Erkeksel sözlerin anlamlarını açıklar mısınız?

31 çekmek sözü nereden geliyor neden 31?

bir erkek neden mastürbasyon yapmadan duramaz?

neden araba tutkunusunuz?

penisinizi başka birşeyin içine soktuğunuzda canınız acımıyor mu?

kaç dakikada ereksiyon anı geçiyor? ( penisiniz normal haline geliyor )

neden boşalma anında kendinizi sıkıyorsunuz?

Güncellemeler:
31 çekmek

1.tavlada bi tür oyun...

zarı atarken elin aldigi sekilden, ve hareketlerden esinlenerek verilen adi kötü nam salmistir.

2.31 in neden mastürbasyonu simgelediği konusunda bir yaklaşımda arap toplumunda şeriat yasaları gereği böyle şeyler açıktan konuşulamadığından kodlanmış olabileceği esasına dayandırılmıştır.

ebced kodlamasına göre elif yani e nin değeri 1, lam yani l nin değeri 30 dur.

30+1=31

kendi sorumun cevabını kendim buldum :)

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten saçma bir tanım bulmuşsun gizli kullanıcı. 31, osmanlıca (tersten arapça gramer gibi düşün) el gibi bir anlamı varmı. Asılmak, arabı boğazlamak gibi bir çok daha söylenişi vardır masturbasyonun. O zamanlar da el ile yapılan şey olarak şifrelemek için 31 demişler ve öyle kalmış. Diğer dillerde 31 aynı anlama gelmez. Ancak 69 gelir.

Erkekler olarak bildiğin üzere sperm üreten yaratıklarız. Belli bir süre bu üretilen spermler vücutta birikir ve sonrasında mutlaka dışarı atılma ihtiyacı duyarız. Aynı idrar torbasının dolduğu zaman tuvalet ihtiyacımız gibi. Masturbasyon rutin hâle gelmiştir. Kimi her gün yaparken kimi 1 hafta, 3 hafta gibi periyotlarla ihtiyaçlarımızı gideririz. Bu da bizim aklımızın sürekli oraya çalışması demek oluyor yani :p

Araba tutkusuna bir şey diyemem, araba tutkunu erkekler yok değil.

Penisi başka bir şeyin içine sokmak derken? Vajinadan mı bahsediyorsun?

Ereksiyon anının geçiş sürecini tam olarak hesaplamadım ancak duruma göre değişir yine.

Boşalma anında kasılmanın nedeni de duyulan zevk ve içsel dürtülerdir. Sperm atmanın asıl amacı üremektir. Vajinaya ne kadar şiddetle boşalırsa erkek, çocuk ihtimali o kadar artacağından dürtüsel bir kasılma ve kasılınca daha sert şekilde boşalabiliyoruz. Aynı şekilde kasılma zevki de arttırıyor.

0|0
    0|0
    • spermleriniz idrarla gitmiyor mu neden bir daha mastürbasyon yapma gereğinde bulunursunuz

soruyu sorarken hiç vajina diye düşünmemiştim genellikle cansız şeyleri düşünerek sordum soruyu bardak gibi :)

• canım benim spermler idrarla gitmez ayrıca mastürbasyon yapan erkelerin de bardak kullandıklarını sanmıyorum :)

• Spermler idrarla giden şeyler değillerdir. Ancak bu kadar çok olduğunu sorguluyorsan yaradılış gereği ya da alışkanlıklar diyebiliriz belki.

Bardağın içine organı sokmak olsa olsa ergenlik döneminde yapılacak bir şeydir. O bile saçma olur ki kendini arayış çabasıdır bunlar... Bir süre sonra geçer.

Erkekler Ne Diyor 24

• aydınlanmış olduk teşekkürler:) diğer sorulara gelirsek,

-masturbasyon yapmadan duramamak gibi bir şey yok. İçinde bulunduğun duruma bağlı. rekorum 4,5 ay (inandırıcı gelmeyebilir ama askerlikte)

-araba tutkunu değilim

-penisimi her yere sokmuyorum. ilişkiden bahsediyorsan ereksiyon halinde acımaz. boşaldıktan -hemen sonra bir-iki dk hassaslaşır ama.

