Erken boşalma için bir fikir verirmisiniz?

daha önce sorulmuş olabilir belki ama net bir cevap bulamadım bir yardımcı olurmusunuz? Bende erken boşalma problemi var ya da boşaldıktan sonra 2. ye isteksizlikde oluyor sıkıntı orda da var. banA bir yardımcı olur musunuz erken boşalmayı engelleyecek ya da 2. ye de istekli olmamı sağlayacak bişey ilaç olur krem olur ne biliyim ya da farklı bir yöntem. gerçekten yardımcı olabileceklerin görüşlerini bekliyorum şimdiden sağolun.

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Vega mavi hap yardımcı olur ama sizde cinsel uyumsuzluk var geciktirici sprey boş

0|0
    0|0
    • alakası yok 1 kişi de yaşamıyorum bu sorunu herkesle cinsel uyumsuzluk olacak hali yok, bende bir sorun var ama çözemiyorum bir türlü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• takılma bunlara bütün erkekler 1 sefer hemen boşalır ikincisi kadına bağlı onu istiyorsan tekrar kalkar yani 15 dk gibi bir zaman geçtikten sonra

0|1
    0|0
  • Boşver ilacı falan altta sen ol kendini sıkma kontrol eşinde olsun bu şekilde çok rahat 10-15 dk daha fazlada cikabilir sana ve isteğine bağlı

0|0
    0|0
  • Evli isen duzenli bosalman lazim gununu aksatma tam bosalacagin an dur bekle ya da cik bekle sora devam et

0|0
    0|0
  • Çok sık ilişkiye gir ritmini buluyorsun

1|0
    0|0
  • erken boşalmanı engelleyecek spreyler var hatta bunu öneririm.

https://www.youtube.com/watch?v=hPlbwqVjYT8

0|0
    0|0
    • marka olarak nedir ve etkilimi

• hemde çok etkili. buradan alınca yanında hediyesi ile geliyor. ayrıca orjinal. kodunu sorgulatabilirsin.

• Ilk bosaldin birak erken olsun takma kafana ikinciye gelince enerji vercek biseyler yiyin sonra 20 dakk bekledikden sonra devam et inmez

0|0
    0|0
  • Geciktirici sprey kullan

0|0
    0|0
    • sprey kullandım ama çok faydası olmadı gerçi onu yaklaşık 15 dk önce kullanmak gerekiyormuş tam faydası olması için sonradan öyle okudum bir yerlerde

• İlaç kullanmaya karsiyim bu yasta ne ilaci evlimisin sen

0|0
    0|0
    • evliyim tabiki yaş 29

• İlişki koçlari var esinle gidiyosun o sana yol gosteriyo esinemnun degilse tabi

• ilişki koçu bayansa sıkıntı yok gideriz

• İlk önce bir üroloji ye gözük sonra biliyon işte geciktirici filan ama doktor bir görsün

0|0
    0|0
  • Veririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...