Kapat

Kafam karışık Kocam aldatıyor olabilir mi?

Erkekler özellikle sorum size 22yaşında 5 yıllık evliyim eşim işe giderken cebinden bir tane prezervatif çıkarıp bana uzattı al sakla lazım olur dedi. şaşırdım nerden çıktı bu dedim çünki biz birlikte olduğumuzda kullanmıyorduk çünki geri çekme hap felan kullanıyorduk eşim esnaf bana toptancı arkadaşının verdiğini söyledi bende niye böle bişi versinki dedim oda adam manyak anahtarlık yapmış kendine banada verdi dedi gitti ama anahtarlık gibi olsa nese tek bitane saçma geldi zaten sabah bir gidiyor akşam geç geliyor hep şüpheleniyordum bide üstüne bu olunca iyice kafam bulandı sizce anlatılıyormuyum

0|0
7|27

En İyi Erkek Görüşü

• siz zaten prezervatif kullanmıyorsanız onu kalkıpta al sakla lazım olur diyorsa seni kötülemiş.. al baska erkeklere sakla lazım olur demiş resmen.. kullanmadıgınızı bildigi halde ben olsam atardım .. hatta onun benim cebimde ne işi var ? ayrıca bir arkadasım bana prezervatif vericek eşimle birlikte olurken kullanıyım diye onu orda öldürürüm. komalık ederim. resmen al bunu karını bagırt demiş.. bende kocanın dalgınlıgına geldi cebinden cıkarttıı hemen bir bahane üretti al sakla lazım olur diye

1.dedigide sacma 2.ci dedigide sacma..

1|1
    0|0
    • Katılıyorum mantıklı bir erkek bir erkeğe neden versinki bir erkekte neden condom taşırki anlam veremiyorum

• Eşim kıskanç ayrıca başka erkeklerle kullanırsınız gibi imada bulunmaz zannetmiyorum

• bir erkek kondom'u tek bir sebeple taşır her zaman her yerde ilişkiye hazır oldugunu göstermek icin. yani yolda bir kadınla tanısır hemen ilişki yaşar.. hazırda bulunsun diye erkekler cüzdanlarında 1 adet taşırlar ...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 26

• Sonu boş bir kıskançlık oluşturmuşsun ve aslında konuyu kafanda çevirip durmaktan şüphene kanıt arar hale gelmişsin . Şimdilik konuyu buraya taşırdın ama bence , için yine de durmayacak çünki inatla sabit fikrini savunmuşsun , ve adamın sağını solunu işini gücünü karıştırmaya başlayıp üstüne bir de kavga falan çıkarıp , yok yerde kendini çekilmez hale getireceksin.

Bu çoğu bayanda, erkeğin üzerinde kar tanesi bulsa kriz çıkaracak güçte bir duygudur ama , konuyu paranoya haline getirmemelisin, çünki düşünce yapında eksen değişir ve kayan eksene göre mantık arama başlar. Kıskançlıkların temelinde rakip duygusu ile kıyas vardır ve bu kıyasta da kendine güvenmediği zaman bayanlar bir rakibenin olasılığına bile tahammül edemezler .

Aslında ortada bir belirgin şey de yok , eline geçen tek bir condomu espri niyetine sana vermiş , sorsan şimdi hatırlamaz bile hemen. Başka yöntemleri bile kanıt görüyorsun ama, olsa bir rakip sence condom'a ne gerek vardı, en bedava korunma yöntemi geri çekilmeyi onda da uygulardı ya da hap attırırdı.

Boş yere kendini gerip , aylar sürecek sonuçları olabilecek bir hırçınlık yapma derim , olmayan rakip konusunda israr her erkeğin canını inanılmaz sıkar ve --uzaklaştırır--. Yani sakındğın yöne elinle itersin . Bunun yerine ilgi dereceni ve tarzını artır derim

0|0
    0|0
  • Neden ikinci başlığı açtın ?