-odaklandığın sürece ereksiyon devam eder. ama boşalmadan bir-bir buçuk saat ereksiyon halinde kalınca karnın ağrımaya başlar.

-boşalma anında kendimizi sıkmıyoruz. rahat bırakınca daha iyi oluyor.

0|0
    0|0
    • askerde şap verdikleri için olmasın?

• yok öyle bişey ya. millet abazalıktan birbirini elliyodu. Gay club sanırdın görsen.

• _31 çekmek nah hareketiyle özdeşleştirilir.Elimizle nah yapmadan önce başparmaktan itibaren( 3) parmağımız açıktır yüzük ve serçe parmağı kapalıdır.Hareketin devamında Başparmağımız yanındakilerin arasına sokulur ve işaret (1) haleyle bitirilir.Parantez içindekilerin yanyana getirilmesiyle oluşan ifade(31)mastürbasyona yeni bir kimlik kazandırmış diyelim.

_Bir erkek sevişerek boşalabilirse her dolduğunda emin ol mas.yon istemez.Bizde sperm üretimi her daim devam eder ve boşaltılmaz ise rüyada terkeder gene eder.Sizin yumurtanız ayda 1 üretilip atılıyorsa bizimde her an olan üretimimizin her an boşaltılabileceği kanıksanan bir gerçek olmalı...

_Neden araba tutkunuyuz?hımmm,Sanırım bizler içine masraf yapıp bişeyler koyduklarımızı seviyoruz(benzin gibi canım :-)

_Normal yerine sokmaktan bahsediyorsanız bazen kılların sebep olduğu kesiler hariç canımız acımıyor,kan basıncıyla öyle sertleşiyorki, uzvum değilde farklı bir kişilikmiş gibi selam veresim geliyor.Arkadaşı o anda yumruklasan acı duyacak halde olmuyor.

_Ereksiyon süreci uyarılma şiddeti ve yorgunluğa göre değişiyor.Yorgun bir anınızda değilseniz ve sizi çok isteyen sınırları olmayan bir partneriniz varsa yanınızda boşalsanız dahi ereksiyon hali devam edebiliyor,o anlar tadıdan yenmiyor.;-)

_Boşalma anında biz kendimizi istemli sıkmıyoruz,kuyruk sokumu ve prostat çevresindeki kaslar tam boşalma anında sperm yumurtaya kadar ulaşsın diye kasılıyor(şırınga gibi).Bir diğer sebebide boşalma anını dişide hissetsin ve hazırsa beraber olsun diye olabilir çünkü penisimizin en sert ve dış yüzeyindeki damarlarının en şişkin olduğu anlar o anlardır,vagina duvarınız daha fazla doluluk hisseder,teşekkürler.

0|0
    0|0
  • Bunları öğrencek kadar boş zamanım olsaydı ...

3-Tutku diyorsun , tutkunun açıklaması yoktur.

4-Ayrıca penisimiz acımıyor , ben kendi adıma konuşuyorum . Her bulduğum deliğe sokmadığım için...

6- İstem dışı hareket , düz kasların vücuttaki etkisiyle kasılıyor. Bunun sebebi de hormonlardan kaynaklı (biyoloji terk seni)

0|0
    0|0
    • hiç bir biyoloji öğretmenim penisin gerilmesini anlatmadı

• Benimde anlatmadı ve bu hormonların etkisiyle düz kasların vücut üzerindeki hareketleri.. Hormonları da anlatmamışlar o zaman sana. Sadece sahip olduğun için bilmekte gerekmiyor. Buraya sorup öğreniyorsun ya , biraz araştırabilirsinde hani :) Öğrenmemek ayıptır bilmemek değil ;)

• 1- bu sözün nerden geldiğini üstüne hiç kafa yormadım.

