Cinsel bölgemi jiletlediğim için çok batıyor?

Çok batıyor erkek sakalı gibi çıkıyor. Bu çok mu itici bir durum erkek için? Yani karısından soğuma sebebi olabilir mi?

0|1
9|32

En İyi Erkek Görüşü

• Ağda dene, olmadı lazer, ama jiletle alırsan sert çıkarlar ve batık olur.
    Oral yaparkende böyle sanki zımparaya yapıyormuş gibi olur hele ki böyle çok az çıkmışsa direk batar :)
    Ama şöyle söyleyim hiç bir erkek (kocanda dahil) vajina bulup kıllı kılsız diye aramaz 8)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• Doğal bişey bu ama jiletten sonra ağda vurursan o batmaları hissetmezsin

0|0
    0|0
  • hayır, hiç bir iticiliği yok.
    tek sorun senin yaşayacağın o bölgede ki huzursuzluk, kaşıntı, kızarıklık olabilir.
    şahsi fikrim; ben tam aksine kesildikten sonra yeni uzamaya başlamış olmasından yanayım.
    türkçe meali: kıllı severim (dilimi mazur görün)

0|0
    0|0
  • Açıkçası bu durum vajinaya hiç yakışmıyor.. Şahsen kesinlikle istemem.. Kadın dediğin temiz olacak, bakımlı olacak, kılı çıkınca çok yumuşak çıkacak ve uzamadan temizlenecek :)

0|0
    0|0
  • yok olmaz paranız varsa lazer yaptırın asla ağda yapmayın cinsel organınızda sarkma yapar sen zamanı geldiğinde kesersen sonuçta kaymak gibi olmuyor mu erkeğe bu yeter birleşme öncesi etek tıraşı yap yeter

0|0
    0|0
  • ünv yıllarında bir sevgilim vardı dediğin gibi çok sertti özel bölgesindeki kıllar onunla seviştikten sonra penisim çizilmiş ve acıyo halde olurdu.. ama gel gelelim hatun hem çok güzel hem de çok iyi sevişiyodu bu yuzden bir kaç ay dayandım bu duruma

0|0
    0|0
  • Itici tabi. o ne oyle yaa. kadin dedigin bakimli narin olur biraz. pamuk gibi olmasi varken o hali ne oyle

0|1
    0|0
  • Lazer diye bir şey var ya da ağda diye.
    Kezbanlarla birlikte olmuyoruz zaten

0|0
    0|0
    • Kibre bak. Kezbanlarla birlikte olmuyormuşmuş. Kekonun tekisin, kalkmış kızlara kezban diye laf atıyorsun. Keko haline bakmadan ne hakla kızlara laf atıyorsun.

• Sogumasada istek azalır git lazerle aldir

0|0
    0|0
  • soguma sebebi olmaz ama erkegi cok rahatsız eder. Jilet kullanımı hem sert hem sık cıkmasına sebep olur. ayrıca genital bölgenin karararak kötü görünmesine sebebiyet verir. Git agda yap.

0|0
    0|0
  • Yo neden itici olsun benim cok hosuma gider

0|0
    0|0
  • Neden itici olsun, bu herkeste olan bir durum.

0|0
    0|0
  • ağda yap sende

0|0
    0|0
  • ee sık sık traş oalcak artık mecburen :) ağda ya da lazere gidersen birşeycik kalmz.

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • kıl dökücü kremler var onları kullan

0|0
    0|0
  • kocana sormalısın bunu,

0|0
    0|0
  • bence makınayla felan almayı dene

0|0
    0|0
  • İlk seferlerde normal ama bir süre sonra o acı pek olmuyor

0|0
    0|0
  • bir ara alma batanlari igneyle cikar

0|0
    0|0
  • Bence itici olabilir aldıktan sonraki günlerde

0|0
    0|0
  • Bnce kötü kanka 🙃

0|0
    0|0
  • Ben asla kıl ve tüyden tiksinmem , hatta bazen daha tahrik ilerici oluyor öyle uzun değil tabi kısa sert kıllı olması lazim ,

0|0
    0|0
  • Sakal gibimi

0|0
    0|0
  • Niye öyle bisey yapiyosun durduramazsin

0|0
    0|0
  • Maalesef kötü birşey neden ada ile almıyosun vajina kıllarını...

0|0
    0|0
  • Ağda yaptır bence.
    Oral yapınca kaktüs yalamış gibi oluyo

0|1
    0|0
  • Hayır canım daha çok tahrik edici sebep kısa sert kıllı olması hele de oral da

0|0
    0|0
  • Tabiki mafediyor beni mesela

0|0
    0|0
  • kaymak gibi olursa daha makbule geçer.

0|0
    0|0
  • İlişkiye gireceginiz zaman tekrar al.

0|0
    0|0
    • Alıyorum bir gün sonra batıyor hemen:(

• Ya lazer parasını verecek. ya da buna katlanacak. Türkiyede hiç kimsenin karısı p*rno filmlerindeki yıldızlar değil.

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 8

• Alakası yok ne soğuması temiz olduktan sonra ne ile alırsan al boşver milleti canım sen

0|0
    0|0
  • kesinlikle lazer diyor bve konuyu kapatıyorum:) temizlik gibisi var mı uğraşma derdinde yok. oh miis:) ilk seansta bile çok etkili mutlaka yaptırmalısın

0|1
    0|0
  • Lazer?

0|0
    0|0
  • Karşıdakinden ziyade sen rahatsız olursun o batma kaşınma hissinden dolayı. Jilet tercih etme

0|0
    0|0
  • Yani tabii ki itici. Yani insan kendisine bile dokunamaz o şekilde. Eşi nasıl dokunsun?

0|0
    0|0
  • jilet en sağlıklısı yine batsın ne olacak ki

0|0
    0|0
  • İtici

0|0
    0|0
  • Ben lazer yaptırdım çoğu bitti zaten kalanlari da makineyle alıyorum mis gibi oluyor boynum gibi oluyor pammik gibi😂😂 sende dene lazer iyi oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...