Sizce de öyle mi?

Bence bakirelik çok büyütülüyor. Çok eskilerde bakirelik diye bir şey yoktu. O kısım kadınlar için hastalık oluşturmasın diye vardı. Mikrop felan girmesin diye. Ama şimdilerde namus meselesi oldu. Sizce de öyle değil mi?

Güncellemeler:
demek istediğim namus demek illa birinin altında yatmak değil yani sonuçta insanın kişiliğinde bir şey olan. Tek namus kızlık zarı değil

0|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende bakireyim ama senin gibi düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Bence bu devirde biriyle ilişki yaşamamış kadın yoktur
    Sadece
    "Eline fırsat geçmeyen" kadın vardır. Bunlarda bakireyim diye alıcı bekliyor :)
    Halbuki en dindarı bile "Eline fırsat geçse" neler neler yapmaz :)
    İşte Keriz yiyorlar "Bakireyim" diye :)
    Başka açıklması yok :) Yıllarca kendine eziyet ediyor insanlar bakirelik bakirelik diye :) halbuki karşısındaki erkeğin girmediği delik kalmamış :)

2|0
    0|0
  • Aynen oyle bencede

1|0
    0|0
  • Namusu 2 bacak arasında arayan sahsiyetler beyin denen bir organın varlığından mahrum yaşayanlardır

2|0
    0|0
  • hele şükür aklı selim bir yorum.
    katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Haklısın neler yasıyorlar ama ilişkş olmadıgı için bakireyiz diyorlar

2|0
    0|0
  • Sen bakire değilsin onu zaten anlamış olduk böylelikle

2|1
    0|0
    • millet ön yargılıysa benim yapabileceğim bir şey yok

• Bildiğin ney ki bu konuda?

• Gelene gidene ver o zaman ne sıkıntı yapıyon

1|0
    0|0
  • Allaha inanmıyormusunuz

1|2
    0|0
  • O kısım kadiblarda mikrop girmesin diye vardı kim koydu onu acaba vücudun oyle bir Zara ihtiyaci oldugunu doğa nerden biliyordu bırakın bu mikrop kapmasın doğuştan onun icin vardı Allah verdiyse bir bildiği var sen ona kılıf uydurma

2|0
    0|0
    • kılıf uydurmak değil sadece duyduklarım

• Duydukların o konuda darbe almış eziklik psikolojisini bastıran kişiler isteyen istediği ile yatar zaten bu ulkede bunun bir sucu yok yas tutuyor ise ya da tecavüz değilse başkalarının fikrini etkilemeyin barı

• millet kendini bildikten sonra benim bir görüşümle etkilenmez eğer etkileniyosa onda bir bozukluk vardır

• Hangi eski zamanlarmış onlar tarih verir misin? :D

1|0
    0|0
  • Herkesin farklı görüşü var saygı duymak lazım.

0|0
    0|0
  • Neresi çok buyutuluyor sen ister misin kızının veya eşinin baskalarinin altında inlemesini

1|0
    0|0
  • Kesinlikle önemli benim için òlüm sebeb lerinde biri

1|0
    0|0
  • Bilmioz ki kafanıza göre

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum tatlım ben gece bakirelik ve bekaret tamamen beyinde namusla hiçbir alakası yok

0|0
    0|0
  • Bencede öyle haklısın. Fazla ve gereksiz bir abartma var.

0|0
    0|0
  • devir değişti a mı na mikrop girmiyomu artık

0|1
    0|0
  • Cok iddali yorum olmus

0|0
    0|0
  • O zaman versene

0|0
    0|0
  • Aynen öyle

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Hic önemli değil önüne gelenle yat demiyorum ama ulkemizde erkekler için biriyle birlikte olmak gurur kaynagiyken kadinlar icin utanilasi bir şey olmasinin beklenmesi iki yuzluluk bence

0|0
    0|0
  • aynen öyle

0|0
    0|0
  • namus meselesi haline gelmesinin sebebi dinimizde zinanin haram olmasi.

1|0
    0|0
  • Aynen oyle. Mesela bakirelik bozulduktan snra denize girince icime daha cok su kaciyor. Tamamen kizlik dedikleri sey bir koruma

1|0
    0|0
Yükleniyor...