Psikolojim aşırı bozuldu napmalıyım?

odamda yatarken gece 1-2 civarları sesler duydum inleme sesleri annem ve babamdı bunlar ne oldugunu anlamadan dinlemeye başladım şiddetlendi kulaklıgımı taktım sesler hala kulagımda unutamıyorum :/

0|2
8|34

En İyi Erkek Görüşü

• baban annen birbirlerine helal değillermi ne güzelki baban eşi ile nefsini köreltiyor bırak duymayı ver ne yapsın annen rahatlamak için bağırmasınmı aman çocuk duyacak diyerek sesini kısmaya çalışırsa annen rahatlıyabilirmi annenin buna hakkı yok mu sende evleneceksin sende inleyeceksin bence babalar anneler nasıl bazı şeyleri duymaz görmezse sende duymayı ver hatta ben senin yerinde olsam anne babanın mutluluğu için anneni baban için süslerim inş yanlış yorumlamamışımdır ALLAH sana da anne baban gibi mutlu bir yuva nasip etsin hayırlı akşamlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ya hayir ya. en nefret ettigim sey, insan biraz sessiz yapar. bende hemen igreniyoum :/

0|0
    0|0
    • sende duydunmu

• Olsun ayni cati altinda onlar anne ve babaniz.. olabilir duyabilirsiniz.. onlarda siz duyun diye yapmiyorlar.. uyumus dugunuzu sanmislardir.. sunu demek istiyorum boyle birdaha birsey olursa duymamazliga veya kulaklik muzik filan islerle ugrasin.. sevgiler

• @Wiseguy duyunca psikolojim bozuldu ne kadar abarttın abartıcak bişide yok ayrıcaa dile getirdim napıcamı sordum bu kadar abartmayın lütfen !!!

Erkekler Ne Diyor 33

• Kardeş geliyor bişey olmaz

0|1
    0|0
  • Yıllar önce aynı seslerle çalıştı o fabrika ve sonra 9 aylık bir bekleyiş ve ardından sen doğuverdin annenin kucağına

Olaya empati duymalısın bunu Adem babamız ve Havva annemiz de yüz yıllar önce yaptı ve şimdi 7.5 milyar çocukları var çok uzaktan akrabayız bir akraban olarak çok sorun etmemeni tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
    • duymamayı tercih ederdim aslında tüm sorun bunu bitem benim yaşadığımı sanmamdı teşekkür :)

• Rica ederim erken uyumak en iyisi o zaman :)

• Psikolojinin bozulmaya hakki yok..

0|0
    0|0
  • Baba daha ölmedim burdayım mesajları vermiş...
    Kız po. rno izlerken o sesleri duymadınmı hiç
    Annen baban olması birşeyi değiştirmez. Sonuçta birbirleri ile yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • Annene babana haram mı kardeşim ya :€

0|0
    0|0
  • Dunyaya o olay sayesinde geldin unutma bunu cok normal birsey. Kardeş Geliyor bence yolda

0|0
    0|0
  • Kardeşin üzerinde çalışıyorlar. 😃 Yakında abla olacaksın, Allah analı babalı ve ablalı büyütsün. 😃

0|0
    0|0
  • yaparlar sen neden uzuluyorsun

0|0
    0|0
  • Bunda psikolojini bozacak ne var?

0|0
    0|0
  • Umursana aile içi bu sende evlenecen

0|0
    0|0
  • ilgiç olmamalı bunu sen de yaşayacaksın

0|0
    0|0
    • ama anne ve babaaa utanc verici onları o şekilde düşünmeme sebeb oldu

• ne desek faydasız psikolojim kırgın :D

• yapcak bişi yok bu işler böyle :)

• Seni leylekler getirmedi canim

0|0
    0|0
  • anlaşılan tek çocuksun :)

0|0
    0|0
  • bidahakine yukses sesle bir iki öksür bak ses nasil kesiliyor :)

0|0
    0|0
  • Bisey olmaz annen baban sanki ne olmus. Birakmamisiniz tek baslarina artik babam dayanamamis

0|0
    0|0
    • tek başlarınaa onlarr odalarındaa

• tamam :D izin veriyim bidahaa

• Yani evi ara sira bos birakin. Basbasa kalsinlar

• odalarınız çok yakın sanirim...

