Erken boşalma sorunu?

merhaba düzgün cevaplar yazarsanız sevinirim bu soruyu bir arkadaşım adına soruyorum arkadaşım 10 aydır evli eşi 2-3 dakkada boşalıyormuş böyle bişey yaşayan veya eşi yaşayan varsa cevaplarsa nasıl çare buldunuz cevaplarsa seviniriz.

Güncellemeler:
doktora gidip veya farkı bir uygulamayla düzelen oldumu

0|0
1|38

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar , kısaca anlatayım. Beyefendi cinsel hayatında mast. yapıyor mu bu çok önemli ve birde seks yaparken penisin kafa tarafıyla çok işi olmasın en hassas ve boşalmayı sağlayan bölge orasıdır. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doktora gitcek görünecek doktor vercek ilacı bascak arkadaşına :)

0|1
    0|0
    • aynen ;) 100 mg aldınmı hatun kaçacak delik arar sonra :D

Erkekler Ne Diyor 37

• Doktordan yardım alması lazım.
    Bu genelde psikolojik.
    Ilişki esnasında konstre olması lazım, ya yapamazsam dememeli.

Son olarak, ilişki öncesi mastürbasyon yaparsa geç boşalır.

1|0
    0|0
  • İkinci sevişme de okadar sürüyorsa doktor yardımı şart ve sürekli pozisyom değiştirmeyi denesin, ve zevke gelince cıkarıp beklemeli alışana kadar

1|0
    0|0
  • bende var ama kontrol altına almanın bir kaç yolu var önce kalın prezervatif ya da ilişkiye iki saat kala kendini tatmin etmek ikincide normale döner ya da en son penisi içine vajina ya sokmadan önce sevişsin kadını azdırsın ıslatsın kadının inlemeleri artınca yani eşin orgazm anına yaklaştığını vajina ya girsin o zaman aynı anda orgazm olurlar tabi kadını azdırmak için sanırım klitoriste oral ya da azdıracak yöntemler denemesini tavsiye ederim erken boşalma için ayrılık olmaz genelde buradan söylenmesede çoğu erkekte vardır mutlu birliktelikler dilerim

0|0
    0|0
  • boşalacak gibi olduğu zaman çıksın dursun biraz. zamanla kontrol etmeyi öğrenir. yaparken ara verip sakinleşsin yani. ama sonra 1 saat boşalamama sorunu olursa karışmam :D

1|0
    0|0
  • Heyecan yapmasın o öküzde ilk defamı goruyo cıktığı yerı

1|1
    0|0
  • En iyi care doktor

1|0
    0|0
  • slmm egerkı dr. sorun varsa dr. gıtsın yoksa cınsellık ııcn yapıyosa shoplardan onaylı gecıktırıcı alsınn

0|0
    0|0
  • çoğu erkek ilk seferinde 2,3 dakikada boşalır bu normal kuyu kurumadı ya 2 ve 3 posta uzun sürer tatmin eder yani bu sorun olmaz tabi eşlerin kendi kendine piskolojisini bozarlarsa sorun var gibi gerçekten sorun olur o zaman

0|0
    0|0
  • İlk seferde olabilir belki ama diğer ilişkiye girişleri 2. veya 3. Seferde aynı sorun yaşıyorsa mutlaka doktora gidilmeli ama tabi kendileri evde halledebilorlerde biraz ugrasarak

0|0
    0|0
  • bunu kullanırsa faydasını görür. erken boşalmanın tedavisi olmuyor malesef.

https://www.youtube.com/watch?v=hPlbwqVjYT8

0|0
    0|0
  • acemi olabilir, kendini tutmayı , ilişkiyi yönlendirmeyi öğrenmesi gerekli. hep kendini düşünmeyip eşini de düşünmesi lazım. muhtemelen mast dan kaynaklı bir durumdur.

0|0
    0|0
  • bende yaşıyordum fakat nefes egzesizleri ve değişik yöntemler sayesinde artık olmuyor istediğim zaman boşalıyorum yani kontrol bende

0|0
    0|0
  • Adam kontrolü bilmiyordur horoz misali yazık kadına

0|0
    0|0
  • Ilki erkense ikinciye gecsin zamanla duzelir psikolojik sorunu var o kisinin ilk bosaldiktan sonra 15 dak ara versin enerji yapcak biseyler yesin kalkar geri devam etsin duzelir doktora gerek yok

0|0
    0|0
  • Doktora gidecek %70 psikolog la isi cozulecek

0|0
    0|0
  • Erken bosalmasin

0|0
    0|0
  • ilişkiye girmeden önce çavuşu tokatlasın :)

0|1
    0|0
  • ilk öce çift prezervatif denesin

0|0
    0|0
  • uzuldum keske elimden bisey gelse ama bu konuda bir bilgim yok basina gelenler yardim edebilir

0|0
    0|0
  • bu durum gayet normal. yeni evlilerde. aşılmayacak sorun degil. peki 2. sinde bu süre ne kadar

0|0
    0|0
  • Yok çok şükür öyle bir sorunum

0|0
    0|0
  • Arkadaşmış :):):) tabi canım senin başına gelmez senin kocan 40 dk dayanıyor tabi... :):):)

0|0
    0|0
  • 2 dakika mı bence kesip kediye versin

0|0
    0|0
  • On sevismeyi uzatsinlarr

0|0
    0|0
  • önce ön boşalma gerçekleşsin sonraki uzun olur

0|0
    0|0
  • Psikolojik. Psikiyatra gitmeli.