Telefonda seks ve mastürbasyon kızların psikolojisini etkiler mi ?

Arkadaşlar;

Sevgilim ile birbirimizi çok seviyoruz ama aramızda mesafeler olduğundan 6 ayda 1 defa buluşabiliyoruz. son 8 aydır ortalama haftada 2-3 defa seks konusu açılıyor. 1-2 saat süren karşılıklı sesli fantezi kuruyoruz. Kız arkadaşımın yaşı 19 ve Avrupa'da yaşıyor, bakire ve hiçbir erkek ile yatmadı. Kısacası aldatmıyor...

Telefonda konuşurken bana mastürbasyon yapmıyorum diyor, acaba ne kadar doğru ? Bu konuşmalar ve mastürbasyon onun psikolojisini bozar mı..?

Bunu başka erkekler ile de deneyebilir mi ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba,

Mesafeli olmanıza üzüldüm. Uzun mesafeli ilişkiler eminim ki çok zordur. Sorunuz hakkında düşündüklerime gelince, bence onun orada ne yapacağı, ne yapmayacağından çok birbirinize olan sevginize tutunursanız dayanmanız daha kolaylaşır.

Telefonda fanteziler kurmanız bana gayet doğal göründü. Bunun psikolojisini nasıl bozacağını da anlamadım. Ama bu kadar seks konuşup ta boşalmıyorsa bu sıkıntı yaratabilir diye düşünüyorum. Bence onun boşalmasını teşvik etmeniz menfaatinize olacaktır.

0|2
    0|0
    • Tamam da karşıdakinin boşalıp boşalmadığını ne bileyim, orgazm olduğunu anlamıyorum ki! Ondan aldığım tek söz, evet istiyorum. Ne sorsam, ne söylesem, evet veya hayırlı cevap veriyor. Orgazm olduğunu anlayamıyorum ki :s 2 saatten uzun süre bile konuşuyoruz... Ben 2 defa boşalsam da karşıdaki hep dinlemek istiyor beni...

Aramızda tabii ki sevgi bağı oluşturduk. Gün boyu internet üzerinden görüşüyoruz... Her gece de telefonda konuşarak uyuruz, hep dinlemek istiyor beni.

Boşalmıyorsa ne gibi sıkıntı olur ?

• Demek ki utanıyor, çekiniyor o yüzden konuşamıyor. Tecrubesizliğinden de kaynaklanıyor olabilir, senin tarafından yanlış anlaşılmak, ucuz diye etiketlenmek kaygısından da.

Boşalmamasına gelince yaratacağı sorunu hissetmek için çok uzaktasın sen. :) Daha çok evdekiler çeker sıkıntısını, gergin ve sinirli olur, aksilik falan yapar. Ama evdekiler de ergenliğe verirler, bir şey olmaz. Ayrıca çok uyarılır ve boşalmazsa rüyasında falan da gelebilir. Neticede kendin yapamazsan doğa yaptırıyor bunu

• Yorumunuz için teşekür ederim, utanıyor olabilir... inşallah mesafeyi evlilik ile kapatacaz :)

Kızlar Ne Diyor 2

• seni seviyorsa onu tatmin ediyorsan başka erkeklerle denemez ama istediğindee onu geri çevirme kendini yalnız hissetmesin yeter bende sevgilimle sanal sex ve telefonda sex yapıyorumm o türkiyenin bir ucunda ben bir ucunda beni çok etkiliyor tatminde ediyor çok heyecanlandırıyor inan onan başkasıyla yapmak geçmiyor içimden ben yaşadıklarızdan çok tatmin oluyorum oda beni delirtiyor psikolojim falanda bozuk değil aksine özgürüm bunda hamile kalma derdide yok çok rahat hissediyorum kendimi ve uzun orgazmlar yaşıyorum sabaha karşı uyanıp onun mesajlarını okup mastürbasyon yapıp orgazm oluyorumm harika bence.

0|3
    0|0
  • Bazı kızlar mastürbasyon yaptıkları halde kötü birşey gibi düşünüp yapmıyorum derler öyle bir tipte olabilir ama eğer telefonda azıp boşalamıyorsa boşalana kadar başkalarıyla cinsel yaklaşımda bulunmak isteyebilir. 6 ayda 1 buluşuyorsanız en yakın buluşmanızda bişeyler yaşayarak öğrenebilirsiniz diye düşünüyorum ama tabi karşı taraf ister mi bilemicem . bence sormanızda yarar var orgazm olup olmadığını 19 yaşında mastürbasyon yapmayacak kadar garip birini de nerden buldun onuda bilmiyorum bence yalan söylüyo ama hayırlısı :D

0|1
    0|0
    • Kim yalan söylüyor anlamadım :s ben mi? kesinlikle...

karşımdaki gerçekten bilsem size sormazdım,

• Kız arkadaşın yalan söylüyor olabilir diyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• kızlara güven olmaz, ben bunu bilirim, bunu söylerim. şimdiki aşklar menfaat çıkar ilşkisi olmuş, kimseye güven yok.

0|2
    1|0
Yükleniyor...