Daha ne kadar mast. yapıp bununla ilgili burada soracaksınız?

Anladık, azgınlıktan öleceksiniz, ama dininiz ve abuk sabuk ahlaki kodlarınız yüzünden; sağlıklı, insanca cinsel ilişkiye girmekten imtina ediyorsunuz. Bu yüzden paso valizinizi kurcalıyorsunuz, normaldir, biz erkekler de yapıyoruz habire.

Peki "farklı masturbasyon teknikleri" sormak nedir? Mast. mast. tır. Kendi bedeninizin neyden nasıl hoşlandığını da mı bilmiyorsunuz? Bunun "tekniği" mi var?

Günde 4395 kere mast. yapıyor da olabilirsiniz. Peki neden 4395+1. mast. ı yapmadan önce "normal mi?" diye soruyorsunuz?

İnsan sorularda da birazcık zekâ pırıltısı bekliyor, gerçekten.

3|1
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Dindardır , kapalıdır , mini etekli kadınlara söver sanal yapar burada.. Ahlaklı ya sözde.. Ders veriyor kendince eleştirileriyle üyelere.

Gerçek hayatta bir erkek elini tutmamıştır.
    Egolu ve kendini beğenmiştir.
    Bakire olmayı över ama , özelden mesaj atanla buluşma ve yatma planları yapar..

Bunların ispatı var , ama ifşa etik değil diyerek yorumuma devam ediyorum..

Cinsel açlıktan kafası tavan yapmıştır , mas malzemesi bulmaya soru sorar.
    Soruları da bu işe alet ederler..

Kadınlarımız kendini reel hayattan soyutlar , kendine yönelir ve hayatı sanaldan ibaret birine dönüşür.

Oral yapar , hamilemiyim diye sorar...

Bu saçmalıklar uzar gider..

Haklısın kardeş.
    Ama ne yaparsın , gerçek hayatta yaşayamadıklarının hayalini kuruyorlar işte.

Ben esas , bu soru/yazı/görüşlerden çıkardığım bir sonuç olarak ; sapıkların tacizcilerin artmasından korkuyorum.

Çünkü her ne kadar , sanalda yazılanların çoğu abartı olsada , hepsi bilinçaltında gizli kalmışlarla ilgili. İşte beni de bu korkutuyor.

Not : Sitede okuduğum ve görüş attığım, "mantıklı" nadir sorulardan biri.

0|0
    0|0
    • "Cinsel açlıktan kafası tavan yapmıştır , mas malzemesi bulmaya soru sorar.
      Soruları da bu işe alet ederler." sanırım bunu kadınlar da yapıyor. Mal mal sorularını google'a yazmak yerine buraya aktarmalarının nedeni bu olabilir mi?

• Olabilir.. Çünkü hemcinslerimi bilirim..
      Biz erkekler gibi görsel canlılar değiliz..
      Yazı daha tahrik edicidir bir kadın için.
      Hayal gücü büyük bir etken olduğu içinde , dediğiniz gibi durumlar daha sık yaşanıyor.

Bu arada eig için teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...