Hamile kalır mı ? Yardım lütfen

biz kız arkadaşımla sürtünerek birlikte oluyoruz çamaşır üstünden

kız arkadaşmn iç çamaşırını çıkartıp sürtündüğümzde oluyor benden zevk suyu geldiği zaman kız arkadaşımın hamile kalma riski var mıkız arkadaşım bakire

birde anal olarak birlikte olmak istiyorum ancak kız arkadaşm istemiyor aldatmakta istemiyorum onu nasıl ikna edebilirim

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• evet sürtünerekte beraber olsanız dikkat etmekte fayda var çünkü zevk suyu ile bile bu tarz durular görülebilen olgular.. anal ile alakalıda istemediği birşeyi yapmak için ne zorla, ne de lafını aç... olmazsa olmaz birşey değil anal seks..bakire olduğu halde sneinle yaşadığı ona özel duyguları anal seks ısrarı ile bozma, incitme derim ben sana...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok küçük bir şans diye biliyorum ama yanıltıcı olmak istemem

0|1
    0|0
  • bence bir cacık olmaz hamile kalınmaz zevk suyuyla anca içine boşalcanda içinde spermler tutcakta oo :P bu arada anal istiyosan o anda istediğini syle bişi olmıcağını dahada zevk alıcağını syle 1,2 kereden snra kız yalvarıcak emn ol ;);)

0|0
    0|0
    • canının acıyacagından korkuyor yalvaracak kadar zevk verıyormu bu meret ya

• hemde nasıl yaa tabi 1.sinde 2.sinde biraz acıcak bence kendini sana bıraksın birazda yala falan snra kızda bıraz dayansın bişi olmaz :)

• ben oral yapma ıstıyorum ona ama cok cekınıyor ızın vermıyor yalayamıyorum yanı sadece goguslerını emebılıyorum oralı evlılıge saklamak ıstıyormus

Erkekler Ne Diyor 2

• bi b.k olmaz sürtünmeye devam et ne analı la.

1|0
    0|0
  • çok küçük bir ihtimal sadeceeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
Yükleniyor...