0|0
    0|0
  • normal bişey neden utanıyorsun ki

0|0
    0|0
  • yuh seni leyleklermi getirdi saniyordun sevin sagliklilar diye...

0|0
    0|0
  • Ne var bunda gayet normal bişey çiftlerin sevişmesi

0|0
    0|0
  • İyi ki annemlerin yaşı bunu yapamayacak kadar büyük 😀

0|0
    0|0
  • Haklısın aslında ama olmuş bir kere reset att

0|0
    0|0
  • seni leylekler getirmedi.

0|0
    0|0
  • O yeah

0|0
    0|0
    • Şöyle bir ata sözü vardır. Şu hayatta tek güvendiğim babamdı onuda anamın üstünde yakaladım. Gece 1-2 diyorsun seni uyumuş saniyodular nerden bilsinler senin onları dinlediğini

• bende öyle düşündüm :D bu haytta babana bile güvennmicen gece anneni ediyor :D o laf böyle

• annen ve baban sana ikinci kardeş yapmak için emek harcıyorlar

0|0
    0|0
    • aslında kötü bişi yokta bunu bitek ben yaşadım sanıyordum herkez normal kaşıladı rahatlatı beni

• bir soksam geçer. irtibata geç benle :D

0|0
    0|0
  • Yapcak bişi yok 😄😄

0|0
    0|0
  • Aşırı mı ses çıkarıyorlardı? Annen baya baya mı inliyordu? Yoksa troll bir soru mu bu?

0|0
    0|0
    • vallahi trol değil Allah belamı versin duydum basbaygı inlemeler ahlar uhlar

• Annen mi inliyordu ah felan diye ne diyordu ki?

• Benim bir kiz arkim var onunda annesi babasi hala akti diyoki basladi kuduruklar annem cok pis inliyo Şu an falan diyo cok rahat cunku bunlar hayatin icinde olan seyler diyo

0|0
    0|0
    • bende öyle olabilseydim keşke fazla etkiledi beni ala kulaklarıma saat 10 da uyuyorum bunların yüzünden

• Cok mu ses oluyo odada yatagini degistirsen ya da kulak tikaci taksan

• bak terbisizlere, kötü etkiler seni bu

0|0
    0|0
    • çok etkilendim ama anne ve babasını duyan çok kişi varmış birtek benim sanıyordum

• bilmem :/ tek çocugum ben olabilir getirmemeye çalışıyorum

• neyse bak bu sorun olmasın senin için, erken uyu müzik dinle yatarken kötü etkilemesin aman :)
      sonra çok kötü çıkar bilinç altına yerleşirse

• Yass kac

0|0
    0|0
    • 18 imm ben

• tamam hadi

• tamam

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 7

• Olabilir 😂

0|0
    0|0
  • Ayyyy ben de banyonun çöpünde prezervatif görmüştüm insan saklar peçeteye felan sarar o gün psikolojim bozuldu hjakdslhjks

0|0
    0|0
    • ayyy :D seninki daha berbatmış :)

• of aklıma getirdin ya :D

• Yine sen iyisin benim küçüklüğüm öyle geçti

0|0
    0|0
    • küçükken daha kötü olur :o

• Oyle kulağımı tıkardım duymamak için

• ben 6-7 yaşımda duymuştum ilk. aynı odada yatıyoduk ev sobalıydı arkam dönük uyumak üzereydim ondan sonra belki 10 15 kez duymuşumdur yine

0|0
    0|0
    • ayy kıyamam sana :o ben ilk kez 18 yaşımda duydum kapım açıktı sanırım onlarında kapısı açıktı ve benim uyudugumu düşündüler

• çok iğrenç demi

• evet fazlasıyla

• Normal bisey kızım senide boyle yaptılar ne abartyn 😄

0|0
    0|0
    • kız deme öyle annme babam sonuçta düşünüce tuhaf oldu

• Ihtiyac yapmaları lazm cok dusunme bu konuyu

• Onlarinda bir cinsel hayatlari var asil yapmazlarsa sorun ole dusun

0|0
    0|0
  • Dınlemek yerıne dırek kulaklıgını taksaydın keske bı kac kere benımde basıma geldı hemen kulaklarımı kapsttım

0|0
    0|0
    • anlayamadım ilk başta sonradan çaktım

Yükleniyor...