Nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum çok utanıyorum?

Hiçkimseyle birlikte olmadım. Hiçkimsenin eline elim değmedi, öpüşmedim de. Ama küçükken hani gelen beyaz sıvı vardır ya. Onu temizlemek için kulak çubuğu kullanıyordum sonra kan geldiğini hatırlıyorum. Ama regl olduğum zamanda olabilir. Çünkü ikisini karıştırıyorum. Bende bakire olmamaktan çok korkuyorum. İnanın ki bunları çok zor ve utanarak yazıyorum. İnternetten zarın nerde olduğunu ve nasıl bakıldığını öğrendim. Aynadan baktım zarda sadece küçük bir delik görünüyor. Bu normal mi? Eğer bakire değilsem de yırtılmayan yerleri yırtılırsa kanar mı? İnşallah kanar. Çünkü ben cidden bilinçsizdim. Nasıl biri olduğumu görseniz halime acırsınız. Diğer yerlerin yırtılınca kanaması kandırmak olmaz. Çünkü hiçbir şekilde kimseyle birlikte olmadım evlenene kadar da olmıycam. Sizce suçlu muyum? Ve diğerlerinin cevabını verir misiniz?

1|2
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten ortası açık olur. Zarı görüyorsan bakiresin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çizilmiş sadece 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Mesele bir zar ya da kan meselesi değil. Sen temizsen gerisi mühimde değil. Hatta bunu yapmış olsanda bu kirliliğe kanıtta değil..

0|0
    0|0
  • Siz kadınlar eğer bakirelik zarını bu kadar önemsiyor olmasaydınız, erkekler size mecbur olacaklardı, kendinizi savunmasız gösterdiğinizi çin bakire olmadan sizi almıyorlar, bakire değilsen değilsin yanlışlıkla olduğuna inanıyorsan bunu hiç bir erkeğe inandırmak zorunda değilsiniz siz veya başka bir kız. Cesareti varsa gelip alıcak seni bakmayacak zarına. Büyütmeyin diyorum zar olup olmaması değil siz ona güvenirliğinizi hissettirin o zaten sizi anlayacaktır, erkekler zar'ı acaba önceden başkalarıyla yattı mı diye önemser gibi yapar, güvenirliğinizle ona ilk'i olduğunuzu kanıtlarsanız bu yeter

1|0
    0|0
  • Ayyy Kıyamam ben yaaa... :-(
    Üzülme n'oolur sen tertemuzsin :-) Kendinden eminsen kimseye ama hiç kimseye bir şeyleri ispatlamak zorunda değilsin ;-)
    Şuna bak yaa ne kadar üzülmüş... Aizin gibi hatunlar var mı hâlâ? :O Yaşınız kaç ki?

0|0
    0|0
  • bakmayla anlaşılmaz.
    çok büyük ihtimalle yırtılma olmamıştır.
    ayrıca o zaman geldiğinde her ihtimale karşı yapayından alırsın:)

0|0
    0|0
  • Ey gönüI! Bu yoIda kervanIa beraber yürü! YapayaInız bu yoIa düşme! Çünkü hadiseIere gebe oIan zaman, kim biIir ne fitneIer doğurur. Dediğim gibi gidersen zahmetsizce gidersin. Hakk’ın emânında oIarak yoI aIırsın.

0|0
    0|0
  • O kadar korkuyorsan icin rahat degilse doktora git icini ferahlat

0|0
    0|0
  • Hic bir sikinti yok kendine dert edinme. hem olsa bile bu nedenden dolayi ne olacak ki? Acik acik diyebilirsin inanmiyorsada sktrp gidebilir uzulmeye degmez 😊

0|0
    0|0
  • Öncelikle kesinlikle korkma hala kızsın ama öğle merak edip germe yırtılır yani emin ol evlendiğinde kanayacaktir kafandan bu konuyu at büyüyün olarak söylüyorum sen korkmadan hayırlı bir nasip bul evlen

0|0
    0|0
  • Büyük bir ihtimalle bişey olmamıştır.. ama illda emin olmak istiyorsan ayna yöntemiyle kontrol edebilirsin..

0|0
    0|0
  • Doktora görün. Bakire olmamaktan bu kadar korkma

0|0
    0|0
  • En azından kafan rahat etsin diye söylüyorum. Bir jinekoloğa gidip bu soruların en net cevabını bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Zar yapın farklıdır belki delikli sende ki. Bu da var zar çeşidinde

0|0
    0|0
  • Vahh vahh :))

0|0
    0|0
  • Bakire olup olmadigina baktir canim. Hangi ildensin

0|0
    0|0
  • kaç yaşindaydın bu anlattiğini yaparken?

0|0
    0|0
  • Bakiresinn

0|0
    0|0
  • için temiz olsun korkma eğer böyle iyi biriysen eşin seni anlayacaktır zaten

0|0
    0|0
  • Öncelikle canin yanmadimi kan geldiginde? Birde kızlık zarini ne zaman ögrendin?

0|0
    0|0
  • hiç sıkılma asla kendini üzme bakiresin zar yerinde duruyor ama unutma her şey bir zara bağlı değildir

0|0
    0|0
  • Sen düzgün biri olsan burdan milletin senş doğrulamasını istemezsin. Acıkca evleneceğin kişiye söylersin.

1|0
    0|0
  • niye bu kadar dert ediyorsun bee

0|0
    0|0
  • yemin ederim midem bulandı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Jinekoloğa görün. Bu şüpheyle yaşayamazsın. Eğer öyle bir durum varsada tabiki suçlu değilsin.

0|0
    0|0
  • Zaten zarının yapısı delikli canım korkmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Korkulacak bisey yok bakiresin hem bakire olmasan bile evlendiginde iliskinde yine kanaman olur ben bir hafta kanadigini bilirim sıkıntı yapma

0|0
    0|0
Yükleniyor...