? Şeyiniz rahatsız olmuyo mu? Acımıyo mu? Sıkmıyo mu? Nerden aklma geldi bilmiyom ama aklımı kurcalıyo. Hatta siz pantolon giyerken nasıl rahat ediyonuz heleki dar pantolon yaa. Bizim şeyimiz içimizde oldugu için sıkıntı yok ama sizinki dışarıda ve pantolon sıkmıyo mu? Yoksa erkeklerin pantolonları özel mi oluyo? Önü biraz bol mu oluyo hi?

0|2
58

En İyi Erkek Görüşü

• Yaw sen hangi şive ile konuşuyorsun? Bırak şimdi pantolonu. Acayip bir dilin var. Allasen ne?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Hocaya sormuşlar "Nerden aklına geldi? " diye..
    Hoca cevap vermiş:
    Hiç aklımdan çıkmıyor ki..

Erkeklerde merak edip Hoca ya sormuşlar bir gün :
    Hocam, O fermuarını bittiği yerden, arkaya doğru bir dikiş varya tam ortadan geçen.
    İşte o dikiş kadınların orasına kaçmıyor mu?

Hoca düşünmüş,
    Düşünmüş..
    Koşmaya başlamış..
    Arkasından millet bağırmış:
    "Hocammmmmm nereye koşarsın böyle, daha sorumuzun cevabı duruyor"
    Hoca koşarken demiş ki:
    Soru dursun, böyle soru mu sorulur
    ben duramıyorum, umarım hatun evde duruyordur😝😇

(Ne fıkra oldu ama, nerden yola çıktık, nereye vardık..
    Alkışş... Anında uydurdum)

0|0
    0|0
    • Dikiş içimize kaçarsa mı? Hayal gücünüze bittim yani. Ne alaka allasen oha.

• Araya kaçan modelleri hoca görüyor yollarda..

• Rahatsız edici doğal olarak. Kotların ağ kesimleri farklı kadın kotlarından.

2|1
    0|0
  • Yo zor olmuyor, ama bazı pantolonların ağ kısmı dar oluyor kesimden ötürü onlar aşırı iğrenç ağrı falan yapar ve rahatsız eder

0|0
    0|0
  • Kadinlarnkine gore o kisim biraz bol oluyo ayrica cok sıkı olursa testisleri rahatsiz ediyor o yuzden ben kot sevmem kumas veya keten giyerim serbest olsunlar sallansinlar asagi dogru diye ayni sekilde dar boxer lerde rahatsiz ediyo o yuzden bol olanlarini giyiyorum

0|0
    0|0
  • Dar kotlar, bir noktada her zaman sikintili anlar yasatir.. dar kot saglikli bir kiyafet degil..

0|0
    0|0
  • Dar pantolon zaten erkekler için sıkıntılı. Kısırlığa kadar götürebilir.

0|0
    0|0
  • Gizli bölme var

0|1
    0|0
  • kendi göğüslerini düşünseydin bu soruyu hiç sormazdın. şimdi diyeceksin ki biz sutyen takıyoruz e bizde don giyiyoruz. Farkındaysan erkekler sizin gibi tayt ya da streç kotlar giymiyor. şimdi yine yooo giyenler var diyebilirsin onu giyenler zaten erkek olamaz :)

0|0
    0|0
  • Ozel degil ama cok dar olunca sikar bazen erkekler seyiyle bu yuzden oynuyo zaten ama ragatsizlik yok

0|0
    0|0
  • Dostum dar pantolon çok rahatsız ediyor hele ki aşağı doğru dururken erekte olunca var ya takılıyor sanki pantolona dar pantolon rahatsız ediyor ama normal olunca sorun yok

0|0
    0|0
  • Sıkıntı olmuyor

0|0
    0|0
  • Kot ve dar pantolonlar Erkekler için sıkıntılı durumlar kısırlığa kadar götürebilir. Ben kumaş veya keten pantolonları tercih ediyorum hem rahat hemde o bahsettiğin sıkıntılar olmuyor.

0|0
    0|0
  • 1 hf. lığına vereyim gör rahatlığı ve gururu...

0|0
    0|0
  • Ben kot giymiyorum rahat ediyorum. Ayrıca seyini aşağıya salarsan biraz rahat olur

0|0
    0|0
  • genelde haşortman giyiyorum ya da çok bol pantul

0|0
    0|0
  • sanırım aynı pantolonları gıyıyoruz ağ kısmı 2-3 cm daha aşağıda zaten çok dar gıyıncce taşşaklarımız ağzımıza geliyor :D

0|0
    0|0
  • Yok ya rahat hatta biraz sıktığı için oynamıyo yerinden testislerde boşa sallanıp ağrı yapmıyo iyi yani kot

0|0
    0|0
  • kadınlara göre daha bol, ama genede acıyor, ben bol kot giyiyorum ya da yeni aldığım kodları bilerek fazla yıkıyorum

0|0
    0|0
  • siz tanga giyerken poponuz rahatsız olmuyorsa oda olmaz

0|0
    0|0
  • Sıkıyor eve gelince kapri giyiyoz

0|0
    0|0
  • Çok çer çöp çayı içme derim.
    Kafana böyle şeyler takılır. Yahu darsa sıkar vede kasar bu kadar basit siz tanga külot û nasıl kullanıyorsunuz kacmiyomu kıçınıza

0|0
    0|0
  • Muhtemelen bol yapılıyor. Ama sıkmıyor dar olunca bazen sıkıyor daaa o yuzden dar giymiyorum. Ayrıca kumas pantolonların onune bakınca kalkik gibi olur kumas bollugunu ordan anlayabilirsin

0|0
    0|0
  • kalkınca acıyor

0|0
    0|0
  • Belli zamanlarda çok sıkıntı oluyor tabiki

0|0
    0|0
  • bacağa doluyoruz

0|0
    0|0
    • Puhahahahahha 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

• Genelde sorun olmuyo ama ereksyonluyken sıkıntk 😄

0|0
    0|0
  • rahatız sorun yokkk

0|0
    0|0
  • ağ kısmı bol oluyor

0|0
    0|0
  • uyandirilmadigi surece sikinti yok

0|0
    0|0
  • bana kalsa çalışırken bile şort giymek isterim:)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27
Yükleniyor...