Çok fazla lezbiyen var bu sitede bunu fark ettim ve onlara bir şey sormak istiyorum. Nasıl sevgili buluyorsunuz?

Çok fazla lezbiyen var bu sitede bunu fark ettim ve onlara bir şey sormak istiyorum.Nasıl sevgili buluyorsunuz? Biz bile sevgili bulmaya güçlük çekerken siz nasıl buluyorsunuz birbirinizi lezbiyenler?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• bu gay, lezbiyen ve bisexsüel insanlar sizin gibi sokakta bakışarak sevgili bulmuyor genelde. onların buluştuğu ya bar ya sanal alemde bir site veya arkadaş çevresi vasıtasıyla bu ihtiyaçlarını karşılıyorlr.

0|0
    0|0
  • Kimin niyeti neyse bulacağı da o oluyor.

1|0
    0|0
  • lez mi çok ? pempeli erkekmi :)))

0|0
    0|0
  • Bi dakika bir dakika sen sevgili bulmakta guclukmu cekiyorsun :D

1|0
    2|0
    • Nasıl anlarsan

• sıra sna geli candy

• Bilgisayar muhendisligi okuyorum ve dersler inanilmaz yogun.Cok uzun suredir yalnizim.

Canim sıkılıyor :(( hobi olarak fotografcilik yapiyorjm baEn cikip dgeziyorum cekim yapiyorum ama yine yalniz olunca gercrkten sıkılıyorum :(( oyle farkli degil normal bir arkadaslik istegi benimkisi...

• onlar aslinda gay lez kıliğindaki erkek hepsi erkek buluyorlar kendilerine

0|0
    0|0
  • nası anlarız bir kızın böyle bir eğilimi olduğunu

0|0
    0|0
  • aynen lez çok.

0|0
    0|0
  • valla bilemedim:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• demek ki o kadar çirkinsin:D

0|0
    0|0
    • Ben orada bu kadar yaygın olan heteroseksüel ilişkilerde bile partnerler birbirlerini çok zor buluyorken, lezbiyenlerin nasıl bulduklarını sordum. Kendimden bir örnek vermedim orada

• bulaşayim mi ama bende problem var çok ciddiymişim

• :Dseninle konuşmuyorm teyze hıhhh

• ben bulamadımki bulmak umuduyla geldim . .

0|0
    0|0
  • ben bulamadım :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...