Cinsel isteği azalttırıcı bir ilaç var mı?

Çok fazla cinsel istek duyuyorum. Cinsel isteği azalttırıcı bir ilaç var mı?

0|3
3|55

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle cinsellik bir ihtiyacdir bunu kabul
    edeceksin. İnsanlar 15 - 16 yaşında evlenmeye programlanmis. Evlenme yaşı arttığında doğal olarak istekte artıyor. Ben yapmıyorum diye bu istekte kurulan imkansız. burada önemli olan evlenene kadar isteği belli bir düzeyde tutmam lazım. Bu nasil olur dersen bunun tek yolu mast ama sadece tam orgamz olacağın mast. Bayanların çoğu mast da orgamz olamaz, olduğunu zanneder. tam rahatliyamadigin için masti yaptıkça yaparsın gelir. Günde 3-4-5-6-7-8-9 kere bile yaparsın ama İstek gene bitmez. Her mast sonrası 10 dakika kadar pismanlik olur ve kendini kotu hissedersin. Ama 10 dakika sonra tekrar mast yaparsın. Kısır döngü ye girersin yanı. Hatta ev e her geldinde kilodunun ıslak olduğunu görürsün. Yerli yersiz herşeyden etkilenirsin.
    Eğer mast ile tam orgazm olma yı öğrenir sen haftada 3-4 kez mast yaparak yani düzenli ilişki gibi istegi kontrol altına alırsın
    peki tam orgazm olabiliyor musun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evli degil msn? Bende oyleyin gerci ama ben idare ediyorum :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 54

• İstekli olman doğal. Çok rahatsız ediyor mu istekli olman seni?

0|0
    0|0
  • Aşl acisinin üzerine tanimam

0|0
    0|0
  • Malesef yok, kendi iradeni kullanacaksin, cinsel uaryi yapan her türlü Video, Internet sayflari, Dergilerden uzak duracaksin, mesela bu bölümde bulunman bile hata ve kendine seks aklina getirmeyecek , mesgul edecek seylerle mesgul olacaksin..

0|0
    0|0
  • yaşın evlenecek yaşta en güzel ilaç nikahlanacak hayırlı bir nasip bulmaktır dikkat et istek seni yanlışa sevk edebilir size evleneceğiniz hayırlı nasipler dilerim

0|0
    0|0
  • sacmalama dogal dengen bu senin ne diye cinsel acligini bastiriyorsun? acikinca yemek yemeyeyim diye su icmekten farksiz

0|0
    0|0
  • Daha önce de söylediğim gibi cinsel istek azaltılmaz. Cinsel ihtiyaç giderilir. İhtiyacını gidermelisin. Başka yolu yok.

0|0
    0|0
  • şap..
    tavsiye ederim..

0|1
    0|0
  • yoktur

0|0
    0|0
  • Ne garip dunyadir bu ben karssimdakinin istegi fazla olsun diye dua ediyor olmadi tirim tirim ilac ararken sen azaltmak istiyorsun. Yasinin verdigi birsey 3 5 yil sonra kendiliginden azalacaktir

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey. Seks yapmalisin.

0|0
    0|0
  • Banada öyle birşey lazim bende cok istekli oluyorum

0|0
    0|0
  • Evlen gecer

0|0
    0|0
  • Alçak dozajlı antidepresan kullan zatece 1 tanesi 3 gün cinsel isteğini bitirir arkadaşların kullanıyorsa bak bir derim

0|0
    0|0
  • Delimisin ne güzel ışte nişanı artırmaya çalışıyorlar kıymetini bil

0|0
    0|0
  • İki yolu var biri fiziksel ilacı diğeri psikologların verdiği sakinleştirici tarzı ilaçların yan etkilileri

0|0
    0|0
  • Neden böyle bişeye ihtiyaç duyuyorsun ki?

0|0
    0|0
  • Beyler uzak durun bundan bunu zincire vursan kilidiyle oynar :)

0|0
    0|0
  • dua etmelisin

0|0
    0|0
  • Aradığını buldun mu?

0|0
    0|0
  • yok ama pasiflora kullan bence

0|0
    0|0
  • Öyle bir ilaç olsa önce kendime uygularım duvarı deliyorum

0|0
    0|0
  • Ewet var unutmaya bak 😂

0|0
    0|0
  • namaz oruç abdestli dolaşmak bedava

0|0
    0|0
  • şap var :) çaya çorbaya koy :

0|0
    0|0
  • varsa bana da ver son zamanlarda tavanda

0|0
    0|0
  • Var teneşir

0|0
    0|0
  • Bildiğim bir hoca var. Okutalim sana bir üflesin :d

0|0
    0|0
  • seks yap azalır düzenli

0|0
    0|0
  • hamam böceğini yemelisin aç karnına

0|0
    0|0
  • Aç kalmak

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

13 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne saçma bişey

0|0
    0|0
  • şap iç :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...