Erkekler ağlamaz sil göz yaşını :)

İş yerinden bır erkek arkadaşımın bazen tek kaldığında ağladığını görüyorum, bildiğim kadarıyla evlenmek istediği kız bakire değilmiş ve buda kafaya takmış ve ayrılmışlar tabii bu eski bir ilişkisi, erkekler sorum size bir erkek böyle bir kızı unutamayıp, oturup ağlar mı?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sana yemin ederim tam bu şarkıyı mırıldanıyor erkekler ağlamaz kısmını uzatırken sorunun başlığını gördüm ve gülümsedim. Öncelikle gülümsememe sebep olduğun için teşekkürler :-)

Soruya gelince acı bir durum. Seven yüreğe en büyük ızdıraptir bu. Sen dokunamaz kiyamazken başkalarının ona bir şekilde tam anlamıyla sahip olduğunu düşünmek bunu bir şekilde görmüş bilmiş olmak demirken bir kor gibi oturur insanı kalbinin üstüne ve her nefeste yaka yaka erite erite yol alır içeriye doğru. Çok zor bir durum ne denebilir ki. Çocuk sevmiş belli ki. Bir erkek kadif için ağlıyorsa nedeni bellidir zaten. Çünkü istese de yalandan ağlayamaz erkekler.

0|0
    0|0
    • ama 1 yıl olmuş zaten ve kendisi ben bu kızla yapamam demiş demekki gönülden sevmemiş, aklı kalbinin önüne geçmiş, şimdi bu tür erkekler kızlar da güvenmez

• Esrar mi? Koşar adım uzaklaş o zaman geriye bile bakma. Bu denli iradesiz ve karaktersiz davranışlar sergileyen birinden değil sevgili arkadaş bile olmaz insana. Yeri yani yönü her ne olursa olsun.

• aynen çok haklısın, yaşadıklarını unutmak için seçtiği yol onun nasıl biri olduğunu gösteriyor zaten

Erkekler Ne Diyor 9

• erkekler ağlamaz, sil göz aşını. güzel bir nilüfer yorumundan öteye gidemez. olay erkek kadın değil insan olayı. ağlayacak olan için cinsiyet farketmez. bu kız olmuş olmamış meselesininde pek bir önemi kalmadı günümüzde. erkek her hatı yer taze gonca bekler. angutlar.

1|0
    0|0
  • bu olaydan sonraaa çocukla bu ayrıldıktan sonra ne kadar süre geçti ? ve o ağlarken sen ne yaptın bu durumnda?

0|0
    0|0
  • Olur böyle şeyler gençlikte bende zamanında aşık olmuştum birine evlenebilirdim bile bu kızda bakireydi hemde sonra dayanamayıp itiraf etti bana meğer eski sevgilisiyle anal yapıyolarmış bunu öğreninceki hayal kırıklığımı anlatamam hiç yakıştıramamıştım ve 1 hafta boyunca abartmıyorum hergün ağladım günlercee artık yemin ederim gözyaşı kalmadı bende ve o günden beridir hiç birşey o kadar acıtamadı içimi ve ondan beridirde gözümden tek damla yaş akmadı sanırım tüm hayat boyu göz yaşını bir haftada tüketmiştim.

0|0
    0|0
    • evt birde esrar kullanmış bir ara demekki bişeyleri unutmak mı istedi acaba ?

• ama bu seferde böyle ınsanlar kızları aynı kefeye koyuyor

• Aynı kefeye derken neyi kastediyosun ?

• Goz yaslarinda utanilacak birsey yok meseleye gelince iste o yuzden hicbir kizin namusuna bakmiyorum cok aci bisey basima gelse dayanamammm

0|0
    0|0
  • Onca zaman beni aptal yerine koyduğu için gururuma yedirir ağlardım ama daha sonra oda unutulur. Ömrümün sonuna kadarda hiçbir şeyden dolayı canım yanmamaya başlar..

0|0
    0|0
    • zaten kız akıllı olsaydı baştan herşeyi söylerdi bu ne şimdi aileyle tanış evlilik yoluna gir sonra gel bunu söyle

• Uydurmamış, tanımadığı için seçimini iyi ve dikkatli yap demiş :) Yani sevgilini kötülememiş

• evt bu yaşadıklarından olabilir tabii,

• yazık yaaa acıdım neler kurmuş kafasında demekki çok seviyomuş

0|0
    0|0
    • demekki , zaten arkadaşıma çok uzunca anlatmış çok içerlemiş ama böyle bir kıza değer mi ya acayip erkekler var

• canım böyle bir kıza derken bak simdi iki durm var birincisi herkes herşeyi yaşayabilir bunda bir sorun yok ama onla beraberken böyle birşey olduysa o koymştur ona

• öyle bir konuyu kafama takıp ayrıldıysam, ağlamam.

0|0
    0|0
  • bizimde duygularımız var tabi ki ağlarız.

0|0
    0|0
  • ağlanacak bir durum yok bence.ya seviyorsan alırsın ya da bakire olmadığı için terkedersin ikiside onun elinde

0|0
    0|0
    • ama bunu kafaya takmış sanırım benim bir kız arkadaşa açmış içini , çok etkilenmiş hatta bu kız için sevgilisinden ayrılmış bu zamanında

Kızlar Ne Diyor 3

• onlarda sonucta insan.aglasinlar ayip degil

0|1
    0|0
  • ağlamaz mı:Dağlaya ağlaya kalmadı gözlerimde yaşşşş

0|1
    0|1
  • bence ağlarlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...