Sertleşmeden sonra devam edemiyorum neden?

Merhaba arkadaşlar cinsel ilişki sırasında ön sevişme falan güzel sürekli ereksiyon halindeyim ne zaman aşağı iniyorum prezervatif takıcam iniyor ve sertleşmiyor sebebi nedir?

1|1
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba gizliciğim. Dert etme bunu kendine, o an bir heyecan mı dersin, bir panik mi dersin... Öyle bir telaş oluşuyor, o yüzden oluyor. Bana da olmuştu. Büyük bir problem değil. İçine girebilecek kadar sert kalman yeterlidir. Sonra aksiyon halinde zaten tekrar sertleşiyor =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Sebebi prezervatif ve senin bu durumu kafaya takıyor olman. Arkanda birisi dururken işeyememen gibi...

2|1
    0|0
  • Sanırım fazla mast yapıyorsun. Azaltmalısın. Dogy olarak giriş dene ayakta daha rahat ereksiyon haline ulaşırsın

0|0
    0|0
  • konsantrasyon bozuklugu... cok uzatma on sevismeyi ozaman

0|0
    0|0
  • heyecandandır

0|0
    0|0
  • heycanlaniyorsun. ya da sevmedigin birsey hissetmedigin biriyle iliskiye giriyorsun.

0|0
    0|0
  • Ayni sorun bendede var, benimkide prezervatif görünce aninda kiriz geciriyor..
    Burda urologa görün diyenler, bildiklerinden yazmiyor, ereksiyon sorunun olsa, prezervatisizde olur..

Saglikla ilgili bir porblem degil, beyinle ilgili bir olay.. Zaten evliyim, gerek olmadigi icin takmayi denemiyorumda..

0|0
    0|0
  • Erektil disfonksiyon gibi gözüküyor. Öncelikle bir üroloğa gidip muayene olmalı kan ve sperm testi yaptırmalısın. Bunları yapamam diyorsan mastürbasyon sırasında penetrasyonu bıraktığında ereksiyon kayboluyorsa hızlı bir şekilde mutlaka tedavi şart. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Yok ya mesela bugün mastürbasyon yapmayı denedim sıkıntısız bir şekilde oldu sanırım stress ve heyecan nedeniyle oluyor

• o zaman alkol kullanıyorsan ilişkiden önce biraz alkol al ve ceviz fındık fıstık gibi yiyecekleri bolca tüket

Yükleniyor...