Jartiyer almam lazım ( özelikle erkekler baksın )

jartiyer almak istiyorum dışarı çıkıp alamam neten almak istiyorum lütfen yardım özelikle erkekler ne renk alayım nasıl olsun link yolayın ama satın alicagim birşey olsun tskrler .. ( modayamı köyüm cinseliğe mi bilemedim ama cinsellik daha iyi insanlar daha çok buna bakıyorlar galiba :) )

Güncellemeler:
tipimi söyleyim saclarim sari icinde böyle kahveler var :) uzun saclarim kalcama kadar .. tenim hafif bronz . mavi-yesil gözlerim .

0|0
017

En İyi Erkek Görüşü

• Şu ikisinin jartiyer askıları çok hoş, renkleri de sana çok yakışır diye düşünüyorum :

link , link

bir başka değişik jartiyer, çok seksi bence :

link

al iki tane beyaz önerisi :

link , link

Bence jartiyer kullanmayı seviyorsan bunlarada bir bakmalısın, vücut çorabı :

link , link , link , link ,

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Kesinlikle siyah almalısın, her iç çamaşırı her kıyafetle kullanılır ve riski en düşük olan renktir. Ayrıca erkeklerin özellikle siyah-ten ve beyaza ilgisinin daha fazla olduğunu da unutmamak gerek ;)

Bence fileli alma jartiyer çorabını, tül naylon çorap olsun. Bütçenin ne aralıkta olduğunu söylersen uygun bir şeyler bakmaya çalışırız, ya da senin bakıp bunlardan hangisi diyeceklerin varsa paylaş, seçelim arasından...

Artı, partnerin şanslı ve zevkli birisin diye düşünüyorum. Sana vücut çoraplarına bakmanı da öneririm o zaman ;)

0|0
    0|0
  • Beyaz renk dantelli birşey alırsan güzel.

0|1
    0|0
  • beyaz ya da siyah al,

ama neden netten alıyon git çamaşırcıdan al ...utanacak bir şey yok...ayıp bir şey yok...

nişanlımda ben almam alsam kasaya gitmem sen al ben giyerim diyor...ama birlikte gittik babydol aldık...hatta satıcı kız kapalı biriydi açtık babydol inceledik gstringe baktık falan...

0|0
    0|0
  • jartiyer konusunda özellikle şunu öneririm,çiçek desenlileri de güzel oluyor ,bitiyorum link

0|0
    0|0
  • ahaha cinselliğe daha çok bakıyorlar, bu yorumuna koptum..

ten rengin nedir ? esmersen kırmızı> bordo > Siyah 3'lüsünü önerebilirim..

0|0
    1|0
    • beyaz tenliyim amaşu anbiraz bronzum solariuma gittim .. yani orta tenim daha cok beyaza dönük

• Beyaz diyorum..

• mor alırsan basit gösterir kırmızı davetkar gösterir siyah sexy ve çekici gösterir beyaz ilk gerdek gecesi gibi gösterir pembe ben acemiyim gibi gösterir liseli işi :D

tavsiyem siyah kullan;)

0|0
    0|0
  • madem jartiyer klasik dantelli seyler daha iyi, babydoll tarzı olmasın

0|0
    0|0
  • jartiyer alma..seni basit gösterir..onun yerine catwoman kıyafeti giy...tabi ki vücudun güzelse...

0|0
    0|0
  • niye jartiyer alıyosunki

0|0
    0|0
  • tipi öyle bir tarif ettin ki canım çekti

0|0
    0|0
  • Kırmızı inanılmaz olur

0|0
    0|0
  • gerçi tipini göremediğim için yorum yapamıyorum kusura bakma :D

0|0
    0|0
  • lacivert ya da siyah jartiyer güzel olur

0|0
    0|0
  • böyle fileli yırtık pırtık fahişemsi bir havası olsun. güzel oluyor:)

0|0
    0|0
  • pembe veya kırmızı al sarı saça süper gider...

0|0
    0|0
  • Lacivert içini gösteren bişeyler al bence. Ne kadar cüretkarsan , o kadar mutlu olursun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...