Göğüslerim çok küçük ne yapabilirim?

Göğüslerim çok küçük ne yapabilirim?
arkadaşlar göğüslerim bu kadar küçük? destekli takiyorum ama bu durumdan cok rahatsizim kac yasina geldim hala böyleler. kilo al demeyin zaten fazlam var. buna bir care biliyor musunuz? evlenmek bile istemiyorum bu yüzden

0|1
8|55

En İyi Erkek Görüşü

• Krem ve bitkiler bir işe yaramıyor maalesef, internet ve tv'lerde bun reklamlar kol geziyor ama hepsi para tuzağı.. göğüsler süt bezeleri, yağ dokusu ve biraz da kas dokusundan oluşur. Yağ dokusu kas tabakasının üstüne geçip göğsü kapladığı için büyüme bir noktada durur. Önemli olan işte o az olan kas dokusunu harekete geçirip biraz daha büyütmektir. Bunun için sana kendi kendine yapabileceğin bazı masaj yöntemleri tarif edebilirim.. Burdan birçok kıza bu şekilde yardımcı oldum ve inanılmaz değişiklikler olduğunu söyleyebilirim. Ama önemli olan sabırla hergün bunu yapman lazım.. en fazla 2 ay sonra dik dolgun ve en az bir beden büyümüş olurlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 54

• G********* sürekli olarak okşanması ve hareket ettirilmesi doğal olarak büyümelerine sebep oluyor bu yüzdendir bazı kızların Çok sevgili değiştiren kızların diyeyim memelerinin büyük olması Senin de çok sevgilin olmuyor mu ya da elleyerek okşayarak büyütebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Estetik.

0|0
    0|0
  • İnsanın aklı küçük olmasın göğüs önemli değil.

1|0
    0|0
  • Bu sen değilsin.
    Önce bunu diyeyim.
    Sonra da neden dert ediyorsun ki
    75B olsun yeterli işte.
    Daha fazlasina lüzum yok
    Hele 90 üstü...
    İnek bicigi gibi nahoş...
    Hiç gerek yok...

0|0
    0|0
    • Tabikide ben degilim :) ornek olsun diye paylaştım yoksa kendimi niye paylaşayim burda

• 20 yas

• Hım. Büyüme devam ediyor mu peki?
      Yoksa artık bu kadar mı kalıyor?
      Bilgim yok

• bence iyidir

0|0
    0|0
  • bırak öyle kalsın ne olacak

0|0
    0|0
  • elleri küçük biriyle evlen sorun çözülür :)

0|0
    0|0
  • küçük göğüs severim ben, hiç sıkıntı yok bence. büyük olunca sırt ağrısı yapıyormuş sonra ilerleyince yaş, iyice de sarkar onlar, dizlerine değer falan mazallah :))

0|0
    0|0
  • Küçük seven zenginler seni bulur bak unutma küçük göğüslü kuşatılın sevgili leri zengin olmuyomuş istatistikler diye

0|0
    0|0
  • yapacak bisey yok kalsin öyle

0|0
    0|0
  • silikon yap

0|0
    0|0
  • Resimdeki gibi bir kız arkadaşım. vardı. sırt ustu uzandigindaa sadece uclari gorunuyordu. Tadı başkaydi. Hoşuna gidiodu. Bu cinsel yönü olabilir. çok takarsaniz yaparsınız bir ameliyat aşilir

0|0
    0|0
  • Senin ne yapicani bilmiyorum da biz memen küçük diye napalim amk?
    Bize ne bundan? Haa illa öneri mi istiyorsun git Penis büyütücü al sür memene hatta boydan sur belki uzarsin :D

0|0
    0|0
  • Sende ki meme o zaman, erkek memesi

0|0
    0|0
  • Ben küçük göğüslü kadınları daha çekici bulurum. Bence kusurlarınla (ki bu bir kusur dahi değil) yaşamayı sev.

0|0
    0|0
  • doktorlar çaren.. vücudundan yağ dokuları ile besleyebiliyorlar sanırım

0|0
    0|0
    • ne doktoruna gitmem gerekiyor? nasıl oluyor

• bence kendını elle

• @dımtısdımtıss ne alaka?

• ezcaneden gögüs pompası al ve onunla biraz egzersiz yap

0|0
    0|0
  • Bisi yapma

0|0
    0|0
  • Yaaaaa ben bayılırım aziyorum ama küçük meme diyince uffff

0|0
    0|0
  • kendine işlev katacaksın açığı kapatacaksın

0|0
    0|0
  • Kalça vardır o yoksa

0|0
    0|0
  • O beğenmediğin memişler benim hayalim biliyormusun

0|0
    0|0
  • Meme memedir napalım Allah böyle vermiş

0|0
    0|0
  • Her şey meme değil. Sen bunu takıntı haline getirmişsin

0|0
    0|0
    • Tabiki ben getirdim cunku etrafimda erkekler surekli en az 85 olcak falan diyor

• Seni seven her şeyinle sever. Mükemmel kimse olamaz göğsünde küçük oluversin ne var

• öperek büyür onlar

0|0
    0|0
  • Böylede iyi ne yapacan airbag gibi göğüsleri taşıması bile sıkıntı

0|0
    0|0
  • Küçük daha güzel ben seviyorum takma kafana. Hatta böyle sıfır olanı daha çok seviyorum

0|0
    0|0
  • silikon

0|0
    0|0
  • Youtube ta göğüs büyütme yöntemlerinin anlatıldığı videolar mevcut

0|0
    0|0
  • intihar et kurtul, yoksa bu hayat küçük göğüslerle çekilmez

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 7

• yapın boyle canım demekkı. neden kendını soyutluyorsun. senı seven her halınle sever.

0|0
    0|0
  • şimdi çaresi çok , sen bir araştır ama benim tavsiyem yağ transferi yöntemini araştır , iyi bir klinikten randevu al öyle karar ver. ben tüm estetik operasyonlarım ve lazer epilasyon için Estetik internatioanala gidiyorum git muayene ol nasılsa muayeneden ücret almıyorlar

0|0
    0|0
  • elle

0|2
    0|0
  • Estetik plastik konstrik cerrahi

0|0
    0|0
  • Ellet emdir büyür

0|0
    0|0
  • Koçan buyute merk etme

0|0
    0|0
  • Keske benimde kucuk olsa benimki kocaman 19 yasindayim simdiden sarkmaya basladi

0|1
    0|0
Yükleniyor...