Bekaret durumu ile ilgili

bu zamana kadar ilişkilerimde hiç cinsel yakınlaşma ve konuşma olmadı. bu hem benden hemde karşımdaki kişilerden kaynaklı diye düşünüyorum. bakireyim ama sözde olan bakirelerden değilim gerçek anlamda bu zamana kadar erkeğin elini tutmak yanağından öpmek dışında hiçbişey yaşamadım. benim sorum şu. benim gibi olan yani gerçekten bakir olan bir erkek varmıdır? ilerisi için düşündüğümde ben eşimin ilk ilişkisi olmak isterim öyle olmazsa hayal kırıklığı yaşarım. siz ne düşünüyorsunuz yorumlarınızı alayım çokmu hayal ötesi bişey benim bu beklentim

Güncellemeler:
yorum yapan herkese teşekkür ederim

0|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette böyle düşünen erkekler var.

Bende elini tutmak ve yanağından öpmekten başka ilerisini yapmadım. Kişiliğime ters ve sevdiğim kıza evlenmeden önce ona cinsel manada zarar vermek istemem asla, hem dinen bu şey uygun değil. Yaşım 20 şuana kadar cinsel anlamda bir ilişkiye girmedim girmem'de. Çevremde ortamda erkeklerle konuşunca birçoğu tarafından bu konu alay konusu olsada bence bu onların bir eksikliği kişiliği düzgün olsa benim gibi düşüneceklerine eminim ancak bir çok "Erkeklerin ortamında" cinsel anlamda bir şey yaşamayınca alay konusu oluyor insan".

Ben sevdiği insanlar evlendikten sonra herşeyi ilk onunla yaşama tarafındayım. "ilk ve son" olacak kız isterim her zaman hayatımda sadece ona bakip, bir ömür boyu onunla her konuda ilk ve son şeyleri sadece onunla yaşamak isterim. karşıma bundan 4 sene önce böyle bir kız çıkmıştı 3 sene çıktık çok güzeldi herşey, ne olduğunu anlamadan ayrıldı gitti. Kıymetimi bilmedi. Ve giderken ona benim canımı yaktığı için iki çift söz söyleme ihtiyacı duydum " iki cihandada benden sonra yüzün hiç gülmesin inşAllah hiç kimseyle mutlu olmaz dedim" çektim gittim.

1|0
    0|0
    • haklısın ama bu alay konusu olma ve nefse rağmen kendini dizginleyebilmek çok önemli. tbrk ederm

• nefisten çok bence karakter meselesi bu karakterim gereği karşımdaki insanın bende bana geldiğin bakire olmasını istiyorum, onun benden aynı şeyi isteyeceğini düşünüyorum bu yüzdende kendime eşiime saklarım her zaman, ancak böyle birisi çıkmadı daha malsef.

Erkekler Ne Diyor 27

• Herkesin düşüncesine saygı duymak lazım. Ben bunca yıldır bir tane rastladım bakirmiş. Evlenecekti korkusundan bana geldi. Bende onu bir bayanla tanıştırıp evlenmeden önce tecrübe kazanmasını sağladım. Ancak bence ilk olmak son olmak falan bunlar her ne kadar hayatın gerçekleri ise de karşındaki herkes ideal biri olmayabilir kafanda canlandırdığın şekilde. Sonra dönüşü olmayan veya çok zor olan bir yola girmiş buluverirsin kendini. Hayatını bir anda mahvetmiş olmakta var işin içinde onun için fazla yorum yapmak istemiyorum.