0|0
    0|0
    • İlk sorduğum yayınlanmadı diye yazı çıktı tekrar gönderdim ikiside yayınlanmış silemedim

• aldatıyor olsa eline ip ucu vermez. doğru söylüyordur. sana neden versin.

0|0
    0|0
  • Bazı firmalar,reklam amaçlı anahtarlıklı prezarvatifler var,dagıtıyorlar,bunda gocunacak bir şey yok,

0|0
    0|0
    • Diyorumya anahtarlık gibi değil zincir felan yok tek bir tane condom saçma geldi mantığıma bu

• art niyetli olsa sana vermezdi,açıkça,aldatan insan kopya verir mi,kuruntu yapma kendine,

• hem psikolojik hem manevi olarak kötü bir durum,bu tarz olguları gözlemleyip kendini eşinle konuşmadan ona göre şekillendirmeye çalışman hem senin hem eşin için pozitif sonuçlar getirmez, aksine hayatınızı daha çıkmaza götürür.. hayatındaki fazlalıkları ve olumsuzlukları bir an önce çıkarmanda senin için bundan sonraki olabilecek ters durumlara karşı daha hazırlıklı ve sağlam durmanada yardımcı olur diye düşünüyorum..,eşinle buraya yazdığın gibi konuşmaya çalış, seninle kullanmadığı bu tarz birşeyin eviize nasıl ve ne sebeple geldiğini net bir tavırla sor.. açıklaması hiç inandırıcı ve samimi değil çünkü..

0|0
    0|0
    • Zaten. Açıklaması saçma sordum bir kaç defa daha bana güvenmiyonmu yalanmı diyorum sana diye bide üste çıkıp kızıyor

• Bu benim için zor bir süreç ama konu aldatma olunca başka bişi gibi göz yumup es geçemiyorlar işte

• ben sanaes gec demedim ki zaten, tabiki yapman gereken herseyi yapicaksin bu senin en dogal kadinlik hakkin, ben bir aldatmayi vs.savunmuyorum ki sadece uzunca sure esin olan insani yargilamadan ya da ondan kendini gun gectikce daha cok sogutmadan bu konuyu beraber samimi bir sekilde cozmeniz gerek diyorum.. aksi birsey tartisilamaz bile bunun zaten

• aldatırmı bilmem ama prezervatif olayı doğrudur yoksa sana vermezdi yüksek ihtimalede aldatmıyordur baksana sana vermiş lazım olur diye

1|0
    0|0
    • Alıyosa paketle alsın tek bitane çıkarıp toptancı verdi demesi ne peki anlamıyorum inandırıcı değil

• Evet dediğin mantıklı tabiki başka şüphelerimde var buraya yazmak istemedim parçaları birleştiriyorum

• sana başarılar ama böyle şüphelerin varsa bile kocanı sıkma kesinlikle ona sevgini göster ne kadar mutlu olduğunuzu göster onu nekadar sevdiğini ve onun seni ne kadar sevdiğini hisetit emin ol hiçbirşeyi araştırmana gerek kalmaz olsa bile bırakır ve senden başkasını görmez

• sana çıkarıp vermiş. sonuçta hiç göstermeyebilirdi. eşantiyonda dağıtılıyor. bir keresinde bana da vermişlerdi, :)

0|0
    0|0
  • Saklayıp sana göstermeyebilirdi bence inan.

0|0
    0|0
  • sana gösternezdi eğer seni aldatsaydı

0|0
    0|0
  • öle bir aldatma söz konusu var ise senle ilişki sayısı düşer ya da ilişki süresini kısa tutar bu durum varmı

0|0
    0|0
    • Ever zaten erken boşalması var bir doktora git diyorum gitmiyor normal bişi yok diyor aldatınca fark etmem güç zaten akşam geliyor bazen her akşam oluyor bazen yorgunum deyip yatıyor

• özelden yazma şansın var mı burda soramadım ya

• Öyle birşey olsa adam al bunu sakla deyip sana verirmi be kadın aklını başına al..

