Kadınlar günde kaç defa seksi düşünür yoksa ay da bir mi?

dr. louann brizendine yazmış :"erkeklerin beyinlerinde cinsellikle ilgili alanların büyüklüğü ve bu bölgede harcadıkları enerji kadınlarınkinin iki katıdır. tıpkı, kadınların duyguları işlemekte sekiz şeritli otobanları, erkeklerinse toz toprak bir arayolu olması gibi. erkeklerin cinsellikle ilgili düşünceleri işleme alanları uluslararası uçuşların yapıldığı havaalanlarına benzerken, kadınlarınki özel uçuşların düzenlendiği havaalanlarına benzer. bu, kadınlar günde bir-doğurgan dönemlerinde belki üç ya da dört-kez seksi düşünürken, yirmi ile otuz yaş arasındaki erkeklerin %85'inin neden 52 saniyede bir seksi düşündüklerini açıklıyor."

1|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• güzel kılıf, beğendim..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bazı günlerde herhalde bir uyaran olmadığı sürece hiç, bazı günler herhangi bir uyaran olmaksızın çoğunlukla.

0|1
    0|0
  • Kadinlar gunun 25 saati seks dusunur ama belli etmez
    Of cok cakal varliklariz

1|4
    0|0
  • Dogru ve yerinde tespitler yapılmış.
    Aslına günümüzdeki olaylara ilişkin konuya bakacak olursak, namus kadınların değil erkeklerin iki bacak arasındadır.
    Onlar faalıyete geçmedikçe bu sorunlar azalabilir. Genel bir bakış açısıyla yaklaştım yadırgamayın. ✋🏻

0|0
    0|0
  • Nedendir bilmiyorum ama adet olmadan 2 hafta once ve ozellikle adetliyken ne oluyorsa deliriyorum. Özellikle Richard Kruspe gibi sert bir adamı hayal ediyorum. Konserlerde adamın taş vücuduna bakınca kendimden geciyorum.

1|0
    0|0
  • Bulunduğu yaş, dönem ve ruh haline göre değişir (^_^)

0|0
    0|0
  • Aynen ayda sadece bikaç gün. Adet sonrası yumurtlama döneminde. .

0|0
    0|0
  • Gunde 1 kere canım . O da 24 saat suruyor

0|2
    0|0
  • Kendi acimdan yazayim ben günde 40% cinsellik dusunuyorumdur

0|0
    0|0
  • Yaa ilginc

0|0
    0|0
  • Gününe göre değişir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Adet dönemlerinde seks onlar için izdiraptir.
    Adet sonrası, her anı seks için geçer, oldukça istekli olurlar.

0|0
    0|0
  • ''cinsellikle ilgili alanların büyüklüğü ve bu bölgede harcadıkları enerji kadınlarınkinin iki katıdır'' ozaman benim varsayımım kadınların (%85) 2x52=104 sn bir düşünüyorlardır.

0|0
    0|0
  • Işte hep bunlar #SEX abi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...