S. a benden durduk yere meni ckio bu sizdede oluo mu acill yardim edin neden olabilir?

Bu neden olabilir hic bosalmiom 1 ay dir biraktim bosalmayi ama dun babam dedi hadi oglum namaza gidek dedi tuvalete gittim bir idrar yaparken birden meni cikti bu arada yas 18 benm yeni girdim 18 ime neyse iste babama diyemedm utandim ama dusundum durduk yere meni cikmaz su mezi mi dir nedir o da olabilir bilmiom mezi de gusul bozmuo die biliyorm bende gittim namazi kildm mecbur bilmiyorum cenabetmiydm degilmiydim. Zaten ckip gtsm ordan feci kizarlar di bna abdest aldn nie girmedn gbi laflar iste neden durduk yere meni cikms olabilir 1 aydir. Bosalmiom 31 cekmiom yni ama zor durumda kaliom yardm

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Cenabet namaz kildin kardeşim.
    Zor durumda kalirdin çıkıp gitsen, neyse ALLAH affetsin.
    Uzun süre bosalmayinca büyük abdest sırasında meni gelmesi normal.
    Ben dahil bütün erkeklerde olur bu.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• hiç boşalmadığın için.

1|0
    0|0
  • bel soğukluğu olmusun sen oğlum. hangi kizdan bulaştı. kimle birlikte oldun sen.

0|0
    0|0
    • Valla hic. bir kizla cinsel ilskiye girmedm yas dha kucuk 18 ama durduk yere meni ckio bazen

• Banada öyle dün banyo yaptım bugun gene yapmak zorundayım askerdeyken ayakları üşütmüştüm çok soğuklarda nöbet tuttuk ondan sonra hergün geliyor ne yapcam bende bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Namaz kilanlar icn zor sabah namazina kaldiriolar. Beni uyucam die bagriom mecbur yapck bsinyk

Yükleniyor...