2- Gün aşırı cinsel ilişki yaşadığım bir kz arkadaşım ya da yatak arkadaşlarım olsa, inan ki elimi bile sürmem. kısacası aslında bir erkek seksle ilgili bir şey yapmadan duramıyor. Ki durmasın zaten 70 yaşına geldiğimizde keşke daha çok yapsaymışız diyeceğiz belki de. Dünyada, ülkemizin de içinde olduğu birkaç millet dışında hiç bir ülke cinselliği bu derece tabu olarak görmüyor. biz de görmesek ya!

3- Başka bir şey ne ki? :))) Penis bu yani gireceği 3 yer var benim bildiğim. Bi keresinde yaşı biraz ilerlemiş bi ablayla seks yaparken, (normal yoldan) abla biraz erken kurudu. Tabi vajina kuru olunca gel gitlerde biraz acıma olmuyo değil.

4- Ereksiyon olduğu anda biyere sokarsan boşalana kadar devam eder. Yoksa bazen gün içinde kendiliğinden olan ereksiyonlar bi iki dakikada geçer gider.

5- Sıkmıyoruz:))) Erkek boşalma durumu öyle bişey, özellikle yaptığımız bişey değil.

0|0
    0|0
  • yatacak kız bulamayınca mecburen elizabeth takılıyoruz :) 4-5 ay kadar dayanabilmiştim o da askerdeyken tabi.

Durduk yerde penisimi neden başka birşeyin içine sokayım ki?

başkalarını bilmem ama araba tutkunuyum hem de fazlasıyla... Honda civic v-tech ile kadranın sonunu görmek gibisi yok... :) Honda hayat onda

0|0
    0|0
  • 1- 3 un yanindaki 1 i yan yatir, gordugun sekil neye benziyor? tabi baska hikayeler de var bu konuda

2- aslinda bir kadin da masturbasyon ya da farkli bir yolla cinsel ihtiyacini giderir, ancak tabular yuzunden bundan genelde uzak durur bazi toplumlarda

3- araba değil, tam anlamiyla guc ve adrenalin severiz, bunun da farkli ifade yollari var, otomobiller, hiz, spor vb

4-penisin icine girdigi sey nasil acimak yerine zevk aliyorsa bizde de durum ayni ( kasma gibi bir durum yoksa )

5-kisiden kisiye degisiyor bu :)

6- bosalma aninda kendimizi kasmamizin bir kac nedeni olabilir, disari bosalmak, sureyi uzatmak ya da bunlar değilse o anki zevk kasilmasini boyle algiliyorsundur. ayni durum kadin orgazminda da var benzer sekillerde.

0|0
    0|0
  • neden 31 bilmiyorum ama bundan sonra senin için 32 diyelim

2|0
    0|0
  • 31 Cekmek Nerden Gelıyor Bende Bılmıyoorum

Bır Erkek Ruhunu Tatmın Etmek Icın Masturbasyon Yapar

Arabalar Egomuzda Var :D

Vajınanın Icıne Sokmak Varken Neden Baska Bısey :)

Bosaldıkdan 5 Sanıye Sonra Gecer Sonra Beyne Hucre Gıtmez Tıksınırız

Kendımızı Sımkmıyoruz Aksıne Bırakıyoruz :)

Sorularıma Cevap Werırsen Sevınırım :D

0|0
    0|0
  • 3'ün 1'i. Sol testis - Penis - Sağ Testis.

1|0
    0|0
  • Kabartma tozu keki nasıl böyle kabartıyor ?

Babam böyle pasta yapmayı nerden ögrendi ?

2|1
    0|0
    • :) ee cevaplarım nerede

• bunları merak ediyordum kafama takıldı bi yarım saat önce :)

• diyorum ya gayet klasik sürekli 31 çekeriz sex yapamadıgımızdan arabaları eve futbolu severiz sizin magazini dedikoduyu sevmedinizle orantılı 31 in anlamını bende bilmiyorum

• Bunları sevgiline sor o daha detaylı anlatır.

0|0
    0|0
  • makina mübarek. 3 5 soru daha soraydın :)

0|0
    0|0
    • birazdan güncelleme yaparım :)

ama cevaplar?