3|0
    0|0
  • niye bu kadar hayal kuruyosunki?

takıldığın şeye bak ya. evlenceğin erkek bakir olsa nolcak olmasa nolcak sana olan sevgisinden daha mı önemli bu konu?

sevgiyi saygıyı çok farklı yerlerde arıyosun bence.tabi bu benim fikrim başkalarına göre böyle olmayabilir

4|0
    2|0
    • sevgi saygı ayrı konu onlar zaten olmalı. benim sorum ayrı

• Bakir kız bulabilirsin ancak bakir erkek bulmak çok zordur. Vardır ancak çok nadirdir. Bir kızın bakir olduğunu anlayabilirsin, ancak bir erkegin bakir olduğunu nasıl anlayacaksın, anlayamazsın. Sana bakir olduğunu söylese bile doğru söylediğini nerden bileceksin. Her erkegin enaz bir defa cinsel deneyimi olmuştur. Bakir olanlar bile mutlaka mastürbayon yapıyorlardır. Bakir olmayan bir erkekle evlenmekten bir endişen olmasın. Eşini seven ve ona değer veren bir erkek eşini asla aldatmaz. Aldatıyorsa mutlaka biryerlerde bir sorun var demektir.

1|0
    0|0
  • elbette öyle erkekler de var.

1|0
    0|0
  • EMİN OL BAKİRE KIZDAN DAHA FAZLA BAKİR ERKEK..

1|2
    1|0
  • çok haklısında kızlarda gerekirse erkeğin bakirini araması lazım.Ben bakirim mesela doğal olarakta evlenceğim kişininde bakir olmasını isterim

2|1
    0|0
  • evet bence hayal ötesi bir fikir seninki...

ayrıca çok da önemsiz..

4|1
    1|1
  • Bunu yavşama amaçlı falan söylemiyorum tabi ama ben bakirim mesela. Kimsenin elini bile tutmadım daha. Evlenmeyi de düşünmüyorum. Ama evlensem bile seninki gibi bir beklentim olmaz heralde.

2|1
    0|0
  • yanlış düşünmüyorsun. ancak ne yazık ki bakir olmaktan utanan erkekler de var.

ben bakirim ve bununla gurur duyuyorum. eşimin de benim gibi temiz gerçekte de bakire olmasını isterim. her yönümüzle birbirimizin ilki olmalıyız. bütün heyecanı birbirimizde yaşamalıyız diye düşünüyorum. ki olması gereken de budur.

1|0
    0|0
  • vardır tabiki ben çok karşılaştım kadına dokunmamış olan tabi kız arkadaşının elini tutmak sarılmak hariç diyelim

1|1
    0|0
  • öyle erkekler bence daha tehlıkelıdır.evlendıgınde eşinle bırbırının ilki olduktan sonra öyle erkegın bence gözu daha çok açılır.şahsen ben böle dusunuyorum

1|0
    1|1
  • "erkeğin elini tutmak yanağından öpmek dışında hiçbişey yaşamadım." diye yazmışsın;elinden tutmak / yanağından öpmek ile başka bir yerinden tutmak ve dudağından öpmek arasında nasıl bir fark var ki ? tahkir etmek için yazmadım ciddi bir soru.oysa ki karşındakinin aura/elektrik/his/duygu ne dersen...en hızlı ve en etkili geçişin parmakların ucunda olduğu halde

3|0
    1|0
    • çok fark var bunu bana değil hemcinslerine sor anlarsın

• şimdi soruyu soran bakımından ben bir kütük ile kıyaslamaya girmedim..bu sana saygısızlık olur.yoksa kütük ateşten kaçar

• öyle erkekler olmaz mı ooooo en güzel erkektir o işte inşallah sende öyle birini bulursun keşke biz de senin gibi kızlar ile karşılaşsakta artık yok öleleri de ..

1|0
    0|0
  • bulamazsın...kendini kandırma...

1|0
    0|0
  • ayyyyyyyyyyy canım kıyanamam melek melek hiç seytan düdüklemedimi seni meaşelleh yorumum hayal ürünü olma yolunda adım adım kutsal bakire olarak yaşayıp göçüp gitmeyi hedefliosun demek son yolculuğunda seni uğurlamaya geliriz yeminnen:D

1|0
    2|2
  • Askerde biri vardı 23 24 yaşında falan hiç yapmamış yani öyle diyormuş ama çocuk pekte normal değildi askerden sonra çeçenistana gidicem falan diyordu.

