Rahim agzı kanseri olmuş olanınız var mı?

Rahim agzı kanseri olmuş ya da yakını tanıdığı olmuş olan var mı hangi evredeler neler yaşadınız?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• annem ileri evredeydi. başkent üniversitesi Ankara hastanesinde doç. dr. polat dursun ameliyat etti. mesane vs tümör kaplıydı. mesaneyi aldılar bir çok işlem yaptılar allaha şükür atlattı kanseri. ama tuvalet olayı ömür boyu karnından torbalara olacak bundan sonra. ürostomi ve kolostomi deniyor ona da

1|0
    0|0
    • tesekkur ederim oturup yazdıgın için ona sabır diliyorum hepinize de gecmiş olsun

• çok teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Duymadım sizdemi var

1|0
    0|0
    • evet smear testinde cıktı ortaya bir senedir hayatımda

• kesin bir tedavisi yok kazıma parca alma gibi işlemlerden sonra tekrar tekrar cıkabiliyor butun genc kızların asılarını zamanında olması sart hiç bir belirtisi yoktu

• Korktum valla yaaa geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 3

• Yasamadim Allah sifa versin

1|0
    0|0
  • hpv virüs rahim ağzı kanseri ne yol açar erkekler başka kadınlar olur bu hastalığı eşlerine taşır

1|0
    0|0
    • koruycu hpv aşisı yaptırn genç kadınlar

• gec kalmışım aşıları olmustum ondan once olmus lutfen herkes etrafında ki genc kızları bilgilendırsın 16 yasından iitibaren asıları olabiliyorlar o kadar erken gerek var mı demeden soyleyın yuzde onu cinsel olmayan yollarla bulaşıyor

• Annem

0|0
    0|0
    • kacıncı evrede ve ne zamandır

• baskalarına yardımcı olmak yerine baş sağlığı dilenmesiyse niyetin baska yere git bende kanserim bilgi almak için soruyorum

• Kanser olduğunuzu bilmiyordum. Özür dilerim. Kendinizden bahsetmediğinizden dolayı herhalde trol sorudur diye yorum yaptım ama babamı beyin tümöründen kaybettim. Özür dilerim annem konusunda yalan attım. Ama Tekrar kırdıysam hakkınıza girmişsem binlerce kez özür diliyorum. Geçmiş olsun. Hakkınızı Helal Edin ne olur :(

Kızlar Ne Diyor 3

• Radyoterapi teknikeriyim bir çok kanser vakasiyla yanyanayim önemli olan moral moralinizi yüksek tutun ve kaçıncı evredesiniz acaba

0|0
    0|0
  • Annem olmuştu ama erken teshis oldugu icin rahmi almadilar ilac tedavisiyle yok ettiler bide kazımslardı sanırm

1|0
    0|0
    • ilaç tedavisi uygulandıgını hiç duymadım

• tesekkur redeem size de cok gecmiş olsun lutfen ikiinizde kontrollerinizi aksatmayın

• Tesekkurler

• Yok galiba

0|0
    0|0
Yükleniyor...