Başlayacağım vajinanıza. Dalga mı geçiyorsunuz?

Onlarca soru var ya. Yok vajinamda sivilce çıktı, yok vajinamın içinden kurt çıktı, yok regl oldum çok kötü kokuyor, yok vajinam çürüdü, yok vajinam vefat etti. Yeter arkadaş ya. Kadından soğutuyorsunuz adamı. Vajinanız batsın. İğrençleşmek zorunda mısınız?

Güncellemeler:
Zaten okumamak için yırtınıyorum ama ister istemez gözümüze sokuyorsunuz böyle soruları. Biz çükümüzle ilgili en ufak gelişmeden sizi haberdar ediyor muyuz?

1|4
7|4

En İyi Kız Görüşü

• 😂😂😂😂 ahahahah ya cok iyi vajinam curudu vajinam vefat etti nfksnsksk
    Haklısın valla.. 😐😂😂😂😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Vajina malesef öyle abaza erkeklerin hayal ettigi gibi bal gibi tadi olan, gül gibi kokan bir bölge degil.. Senin o sinir oldugun sorular gercek vajinalarin icler acisi genel durumu

1|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İğrençlesmek? Cinsel sağlık kategorisinde cinsel sağlık sormuş kadın. Sizi anca fantaziler pakliyorsa cinsel sağlığı engelleyin. Cinsel yaşamı okursunuz.

1|0
    0|0
    • Onu geçeceksin. Çoğu cinsel yaşam kategorisinde soruyor. Sanki jinekoloğuz.

• @SanatveAşk sorun über kalmaz süper olmak değil ki. Ben bu soruyu mod olmadan önce gorseydim şikayet etmezdim, çünkü bana aykırı gelmedi. Aynı şekilde şimdi de geçerli, bana aykırı gelmedi, fikrini söylemiş sorularla ilgili. Hakaret, küfür yok. Sen yine de şikayet et de, şikayet edilenler kısmında görür biri :)

• Oyle mesajlar goruyorum ki bazen bende nefret ediyorumm

0|2
    0|0
  • Bence de batsın

0|1
    0|0
  • haklısın

0|1
    0|0
  • 😉😂😃😂😂haklisn az once bende gordum midem bulandi😃😂

0|1
    0|0
    • Benim de bulanıyor bazen ya :) vajinamın içinden kurt çıkıyor yazmış ya. Diğeri sivilce çıktı yazmış. Biz çükümüzdeki her şeyi ulu orta anlatıyor muyuz :)

• Valla igrendm ya öff😤

• Okuma sende

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Okadar çok boş soru soran var ki

0|2
    0|0
  • Biz çükümüzle ilgili en ufak gelişmeden sizi haberdar ediyor muyuz?

Hahahaha 😃😂😃😃

0|0
    0|0
  • Kızlardan soğuma yöntemi hayal edilen gibi değilmiş demek ki

0|1
    0|0
Yükleniyor...