1|2
    0|0
  • ben varım 19 yaşındayım sevgiliyi bırak kız arkadaşım olmadı

1|0
    0|0
    • allah iyi insanlarla karşılaştırsın iyi bir eş nasip etsn inşallah

• amin inşallah sanada kardeşim

• Yaşim 20 şu yasima kadarda hic yapmadim bu mümkün yani :)

1|0
    0|0
  • Senin gibilerin 20 sinde evlenmesi lazım yoksa dayanamazsın duvarları delersin.

0|0
    0|0
    • 20yi geçtm duvar falanda deldiğim yok

• adres istermisn?

0|0
    0|0
  • 26 Yaşındayım hala bakirim.. Karşıma çıksa bile evlenmeden yapmam.. Eğerki evliliğimiz herhangi bir sebepten dolayı olmaz ise onu çok zor bir duruma düşürürüm ve bu vicdan azabı ile yaşanmaz.. Dünya hali ne olacağımız belli olmaz.

1|0
    0|0
    • evet haklsın

• Evlenmek gibi bir planın var mı eş bulursan?

• Yakın zamanda?

• hayal ötesi degil. Ahlak, Karakter cok önemli. Allah korkusu olan birisi ile tanisirsan, bakir birisi olduguna emin olabilirsin. Ama tabiki sözde allah korkusu olan degil. Bende bakireyim ve evlencegim esimle ilk cinsel iliskimi yasamak istiyorum. Nefsine sahib olacaksin yoksa nefis sana sahip olur. Bazi insanlar bakir olanlari sanki hastaymis gibi görüyor. Bakir olmayan birisiyle evlendiginde gözü disarida olmasi daha yüksektir, hastaliklar ... falan hic bahsetmiyorum. Birde bu benim fikrim, ben bakire isem evlenecegim kiside bakire olmasi gerekir. Ben ama bakire degil isem bakire olan bir kizi isteme hakkim olmadigini düsünüyorum. Tecrübe konusuna gelince, beraber tecrübe kazanmalari daha güzel degilmi?

Hep kizlardan bakire olmalirini bekleyen arkadaslar öncelikle herkez kendisine bakmasi gerektigini düsünüyorum. Sen bakire isen bunu kizdan da bekliyebilirsin. Bakire olmak tek kizlara mahsus degildir. Namus dedigin kiz ve erkek icin gecerlidir. Dinimiz zaten hic birzaman ayrim yapmaz. Baktin dayanamiyorsun ozaman mastürbasyon yapilmasina musaade vardir. Zina yapmaktan mastürbasyon yapilabilinir. Birde ilk cinsel iliski yasadigin bir insan hic unutmassin derler bu bence dogrudur. Sünkü önceden hic yasamadigin bir duygu yasiyacaksin, özeldir.

Herzaman dürüst olunmasi gerkir, bakire degil ise bir insan iliskide bunu acikca söylemesi gerekir, daha sonra sikinti olmamasi icin.

Biraz fazla yazdim, ama icimden gecenleri yazmak istedim. Ilk iliskini esinle yasamak istedigin icin seni tebrik etmek isterim. Bu yoldan ayrilma. Allah sana hayirli, ahlakli, namuslu, dürüst olan, bir es nasip etsin! Amin!

1|1
    0|0
    • Ek olarak, bir erkegin elini tutmak yananigini öpmek tehlikelidir. Sünkü atesle barut yanyana durmaz, bunu unutma. DIni bakimda zaten buna evlenmeden müsaadesi yoktur. Erkek kizla yanliz kalirsa ücüncüsü seytandir!

• yorumların çok mantıklı ve bende böyle düşünüyorum teşekkürler

• Ben genelevde 20 dk tepişmek ve orada boşalamamak haricinde bakirim.

Duygusal anlamda hiçbirşey yaşamadım. Genelevde yaşadığım o 20 dk da benim için hiçbir anlam ifade etmedi.

