Anal (ters) iliski sonrasi makatimda sislik cikti?

Arkadaslar erkek arkadasimla ters iliskiye girdik ama 5 saniye falan sadece basi girdi cikti. Diger gun makatimda agri hissettim. bir baktim resmen makatim kapanmis. bir sislik var ve cok agriyo. Nedir bu ne yapmam lazim. Doktora gidersem anlasilir mi? 😔 hic boyle bir sey yasayaniniz var mi?

0|0
6|33

En İyi Kız Görüşü

• çok kötü bir durummuş ya :/ birkaç gün zeytinyağı, vazelin ve krem sür geçmesini bekle. kabızlığa sebep olacak gıdalardan (örn. muz) uzak dur ve bol bol su iç. bir daha da bu şekilde ilişkiye girmeyin derim vajinal seks her zaman sağlıklıdır (tabii korunduğunuz ve hijyene dikkat ettiğiniz sürece)

1|0
    0|0
    • Uzman görüşü yapmışsınız gizli bayan

• @HİŞŞT kız Quantum fiziği hakkında soru sormamış ki biraz mantık yürütsen ne yapılması gerektiği belli

Erkekler Ne Diyor 33

• Hemeroid olmuşsunuz. Geçmiş olsun. Baharatlı ve acı yiyeceklerden uzak durun. Kabız olmamaya çalışın.

0|0
    0|0
  • Hemeroid maalesef

0|0
    0|0
  • Bence yanlış bir uygulama ile sadece oradaki kasların yıpranmış ya da tahriş olmuştur birkaç gün içinde geçer bir dahaki sefere anal ilişkiyi dönerken hem tecrübeli biri ile hem de Gerekli tedbirleri alarak yap o zaman zevk alırsın acı yerine

0|0
    0|0
  • Doktora gitsen anlar tabi Niğde'mi söyleyim sana kabız olmuştum büyük abdestimi 30 Dk yapıyordum aşırı zorlamadan makat çatlamış Doktor bana anal ilişkimi yaşadın dedi şöyle bir afalladım hoca dedim sen bizi Gay yaptın dedim tamam pardon dedi

1|0
    0|0
  • boşver devam et sevgilinin umrumdamı sağlıgın o zevk alsın yeter seviyo ya seni

0|0
    0|0
  • ters ilişkiyi ters yapmış manyak

0|1
    0|0
  • Normal anal yaparsan. git doktora

0|0
    0|0
  • bence senin popon isyan bayrağını çekti:))) ne lan benim suçum ney vajina varken bene giriyorsunuz hemde zorlayarak anlasınıza zorluyorsakistemiyoruz demek

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • Hemoroid malesef dr gitsen sana merhem verecek ni sure iyilesecek sonra tekrar cikacak ama benim bildigim dogal ve kesin cozum var istersen sanada önerebilirim

0|0
    0|0
  • Bir krem vardi adini su an unuttum hemen geciriyordu

0|1
    0|0
  • Daha neler neler cıkacak

0|0
    0|0
  • Kalın gelmiştir

0|0
    0|0
  • Mikrop almış; teramicyn pomat al masajla şişlik olnan yere sür ; geçecektir...

0|0
    0|0
  • Sen daha dur vermeye devam et altina zictigin gunlerde olacak cicim

0|0
    0|0
  • Bence Dr gitme anlaşılır biraz zaman geçsin düzelir

0|0
    0|0
  • Parmağıyla içeri depecek 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Yapmicaksin analdan ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • duzelir òburgun.. eger uzun surerse doktora gidersin.

0|0
    0|0
  • iyi olmuş. doktora git tabi doktor açar

0|0
    0|0
  • Fena sokmuş. Girerken çok acıdımı?

0|0
    0|0
  • çokmu sıktın kendini. içinde kalmış olmasın?

0|0
    0|0
  • Basurdur geçmiş olsun her sıçısında hatırla cocugu sana eser bırakmış 😉

0|0
    0|0
  • ya nasil mide var sizde kendinize nasil kopek muamelesi yaptirirsin onurlu temiz yasamak cok mu zor

0|0
    0|0
  • Vazelin filan da mı sürmediniz?
    Bu kadar bilinçsiz olmayın ya

0|0
    0|0
  • Hak yolu varken töbe estağfurullah günaha sokma kızım gece gece

0|0
    0|0
  • Beter ol kaşar

0|1
    0|0
  • Eee iyi olmuş sana doktora gidersen ne ile zorladın bunu der

0|2
    0|0
  • anal fissür

0|1
    0|0
    • hak deliği var ken b*k deliğine gidiyorsun

• Hemoroid olabilir bolge tahris oldugundan sert mi sislik

0|0
    0|0
    • Normal

• Hemoroid olabilir yatarken zeytinyagli pamuk koy 3-5 gune gecer gecmesse doktora git gecmis olsun

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 5

• Hahahah adam iyi iz birakmis yalniz hafizaya kazimak budur pardon makata

0|1
    0|0
  • bence doktora git

0|0
    0|0
  • Krem sür

0|0
    0|0
  • Bağsurrr 😂

0|0
    0|0
  • Yırtırma olmustur gecer. Erkek arkadasim tarafindan anala cok zorlandigim icin basima cok sey geldi biliyorum. Kan geldi mi az da olsa silerken falan?

0|0
    0|0
Yükleniyor...