8 yıllık evliler, hiç orgazm olmamış. Bilenlerden yardım?

biraz önce arkadaşım aradı ağlıyarak sizede aktarıyorum nasıl yardım edebilirz?

8 yıllık evliler, arkadaşım hiç bunca zamnda orgazm yaşamamış

erken boşalma sorunu var eşinde ve bencil,oral asla yapmamış,2, hiç olmamış

bu gecede aynısı olmuş

ve bunlara nasıl bir çare bulabiliriz ?

1|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• Aksaklığın bu kadar sürdürülmesi gereksizdi, aksiliğin nerede olduğu konusunda derin bilgi sahibi olan evlilik psikologlarından birine gitmeleri ve beraber hem yöntemleri hem bunlar esnasında ne hissettiği ve hissetmediklerini 3lü olarak konuşmaları gerek.

Cinsel birleşme dediğimizde aklımızda canlanan , bilinen seks olsa da , insanların bazılarının öğretilerinde yasaklar ve basmakalıplar hakimdir. Örnek : erkek seksi delice girip cıkma olarak biliyordur , böyle söylenmiştir sert sert yap denmiştir, bu da aşırı yorgunluk heyecan ve klişe seksi erken boşalma ile nihayetlendirir. İki taraf da ön sevişme unsurlarını " oral " gibi , ayıp veya gereksiz alılar ya da gunah olarak nitelendirince , ilgi alaka konusma sevme sevisme olmaz , direk kırkpınar pozisyonu da kadını uyarmaz. Veya iki taraf da bu işin sadece ve sadece aynı yatakta ve karanlıkta yapılması gereğine koşullandırılmıştır vs vs vs , yani porsumuş yumak gibidir bu boş telkin ve inanışlar, master yapmış insanlarda bile bu vardır.

Çare, yeni bir cinsellik kurumu oluşturmaktır ve bunu da bir evlilik psikologu , fizik ve ruhsal olarak en doğrusunu tavsiye ederek yapar. Onlar da dener ve iş yavas yavas düzelir.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• arkadaşım evli çiftlere dıştan müdehale olmaz. arkadaşın sana dert yanmak yerine eşi ile konuşacak. tüm sorunlarını anlatacak. adam cinsellik konusunda bilgisi yoktur. eşi yönlendirecek.

dinen de eşlerin hakları eşit. erkek kadınını doyurmak zorunda. peygamberimizin emri şu. haklar eşit. hakkınızı isteyin hakkını verin.

yani arkadaşın hakkını isteyecek. karşılıklı konuşarak çözecekler. içinde tutmasın. sıkıntılarını tek tek söylesin.

erkek kadın gibi değil. erkek kadından erken boşalır. bu nedenle kadını hazırlaması için önden biraz sevişmesi gerek. kadında kalça hareketleri başlayınca vajina vıcık vıcık nemlenince içine girecek. direk girerse 5 dk sonra kadın nemlenmeden boşalır. bunu kadın kocasına söyleyecek. hakkı.

sevişiyorlar da buna rağmen erkek boşalıyorsa o zaman adam bir üroloji uzmanına gidecek tedavi olacak

1|0
    0|0
    • konuştu çoğu zamn ve bende aynısı söyled,m konuş isteğini dile getir dedim

ama eşi anlamıyo,kendi bildiğini okuyo adam yani

haftada bir,10 dk,ikinci olmadan olan bir ilişkye girdiğini söylüyo

ve yaşı 27

• evlilik sex köleliği değildir. boşansın o zaman. haklar eşit alamıyorsa hakkını boşanacak. ya da yatmayacak. ben senin kölen değilim desin. ya adam gibi insan gibi yap ya da hiç yanaşma desin. erkeğim demeyle önde çük taşımayla erkek olunmaz koca olunmaz. kadınını doyuracak. evlilik neden allahın emri. insanlar her önüne gelenle mutlu olmasın zina yapmasın diye. bu nedenle her iki cinste birbirini doyurarak zinadan uzak tutacak

• Zaten belli erken boşalma sorunu olduğu.Çözüm basit birlikte cinsel terapi alacaklar.Erken boşalam sorunu düzelirse çözüm bulunur.

1|0
    0|0
  • Yani kadın kadın olduğunu hiçbir zaman anlamamış demek istiyorsun. Ayrıca kocasının bencil olduğunu söylüyorsun. Bence bunca zaman kadın iyi sabretmiş. Tedavi yöntemi bulmaları gerek. Eğer koca tedaviye yanaşmıyorsa boşasın gitsin. Bir ömür nasıl çekecek. Hayatı mahvetmeye gerek yok. Her şey seks demek değil ancak seksin eksik olduğu birlikteliklerde sürekli başka şeyler bahane edilerek sorun çıkabilir diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Terapist gerekiyor. Kendi başlarına çırpındıkça batarlar, 3. objektif uzman bir göz gerekiyor ve çözümü çok da zor değil. İstersen özelden yaz, isim ve telefon vereyim..

1|0
    0|0
  • aktarcılar çıktı birsürü doğru yalan bilemem kullanmadım, bitkisel ıvır zıvırlar var, afedersiniz bu arada adam tam bir öküzmüş bu arada, arkadaşına söyle onlardan içirsin kocasına...