1|0
    0|0
  • hiçte hayalötesi değil. yaşım 26 ve daha önce 2 kızla çıktım biriyle 2 sene diğeriyle 3 sene sürdü ilişkimiz. ve seninde dedğin gibi öpmek ve elini tutmak dışında hiçbir şey yaşamadım ikisylede ve çok ta güzel ilişkimiz yürüdü cinsellik olmadan da hayatı paylaşabildim onlarla . ben evlendiğimde o ilk gece heyecanını yaşamak isteyenlerdenim. herşeyin yeri ve zamanı var sonuçta ikisiylede birşeyler yaşama şansım vardı ama yaşasaydım vicdan azabı çekerdim ki ikisiylede ayrıldık sonuçta. o yüzden bu hayatta herşey cinsellik değildir 2 dk lık zevk için binbir numaralar çeviren kişilerde tanıdım ama emin ol benim gibi düşünenler de var ve umarım sende benim gibi düşünenlerden biriyle karşılaşırsın .

4|2
    0|0
    • ben de aynını yazacaktım da arkadaş döktürmüş bize de maşallah demek düşer :)

• yemiyenin malını yerler o vicdan azabı çekerim diye dokunmadıkların senden sonra ilk erkekle cinselliği yaşamışlardır emin ol bence hata yapmışsın

• en güzelini düşünmüşsün yemeyenin malını yerler diyen arkdaşa diyorumki herkes kendi ahlakından karakterinden sorumludur

• Ben senin yaptığınıda yapmadım :)

4|0
    0|0
  • evet ben ve sevgılım

1|0
    0|0
  • evet var ben ailem kuzenlerim dışında bir kızın elini daha tutmadım benimle evlen:/

1|0
    0|0
    • tebrk ederim allah hayırlı bir eş nasip etsin sana

• peki. sizede en iyisini inş.

Kızlar Ne Diyor 6

• bende bakireyim ama bakir erkek istemem .

1|1
    0|0
  • böyle bir zamanda bakir erkek bulmak her kıza nasip olmuyo malesef

1|0
    0|0
  • senin yaptığın şeyinde bir farkı yok kusura bakma sert düşünüyor olabilirim ama çıkan eden bir kız bu şekilde düşünmemeli ...ben kimsenin elini tutmadığım gibi yüzünede bakmadım buna ne diyeceksin kendini tertemiz mi sanıyorsun merak ettim doğrusu tövbe edersen orası ayrı tabi

0|1
    2|2
    • aslında el ele tutuşmam bile sayılıdır ama dediğin gibi keşke hiç olmasaydı

• Ben kimsenin elinden tutup öpmedim bile öyle birine rastladım ki adam bildiğin geniş mezhep karıkızdan tut içkiye kadar benimle tam zıt aylarca ona platonik aşıktım bunu biliyordu kıskanıyordum inkar etmiyordum da birgün bana sevgili olsak bana istediklerimi veremezsin dedi işte o an çat diye kendime geldim doğru veremezdim değil onun yatağına yatmak bir yudum içki içemezdim...Zamanında beni takmayan çoluk çocuk yerine koyan adam telefonla aramaya whatapptan yazmaya başladı onu oradan engelledim şuan askerde olması lazım haftalar önce bir hafta sonu aramış sinemadaydım iyiki duymamışım aradığını açma ihtimalim çok azda olsa vardı geri dönmedim ses çıkarmadım diyeceğim o ki karşıdaki adamın sana vereceği değere bak ne yaşadığına değil sonuçta herkes için evlenmeden önceki yaşamı onu ilgilendirir ilgilenme yani mutluluklar.

2|0
    0|0
    • allah herkes için hayırlı bir eş nasip etsin

• Amin

• ben elini bile tutmadim kimsenin ama bakir birini bulabilcegimi sanmiyorum bu yuzden farketmez benim icin

2|0
    0|0
  • Vardır ellbette eşimde bakirdi benim de ilkimdi.

6|3
    0|0
    • ne güzel. allah mutluluğunuzu daim etsin

• :) allah bir yastıkta kocatsın sizi ne güzel bir çiftsinz maşallah

• arada bizde ufak atışmalar yaşamıyor değiliz her evlilikte olabilecek türden ama:) Bazen der bana neden beni hep red ettin diye. Ne bilirdim ki görüntünle tezat bir yaşantın olduğunu derim:)

Yükleniyor...