Kapat

Adet sancimi geciren bir yol buldum. Bunu deneyen var mi?

Bir kac gun once cok kotu sancilandim ama oyle boyle degil, sanki bicaklaniyorum. Evde de agri kesici yok. Agrinin sebebinin vajina ve etrafinda benim kontrol edemedigim kaslarin kasiliyor olabilecegine yordum. Once karnimin alt kismina sicak tutacak bir yag ( ben cay agaci yagi kullandim ama elma yagi vs. de olur) surup isitarak gevsetmeyi denedim. biraz iyi geldi ama hala agri devam ediyordu. sonra aklima klitoral orgazm geldi. Istemsiz kasilan kaslari bu sekilde gevsetebilecegimi dusundum, masturbasyon yaptim ve adet sancim hemen ardindan gecti. Adet sancisi sirasinda vajinayi kurcalamak rahatsiz edici olabilir bu yuzden ben klitorisi tercih ettim. Cok net ise yariyor. Bunu deneyen var mi?

Güncellemeler:
www.plannedparenthood.org/.../masturbation
Amerikanin kadin sagligiyla ilgilenen devlet kliniklerinin web sitesinde de masturbasyonun adet sancisina iyi geldigine deginilmis.

0|3
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Evet işe yarıyor. Hem kasların rahatlaması yüzünden hem de orgazm sırasında salgılanan hormonlarla ilgili olması muhtemel.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben yalnız değilsin :)

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bende bunu duydum siddetli agri cekenler aksam mast. yapip uyumalari onermis bir doktor. ilk basta tuhaf karşılasamda bu yaziyida gorunce bir bilimsel dayanagi var diye dusundum simdi.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun kuzum.. Keşke bence olarak paylaşımda bulunsaydın :)

1|0
    0|0
  • beyninden vücuduna adını unuttugum bir hormon salgılanmış bundandolayı hissetmiyorsun yarın veya bir kaç saate yine aynı olur boşuna adet sancısının çözümleri diye tez yazma

0|0
    0|0
  • uğraşına çabana denemene hayran kaldım helal olsun.

0|0
    0|0
  • teşekkurler.

0|0
    0|0
  • Enteresan bir durum

0|0
    0|0
  • Kurcalama bozarsın

0|0
    0|0
  • rahatsız eden kişileri neden engellemiyorsun

0|0
    0|0
  • Çok zekisin

0|0
    0|0
  • arkadaşım orgazm en etkili ağrı kesicidir tıpda bunu duymadın mı hiç mutluluk hormonu salgılayarak agrıyı azaltmışsın olay bundan ibaret :)

0|0
    0|0

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• benim çok sancılı geçmez bazen oluncada sıcak su torbası uyguluyorum ve iyi geliyor. mastı ilk duydum.. ?

0|0
    0|0
  • Klıtorıs neresı bı benmı bılmıyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...