0|0
    0|0
    • Peki bir erkek neden eşiyle kullanmadığı halde cebinde condom taşır

• Söylemiş işte birisi vermiş ona oda al sakla demiş ya da at. İyiniyetten tamamen.. Bende benzer birey yapmıştım.. Hem belki de seninle denemek istiyordur buda olabilir..

• aldatıyor olsaydı... o gondomu vermezdi sana ...merak etme..

0|1
    0|0
  • sen inanmak istediğine inanıyorsan çivi çivi söker derler

0|0
    0|0
  • Al sakla bizim için lazım olur belki gibisinden söylediğini düşünüyorum.Aldatıyor olsa kendini açık verecek değil heralde değil mi?

0|0
    0|0
  • Sen şüphelerini bir kenara bırakmalısın ve kocanın gözü dışarı bakmasın diye kadınlığını konuşturacaksın.Aldattı ya da aldatmadı bunu bilemem ama adamın ya da bir erkeğin bir kadında isteyeceği şeyleri ona yaşatmalısın

0|0
    0|0
  • bayağı güldüm :))))))))) hatıra niyetin mi vermiş :) başka neyinden anladın seni aldattığını?

0|0
    0|0
    • Nesine güldüm anlam veremedim yaptığı normal bişimi yoksa

• Bakış açısı eşinin şüpheli bir şeyini görsen sende ararsın buna eminim başa gelince anlaşılır bu kuruntular

• başka şüphelendiklerin var mı?

• Adam seni aldatıyor olsa sana hiç açık vermemeye çalışır

geç saatlere kadar çalışıyordur işi icabı

bence tam emin olmadan günahını alma derim

0|0
    0|0
  • %90 ı aldatıyor zaten ama fazla kuşkulanma bence ondan soğumana neden olabilir. Otur konuş beni asla aldatma akşama kadar seni bekliyorm seni özlüyorm Senden başkasını düşünmüyorum de. Kuşkularını anlat inan anlar senii.

0|0
    0|0
    • Oda biliyor ona olan ilgimi ama bu yaptığı çok aptalca açıklamasıda çok saçma soğudum bile maalesef bu mantığıma sığmıyor kabullenemiyorum

• Ya bunu konuş aklına takıldığını söyle yoksa aranız açılır.

Güvensizlik ilişky bitirir biliyosun bunu. Bence oturn konuşun de beni aldatma asla kendime yediremem felan fiilan konuş işte

• aldatılıyor olma ihtimalin yüksek.. kocanla aran kötümü

0|0
    3|2
    • Normal bir problem yok eşim hatta bana aşırı bir ilgi gösteriyor yapmacık gibi aceba aldattımı anlamasın diye olabilirmi diyede aklımdan geçmiyor değil

• kaç kez birlikte oluyorsunuzki

• özel dedektif tut..takip ettir...

0|0
    0|0
  • Adam salak mı ki kendi kendini ele versin.Takma kafana bir gün lazım olur.

1|0
    0|0
    • Bence o benim o yalana inanacağımı düşündü ki benim şüphe duymama sebep oldu sence yaptığı açıklama doğrumu

• 5 yıldır seni tanıyamadı mı? Ya da sen onu tanıyamadın mı?

• elbette tanıyorum ama konu aldatma olunca insanlar hiç söylemediği kadar yalana başvuruyolar buda bir gerçek

• erkekler arasında normaldir birbirlerine verip alırlar

0|0
    0|0
  • geri çekme ileri itme amuda kalkma mübarek spor programı:D

0|0
    0|3
  • bence al sakla lazım olur demekle senin bişeyler karıştırdığını ve bunu tahmin ettiğini belirtmek istemiş dikkatli ol aklını alırım falan demek istemiş bir erkek cebinden böyle bişey çıkartıpta al lazım olur dmez bence oturup bunu detaylı konuşmalınız.

