Varikosel olan var mi? bir bilgi vericem?

Testiste ki damarlarin genislemesi sonucu sicaklik artiyo bunun sonucundada spermler zarar goruyo. Bendede var yasim 19 ve 10 11 yaslarindan beri bilgisayarda cok oturuyorum bence bundan oldu hem sicakliktan hem radyasyondan bu aralar arastirdim yapabilirmis. Dikkat edin beyler :D benim gibi oyun oynayanlar bol bol ara verin ve fazla kalin giyinmeyin. bir onerisi olan falan var mi? 1 ay sonra tekrar test yapicam ameliyat mi degil mi belli olcak

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Dar iç çamaşırı giyme

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bir abimin de öyle bir problemi oldu. Sıkı boxer giyeceksin

0|0
    0|0
    • Dostum aksine bol giymek lazim yanlis bilgi uyar o kisiyide

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Abi sikinti yok onda bende 7 senedir var duzenli kontrole gidiyorum. Sperm sayisinda dusme olmadigi ocin ameliyata gerek yok dediler. Ayrica erkeklerin 3te 1 inde oluyor sakin

0|0
    0|0
    • Baskan acaba damar capin ne kadar? Ben kontrol ettigimde ozellikle sicakta falan bayagi ele geliyo yani. Tesy yaptirdim sorin yok sayida harekette ama sekil bozuklugu var. Doktorlara guvenemiyorum kafam mpralim cok bpzuk

• Sikinti yok valla bence senin ama boxerini degistir. Bol gevsek seyler degil likrali vucudu saran boxerlar kullan. Tek yarayan sey o. Spordan vazgecme bende sporcuyum onunla cok ilgisi yok ama

• Baskan bol giymek daha iyi diyolar sicaklik artisi olmamasi icon yanlis biliyosun bence cok okudum cunku? Sende degistir bir an once bence. Ilerleme oldu ya ondan fikir yurutuyom spordan falan mi diye simdi bitkisel seyler bakiniyom.2. Tahlil de morfoloji yani sekil bozuklugu cikarsa yine spermde doktor ameliyat dicek. Bakalim artik nabicaz hic istemiyorum ozellikle bitki mitki kullanmadan amliyat olmam herhalde.

• Ben oldum ameliyat

0|0
    0|0
Yükleniyor...