Hayvan istismarı değil midir ya bu?

Geçen gün kızlar tuvaletinde tanımadığım iki kız konuşuyordu ve istemeden onlara kulak misafiri oldum. Biri diğerine diyordu ki ben bazen köpeğime vajinamı yalatıyorum. Ya bu resmen hayvan istismarı değil midir yoksa ben mi yanılıyorum? Ve kızları da iyi ki tanımıyormuşum.

0|1
6|33

En İyi Erkek Görüşü

• pisik insanlar ondan sapıklık

1|0
    0|0
    • pislik insanlar ondan sapıklık

En İyi Kız Görüşü

• Hayvanlara zarar veren tek canli.. hatta dogaya.. insanlar.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• oha ya cidden insanoğlu şeytanın aklına gelmiyecek yöntemler buluyor diyorlar gerçekten öyle insanın vicdanı nasıl kaldırır onlar Allah'ın sessiz kulları bugün eğer konuşmuyorlarsa ahirette konuşacaklar duyunca çok üzüldüm hayvan istismarı tabi ki de bu

1|0
    0|0
  • Erkek köpeklerin bunu gayet doğal ve istekli bir biçimde yaptığına dair söylentiler mevcut.

2|1
    0|0
    • hangi hayvan başka bir hayvan ile sevişmek ister?

• Hangi hayvan türü, bir başka hayvan türü ile sevişmek ister demek istedin sanırım?
      Dİğer hayvan türleri ile net bir iletişim kuramadığımız için henüz bu soruya kesin bir cevap vermek zor. Hayvanların "sevişme" gibi bir kavramdan haberleri olup olmadığını da bilemiyoruz. Çünkü "sevişme" biz insanların uydurduğu bir kavram neticede. Aynı şeyi "istemek" eylemi için de söylemek mümkün. Bu eylemin karşılığı diğer hayvanlarda var mı bilemiyoruz.

• Karaktersizlik var çok öyle edebsiz insan

1|0
    0|0
  • Ibretlik paylaşım

1|0
    0|0
  • Yaninda kopek gordugum. kizlar hakkinda bunu dusunecegim artik.. erkeklerden vazgecip hayvanlara yonleniyorlarsa ben daha bir sey demiyorum.

0|0
    0|0
  • Abartmışlar

1|0
    0|0
  • Yani aslında bir acıdan hayvan istismarı olarak düşünülebilir. Çok geniş bir konu ama maalesef bu tarz şeyleri duyar olduk, bazı bayanlar artık böyle değişik eylemlere yöneliyor. Anlamsız şeyler !!

1|0
    0|0
  • Evet hayvan istismarıdır açık ve bet. Kanunda cezası da ağır

1|0
    0|0
  • yazıkkkkkkkkk

1|0
    0|0
  • Sapkınlık

1|0
    0|0
  • Yok artik bu kazar da abaza olunmaz. Ciddi segilim de

0|0
    0|0
    • Valla bunu yapan kızı da, o kızın arkadaşını da tanımıyorum ama umarım bunu diyen kişi ciddi değildir.

• Demekki bu aralar köpek besleyen kızlar boşuna beslemiyor :D
    çok görüyorum hepsinde köpek demekki işe başka işlere de yarıyormuş vayy vaayyy :D

0|1
    0|0
  • hayvanlara her türlü eziyet ediyoruz..
    çıkarıp dışarıya dövseydin keşke..

0|0
    0|0
    • aslında keşke deseydim arkadaşım sen ne yaptığını zannediyorusun bu resmen köpeğine tecavüz ediyorsun demek oluyor diye.

• Köpek de şikayeti olsa yapmaz. Kimin kime yalatacağına karışamayız. Sevgilisi yalamıyorsa ne yapsın kızcağız.

0|0
    0|0
  • sıkça duyar oldum , ınanasım gelmiyor , acaba gerceklık payı var mıdır?

0|0
    0|0
    • İnşallah gerçek değildir.

• Gidişat iyi degil

0|0
    0|0
  • Pih mk

0|0
    0|0
  • kızda artık nasıl bir fantezi manyaklığı varsa yakında at'ada verir

0|0
    0|0
  • çok kız var köpeğine yalatan malesef ama köpeğinde hoşuna gittiği için istismara girmez bence

0|0
    0|0
    • köpeğin hoşuna gitmiyor bence. sadece sahibine karşı çıkmamak için böyle bir şey yapmak zorunda kalıyor köpek. mesela kediye falan yaptırmazsın böyle bir hareket. köpek çok sadık olduğu için yapmak durumunda kalıyor, zevk aldığından değil.

• köpekler zevk alır bu konuda vajina sıvısı onları azdırı dikkat izledin ya da görüdün mi yalarken köpeklerin şeyi dışarı çıkar hatta sonra sahinin bacağına sürtünür köpek

• iyi cesaret bunu söylemem gerek

0|0
    0|0
    • kızları tanısam kesin söylerim ama tanımıyorum ikisini de

• oha lan kopek z*ıker de

0|0
    0|0
  • Yoklukk

0|0
    0|0
  • Çok var öyleleri hatta köpeğine yaptıranlarda var

0|0
    0|0
  • Yalatan çok zaten

0|0
    0|0
  • İğrenç bişey KS de bu kadar erkek varken

0|0
    0|0
  • Arkasını getirmiyorsa istismar sayarım, getiriyorsa hayvan da zevk alıyordur istismar saymam :))

0|0
    0|0
  • Maalesef bunu yapan çok

0|0
    0|0
  • Kendisini veren var

0|0
    0|0
    • yok artık

• çok fena

• Azgınlık bu ülkede hayvana tecavüz eden erkek var kendini hayvana veren kız var

• Yaşları kaçtı kızların

0|0
    0|0
  • Vajinayi kopege yalatmakmi nasıl bir fantazidir ya

1|0
    0|0
    • aynen ya iğrenç dimi?

• 20-25 falandırlar.

• Kazik kadar kizlaara bak 18 19 olsaa ergen diyeceğim ama kazik gibi ler

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 5

• Fantezide sınırlarını aşmaya başladılar

1|1
    0|0
  • iğrenç ya

1|1
    0|0
  • Bence hayvanlara tecavüz edenlerden bir farkı yok

1|0
    0|0
  • yalatıcak başka bir kurban bulamamış mı , hayvana vericek utanmasa

1|0
    0|0
  • Allah ıslah etsın etmıyoda yoketsın boyle pislik insanları abazanlıkta çığır acıyolar yanı

1|1
    0|0
Yükleniyor...