Iliskiye girdik fakat zarim bozulmuyor?

Defalarca iliskiye girdik erkek arkadasimla ama kizlik zarim bozulmadi. Baktigimizda hala orada duruyor ve her girisinde cok feci bir aci hissettim. Sebebi ne olabilir? esnek olsa acimamasi gerekmez mi, esnek kizlik zari olan arkadasim hic aci cekmiyordu

Güncellemeler:
lutfen bilgisi olanlar yardim edebilir mi

0|0
6|37

En İyi Erkek Görüşü

• Esneklik konusunda da tek bir esneklik söz konusu değil. Sende bağ doku biraz daha fazla ve zar biraz daha kalın olabilir. Bu durumda bozulmaz, ama doku yeterince esneyemediğinden acı duyulabilir.

Bir de bunun çok uçnoktası var; o da zarın bağ dokuca çok zengin olup kalınlığının fazla olması. Bu kişiler de cinsel ilişkiye bile giremiyor, zara cerrahi müdahale yapılıyor. Yani her zarın esnekliği farklı. (Vajinismus gibi sorunlarla karışmasın lütfen, bu farklı ve gayet de nadir görülür)

1|0
    0|0
    • tesekkur ederim

• Rica ederim.

Bu arada söylemeyi unutuşum; bir jinekoloğa gidersen çok çok ufak bir operasyonla zarı veya ondan geriye kalanı alabilir. Sorun da çözülür. (En azından sebep bu ise)

• evet gidecegiz doktora durumu ogrenmek icin. ama evlenene kadar bir daha yapmayacagiz

En İyi Kız Görüşü

• Benim de 5. de bozuldu ve o 5 kerede de cok aci cektim

0|0
    0|0
    • normal iliski sirasinda mi bozuldu? bozulurken cok acidi mi?

• neden geç yırtıldı peki partnerininki küçükmü ondan olabilirmi

• @serhat_izmir aksine ciktigim cocuklar arasinda en buyuk seyi olan oydu. Esneklik iste. Belki kucuk seyi olan birriyle olsam yirtilmayacakti bile

Erkekler Ne Diyor 36

• Ne zar varmış sendede

1|0
    0|0
  • Nanoteknoloji bir zara sahipsin galiba

1|0
    0|0
  • Bazı kızlık zarları çok esnek ve kolay kolay yırtılmıyorlar. Aslında şanslısın zamanla ileride yırtılacaktır bunu dert etme bence..:(

0|0
    0|0
    • sansli gormuyorum ben kendimi. sevgilimden ayrilip gidip baskasiyla yapmayacagim. defalarca yaptik parmagini bile soktu yirtilmasi icin hicbir sey olmadi sadece zarin ordan gecerken canim yaniyor

• evet bizde doktora gidecegiz tesekkur ederim

• Rica ederim prenses sağlıkla kal..:)

• yanlışın var. hekimim ben. yok öyle bir dünya. partnerinizinki 5cm ve çok inceyse bunu bilemem. acı varsa yırtılma vardır esnekte denemez. uzman tetkik edip söylemedikçe burdaki gençleride yanlış yönlendirmiş olursun, deneyenler olur. sorunu kaldır bence. yanlış teşfik olmasın

0|0
    0|0
    • ya bu ne hiddet bu ne celal arkadasim. partnerimin 5 cm falan degil, alakasi yok. bir sorun yasamisim ki bunu soruyorum, bunun tesvikle nasil bir alakasi olabilir?

• Tutturmuşsunuz bir esnek zar diye bakire olanda olmayanda Zarım esnek giyip geçiştiriyor Bence bunlara takılıp kalmanın bir anlamı yok zevkinize bakın

0|0
    0|0
  • "Baktığımızda hâlâ orada duruyor" ?

0|0
    0|0
    • kizlik zarina baktigimizda duruyor yani

• Enteresan

0|0
    0|0
  • getir bozalım nasıl bozulmuyor -.- esnektir belki zarın pmeb eondandır yani

0|0
    0|0
  • Çocuk bozamıyor demek ki.

0|0
    0|0
  • iyi ya işte ne güzel.

0|0
    0|0
  • Seninkinde güç yok

0|0
    0|0
  • Bakire değilsin artık boşuna ben bakiremiyim acaba düşüncesini unut

0|0
    0|0
    • Yorumunu şikayet ettim, öyle her istediğin de küfür edemezsin

• ya allah askina soru sormaya girmisim cok mu dert ceza yemek

• Dostum ağır küfür edersen sadece buraylada kalmaz yasal yola da gider o yüzden normal bir şekil de olman daha iyi :)

• daha çok sert davrasnsın, girdiğinden emin olsun ama. olmadı vileda'nın sapını kullansın daha iyi iş yapar. artık bağırsaklarına kadar hissedersin viledanın sapını. o zaman bozulmuştur. zar falan kalmaz dümdüz olur.

0|0
    0|0
  • ne kadar güzelde anlatıyon
    ilişkiye girdiğini sanki iyi birşey yapmış gibi
    bari nasıl hangi pozisyonlarda girdiniz onlarıda anlat

0|0
    0|0
    • guzel bir sey olup olmamasi olayimiz degil. biz bunu yaptiktan sonra pisman olduk zaten allahin rahmetinin ustumuzden gitmesinden korktuk ve evlenene kadar yapmamaya tovbe ettik. ama dedigim gibi olayimiz bu degil. bir soru soruyorum, cevabin varsa verirsin. yargilamaya geldiysen ihtiyac yok.

• elbette yanlis bir sey. dogru ve guzel bir sey oldugunu savunmuyorum. en guzeli birbirine helal oldugun zamanda yapmaktir. otesi haram

• aynı görüşteyiz teşekkür ederim

• Esnektir

0|0
    0|0
  • alman malı ondan sağlamdır :))

1|0
    0|0
  • erkek arkadaşının pipisi yetmemiştir belki yırtmaya :)

0|0
    0|0
  • penisi küçüktür mya da zar esnektir.

0|0
    0|0
  • Sen baksan doğmamış çocuğunuda görürsün o zaman.

0|0
    0|0
  • belki de bozulmamaya programlıdır

0|0
    0|0
  • yanlış yere bakıyor olmayasınız siz :)

0|0
    0|0
  • arkadaşının ki küçükmüş demek ulaşamamış dibine? :)

0|0
    0|0
  • Penis incedir

0|0
    0|0
  • iyi skememiş kanka seni

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşınınki küçük olmasın

0|0
    0|0
  • Penisi yeterince sertlesmiyor mu