Doğum kontrol hapı gögüs büyütüyormuş peki bunun sağlığa zararı var mı ?

Doğum kontrol hapı gögüs büyütüyormuş peki bunun sağlığa zararı var mı ?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• doğum kontrol haplarının vücuda hiçbir zararı yok güvenle kullanabilirsin ancak arada bazen erkek arkadaşının prezervatif kullanmasını öneririm malum fazla kimyasaldan uzak durmak gerekiyor. O dediğin olay hormonel bozukluğa sahip insanların bu hapları kullanmaya devam etmesi durumunda ortaya çıkan durumdur oysa ki doğum kontrol hapı sara, epilapsi, tansiyon ve şeker hastalığı, migren, hormonel bozukluklar, ileri derecede varis, daha önceden kanser hastalığı geçirme ve safra kesesi sorunları olduğunda KULLANILMAZ.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Doğum kontrol hapları ile ilgili son zamanlar da çok fazla kötü olay yaşandı! bunu söyleyerek başlayayım ilk önce... Şimdi doğum kontrol hapları insanların üreme hormonlarını dengeledikleri ve üreme organlarına müdahale ettiklerinden dolayı, kadın üzerinde farklı hormonlarla ilgili yan etkileri olmaktadır. Gögüs büyümesi kadınlarda cinsellik sonrası görülen genel bir fizyolojik bir gelişmedir ve normaldir. Kadınların %70'inden fazlasında gögüs büyümesi seks yaşantıları başladıktan sonra görülmektedir. Doğum kontrol haplarının yumurtalıklarda kist oluşumu gibi bazı yan etkileri olduğunu hatırlatmama gerek yok sanırım. Tamamen doktor kontrolünde alınmalıdır.

0|1
    1|0
  • Göğüs büyütmesinin sağlığa zararı var mı diye mi soruyorsun yoksa hap zararlı mı diye?

0|0
    0|0
    • Hap zararli mi

• Hap doktor tarafından gerekli tahliler yapıldıktan sonra verilirse yararlı bile olur.Hormon dengeni düzenler özellkle.Sen kendi başına alıp başlama ama.Sadece göğüs büyütmek için mi istiyorsun?

• hormon dengesi değiştiği için bir yan etki olarak oluşur o durum..eğer mevcut hormon dengen normalse kullanmayı düşündüğün ilaçlar dengesizlik yaratacaktır bu da ileride çok ciddi sorunlara yol açacaktır..beklediğin ya da düşündüğün derece göğüs büyüteceklerini de düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • olsaydıı wayy milletin haline ;)

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapı gögüs büyütmez yanlış bilgi almışsın ikinci olarakta karaciğere zararı vardır doğum kontrol hapının

0|0
    0|0
  • Gögüsleri de büyütür cinsel arzularıda azaltır hatta yokedebilir.

0|0
    0|0
  • hanımefendi lütfen denemeyinizz bile belli baslı egzersizler var bunun için bu sitede bir kaç arkadas deniyor meselaa basarılı sonuclar alıyorlar sizede tavsiyem budur

0|0
    0|0
  • büyüyen menen olsun . Daha güzeişte.

0|0
    0|0
  • bir tanıdığın göğüsleri bu yüzden kocaman oldu...yazık kadına...kambur olacak ağırlık yüzünden...

0|0
    0|0
  • ben kullaniyorum tenis topu kadar oldu.

0|0
    0|0
  • Göğüs büyüttüğü doğru yanlız sık kullanımlarda öyle oluyor.

0|0
    0|0
  • Yandı o zaman bu kadar insan :)

0|0
    0|0
  • kaç beden?çok büyükse daha da büyümez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• doğum kontrol hapı sağlığa yararlı ama göğüs büyüttüğü söylenemez kişiden kişiye değişen etkisi var kimisini gergin yapar kimisinde sivilce yapar

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapları ciddi ilaçlardır vücutta ödem,iştahsızlık bir çok yan etkisi vardır ve sadece doktor kontrolünde bazı testler yaptırılarak kişiye en uygun ilaç verilerek kullanılır onun dışında alıyım kullanıyım böyle cahillik yapılmasın

0|0
    0|0
  • hormonları etkiliyor ve aşırı kilo aldırıyor, kıllanma tüylenme de sıkça görülüyor. doktorunuza danışmadan tavsiye üzerine satılan ya da internet ortamında paylasılan ürünleri almamanızı öneririm.

0|0
    0|0
  • sanmam sagligina zarar vereceyini bende kullandim ayni etikiyi yapti ama biraktikdan sonra yine ayni seklini aldi ayni ilaclarin basak yan etkileri gibi düsün bunuda

0|0
    0|0
  • Ben 5 kutu kullandım adet düzensizliğim vardı düzene sokmak için doktor verdi hiç bir büyüme olmadı :(

0|0
    0|0
  • bilmediğin şeyleri kullanma . doktora git ...

0|0
    0|0
  • sadece gögüs büyütmuyor canim kilo aldiriyo

0|0
    0|0
  • canım ben 21 gün kullandım göğüslerim zaten normaldi 80 takıyodum hapın bitmesine bir kaç gün kala sütyenlerim sıkmaya başladı şuan 85 takıyorum ve doktorum dahada büyüyeciğini söyledi 90a kadar gider dedi en fazla 2 beden büyütüyomuş zaten. bana adet düzensizliği ve agrısı için verdi ama mutlaka doktoruna danış öyle al bir sürü test yapıyolar vermeden önce ve bir zararı yok aksine 6 ay kullanımda göğüs ve rahim kanserinden koruyomuş

0|0
    0|0
    • ve bende kıllanma tüylenme baş dönmesi bulantı hiç bişey yapmadı sadece 1.5 kilo aldım ve göğüslerimde büyüdü

• hapın zararı var, uykulu ve sersem ola bilirsin, kusma gibi yan etkileri ola bilir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...