1|0
    0|0
  • kadının yapacağı bişey yok gibi. çünkü adam işini bitirip gtünü dönüp yatan cinse benziyor. onu eşi yönlendirir ön sevişme oral filan vs. bunları uzun tutmalı yoksa ya kadın aldatır ya da boşar.

1|0
    0|1
    • ön sevşme yok

oral yok

erken boşalma var

aynen bencvede çok yazık ama

sex içinde eşimi bırakamam diyo

• beni tanımıyosun derden bilyosunki bildiklerimi:)

ben yatar film anca bitti iyi geceler

• iyi geceler kendine cici davran :)

• Lafla çare olmaz..Yüzlerce doktor var..Birlikte gidecekler...Haydar benim talebemdir ona gitsinler..

1|0
    0|0
  • çözüm eşinde

1|0
    0|0
  • kadina yazik ya, ya esi tedevi olacak ya da zaman icerisinde kadin ya aldatacak ya da bosanacak bence.

evet nekadarda mühim görmesenizde bence yatak iliskileri ekmek su gibidir. kimbilir kadin kac zamandir böyle agliyordur da aramak icin yeni cesaret toplamistir

1|0
    0|0
  • doktor falan hikaye adamın derdi kendini tatmin etmek.. bir çözüm bulmak istese doktorada gerek kalmaz... adam işini bitiriyorg*tdönüp yatıyor... öyle şey olmaz..fahişe muamelesi resmen bu..

1|0
    0|0
  • kadının eşi beyin yapısını değiştirmediği sürece düzelmesi mümkün değil malesef

1|0
    0|0
  • arkadasinin degil esinin tedaviye ihtiyaci var sanirim is erkekte bitiyor

1|0
    0|0
    • eşi bildiğimiz bir odun

hiçbiryola gelmeyen bir insan

• aynen diyororum nereye kadar bırak diye ama

başa gelmeden bilinmiyo galiba,sex için koca bırakılmaz diyo

• bir bakıma haklı ama seks olmadan da olmazki

• tamda haydar dümen abilik konu...

1|0
    0|0
  • göksel asdfasdf psv

1|0
    0|0
  • oral yapması lazım adamın yazık kadına kıyamam

1|0
    0|0
  • tedavi geciktirici birşeyler gençken yaptığı hatalar erken boşalma

1|0
    0|0
  • Dr. Cem KEÇE ye gitsinler...

0|0
    0|0
  • destek alması gerekli .erken boşalma büyük bir sorun arkadaşının işi zor ya

0|0
    0|0
  • arkadaşım arkadaşına tek yardım boşanması derim ben

0|0
    0|1
  • Boşa Giden 8 Yıl üzücü !

0|0
    0|2
  • Bu hastalıkdan öte kadını sevmemesiyle ilgili. Seven erkek kendi mutlu olduktan sonra kadını da mutlu etmek ister.

Kadını ille penisle mutlu edecek diye birşey yok binbir türlü yol var bunu yapmak için, oral yapabilir mesela, veya vajinal zeytinyağı ile çok güzel bir masaj.

O da olmadı, kadın hala tatmin olmuyorsa ille penis de penis diyorsa, gider seks shop a alır bir strapon, kadını onla bile tatmin edebilirsin elinle kullanarak..

Yani aslında olayın terapist le falan ilgisi yok, kadına saygı duymayan, onun isteklerini önemsemeyen, ve karısını sevmeyen bir adam söz konusu..

1|0
    0|0
  • aldatsın diyeceğim ama kızacaksınız..kadınlığını kendisine hatırlatacak güvendiği bir erkekle dostluk kursun.

1|0
    0|0
  • Erken bosanma.

1|1
    0|0
  • Bazen çoğu erken boşalma vakalarında bu gibi olaylara rastlanmıştır nasıl duzeltilire gelince kardeşim önemli olan erkeği iyi etmekten geçiyor bu yüzdende onu bir doktora veya psikiyatrise götürmekte fayda var ki bence senin arkadaşinda kendini anlatamamiş 8 yıldır eşine .

1|0
    0|0
    • arkadaşım ddiğim kuzenim açıkçası

kuzenim çok bakımlı,alımlı bir kadın

ama bunca zamn bir kez bile daha o zevki yaşamadığnı söylüyo

eşine anlatmasını söyledim,bencil olduğuından böyle birşeyi asla yapmam diyo

yani drum gerçekten vahim

• güzel kardeşim onla acil bir doktora görünmeliler ki adam öyle yapıyorsada hiç vermesin ne ala memleket ohh ben zevkimi alım o ne bok yerse yesin (çok afedersin) yani evet bir sex için eş boşanmaz ama bencil olup dediğine göre güzel karısını bu hallere düşüren eş bırakılır kardeşim...

• bencede ama yaşam tarzları görmüşlükler öyle olmadığından yapamıyto

ki dediğim bu kişi okadar bakımlı alımlı birisiki

şansınada böyle bir insan,8 sene bu

• Herşey bitmiş sıra zevk e gelmiş ne güzel hayat:D

1|0
    0|0
  • Yazık yahu.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Psikolojik danışmana ikiside

2|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • İste buyuzden evlenmeden once bazi seylerin test edilmesine inaniyorum ve dusunuyorum .Bak evlilik cinsellik olmadan cok ta yurutulmuyor.Ayrilsin ne diyim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...