0|1
    0|0
    • Ya arkadaşım ne karıştırıyımki akşama kadar ev çocuk temizlik halt ne karıştırayım normal bir ev hanımıyım dışarı bile çıksam eşimle çıkıyom yalnız bile değil

• aynen saçma olmuş bence hesabını sormalısın nedne böyle bişey yaptığını tatlı bir dille.

• çok tehlikeli konuşmuş bana da öyle geldi

• yok yok merak etme aldatan adam sana çıkarıp prezevatif vermez

0|0
    0|0
  • abla günahını alma hemen adamın. Seni ihmal ediyormu Peki ? Kendine blraz daha mı bakıyor?. Parfüm kullanmazken parfümmü kullanmaya basladı, böyle degisiklikler varmı?

0|0
    0|0
    • Eevet

• Evet eşim ortak işyeri işletiyor ortağının karısıyla tanışıyoruz işin tuhafı oda eşinden şüphelenmiş bana anlattı iş yerlerinde bayan eleman var ona kızıyordu bende yapmazlar ya diyip geçiştirdim ama bu olay çok canımı sıktı aceba mı diyorum

• cok evli erkek arkadasim oldu teline bosa bakma sakladigi bir tel karti vardir biyerde bu isler icin

Kızlar Ne Diyor 7

• Takip etsene çok çok kolay bir şey bu şayet esnafsa hele.

0|0
    0|0
  • Seni aldatıyor olsa prezervetifi çıkarıp vermez eline .

İkinci bir durum var ki;

eğer eşini kıskanmıyor veya sahiplenmiyorsan,

yada uzun süredir bunu yapmadıysan ilgi bekliyor olabilir..

Üçüncü şey de ;

Sana bu şekilde zarf atıp,cinsel yöndeki bir eksikliği belirtmek istemiş olabilir.

1|0
    0|0
    • Tam tersi ilgi gösteriyorum cinsel yönden istediğinde beş yıldır hiç bir kere hayır olmaz demedim her istediğini yaptım ama onu dışardan bir kadının elde etme isteğide olabilir başka kadınlarla birlikte olma isteği vardır bilemiyorum

• Bence sorun etme bunu .

Şüphe insanı yer bitirir.

Kendimden biliyorum bak .

Oluruna bırak .

Sen yine onunla ilgilenmeye devam et..

• olabilir hiç belli olmaz

0|0
    0|0
  • şüpe aha kjötüüü

0|0
    0|0
  • Eşinin aldattığını herşeyden anlayabilirsin,telefonunu saklar,kapatır,iç çamaşırını sürekli değiştirir,koku siner gömleğine,acayip hareketleri başlar,şüpheci tavırlar sergiler,kolay anlaşılır aslında.Telfonunu karışltır uyuyunca ama 2. hattı ve teli varsa bilemem,prezervatif olayına gelince arkadaşı makara yapmak için vermiş olabilir yani bu tam sonuç değildir

0|0
    0|0
  • ayni banda oldu kocam prezervatif getirdi birini kulandik ikisi yok oldu ortda

dedi tekti ama ben kutuya bakmistim üctü ikisi nerde dedim günlerce kavga etim nafile

0|0
    0|0
    • Of ya boynuzlanıyoruz galiba ispat yok ne yapcazki biz ya offfff bu durum çok can sıkıcı

• değişiklikler nedir eşinde her zamankinden?

0|0
    0|0
    • Kendine kıyafetler alıyor parfum hiç sıkmazdı sıkıyor bide ben kirli sakal eşime yakıştırmadığımdan bıraktırmadım ama o hiç yapmadığı şeyi sakal bıraktı arkadaşları çok beğenmişmiş kesmiyor

• Nnormal akşam geç geliyor birlikte olur yatar bazende yapmaz çok yoruldum der yatar

• insan tanır kocasını anlar.

Yükleniyor...