• çok saçma bir cevap bulmuşsun gizli kullanıcı

böyle şeyleri dinle karşılaştırarak kıyaslamak çok günah oldugu gibi şahsınızı çok küçük düşürürrrr

0|0
    0|0
    • internetten buldum yüzlerce sitede yazıyor aç bak

• orasıda saçmalamış olamazmı yani sakın beni yannış anlama şahsınıza bir sey dedigim yokk

• ben sadece bulduğum bilgiyi paylaştım yanlış veya doğru olduğunu kanıtlamamın imkanı yok çünkü öğreneli bir saat ancak oldu

• işte evrenin sırları bunlar. hepsi bilinse hayatın anlamı kalmaz dimi ama :)

0|0
    0|0
  • niye kızlar orgazm halindeyken kendini sıkmıyormukinee

0|0
    0|0
    • sizin kadar değl sizin yüzünüz bile değişiyor

• demekki sizden daha çok zevk alıyoruz kendimize mukayet olamıyoruz

• o kesin

• Özelden sor resimlerim sana

0|0
    0|0
  • ben osbir diyorum efendim

0|0
    0|0
  • :)) her soru 20 puan toplam 100 puan değil mi ?istediğimiz sorudan başlayabilirmiyiz?

1|0
    0|0
  • 31 çekiyorum çünki ihtiyaç yoksa sapık olur insan

0|0
    0|0
  • varsa sevgilin yoksa babana sor seni aydınlatırlar

0|0
    0|0
  • Ya peki 52 nereden geliyor

0|0
    0|0
  • O kadar çekmiş olmama rağmen hiç merak etmedim.

Tecrübesiz ve azgın bir arkadaşsın sanırım :D

0|0
    0|0
  • sen ne kadar doluymuşsun öyle ya bu ne kadar soru böyle

0|0
    0|0
  • İçlerinden bir 31 i bilmiyorum.

Erkek masturbasyon yapmadan durabilir. Bu tıpkı kızlar gaz çıkartmaz kaka yapmaz gibi toplum arasında yerini sabitleştirmiş bir tabudur. Ben çok yakından tanıyorum bir tane masturbasyon yapmadan da gayet güzel yaşıyor çocuk :))

Penisi sokulması için yaratıldığı yere sokarız böylece canımızda acımaz tıpkı sizin içinize birşey girdiğinde canınızın acımaması gibi.

Ereksiyonun dakikası erkeğe göre değişir. Bu na cinsel güç veya iktidar denir. Çook uzun saatler boyunca boşalma olmazsa öyle dik durabilir. Aklınıza alakasız şeyler getirip dikaktinizi başka bir şeye verdiğinizdede dakikadan kısa sürede normal haline gelir.

Boşalma anında vücudun neredeyse bütün kasları kasılır. Bu yüzden istem dışı vücutta bir kasılma olmaktadır. Bunun bir diğer nedenide sperm in vücuttan hızlı bir şekilde ileri atılması gerektiğidir. Kadınlar erkeklerden daha çok kasılırlar orgasm anında ve bu kasılmalar orgasmın kalitesine göre bazen bir kaç dakika bile sürebilir.

0|0
    0|0
    • ohh teşekkür ederim en sonunda bir cevap veren çıktı

Kızlar Ne Diyor 3

• link ben bu soruyu sormustum ve bir bayan bunu açıklamıstı.

31 ' in anLamı Osmanli zamaninda, insanlar küfür etmek isteyip de

dilleri varmadığı zaman, o küfürün "ebced" hesabı

ile ilgili karşılığını söylerlermiş...

Mesela İbne kelimesi 58 sayisina denk geldigi için

"lan 58 in evladı" falan şeklinde...

Ayrıca malum eylem icin "el çekmek" tabiri

kullanılırmış eskiden...

El kelimesinin ebceddeki karsiligi 31 dir. ( Elif = 1

, Lam=30 Elif+Lam=31 )

İnsanlar aman çocuklar duymasın,

aman ayıp olmasın derken "el çekmek" yerine "31

çekmek" lafını kullanır olmuşlar.