Biri büyük biri küçük meme ilerde sorun yaratır mı?

Neredeyse arada 1 beden fark var. Biri küçük ve dik diğeri büyük ve sarkık ve bugün baktım fark büyümüş. 22 yaşıma geldim hep böyleydi ve ilerde evlenirsem sorun olur mu? Onu geç sağlık için sorun oluşturur mu? Zaten estetik olarak kötü.

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan vücudunun hemen hemen tüm uzuvları asimetriktir. Bu kiminde farkedilmeyecek kadar az kiminde dediğiniz gibi fazla olabilir. Eğer görüntü olarak rahatsızsanız kendi kendinize yapabileceğiniz bazı masaj teknikleri tarif edebilirim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• zaten hep göğüslerimiz aynı olmuyoki. genelde sağ daha büyük oluyor bazısında çok belli olujrken bazısında az fark oluyor. ama seninki daha belirginmiş ve büyük olan sarkıkmış.. sütyenle düzeltecen artık başka nolurki bilemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sorun olmsz

0|0
    0|0
  • Normal zaten bu

0|0
    0|0
  • Bir çok kızda olan bir durum bu. Küçük olana masaj yaparak bir nebze olsun önüne geçebilirsin.. Spor yaparak göğüslerini diri ve dik tut.. emin ol, simetrisi bozuk memeden daha kötü bişey var sa oda, sarkmış yumuşak şekilsiz memedir😉

0|0
    0|0
  • Boyutları ney ki

0|0
    0|0
  • yo asla yaratmaz

0|0
    0|0
  • genelde kızların % 90 nında aynıdır fark vardır. bunu engelliyemezsin

1|0
    0|0
  • Birini fazla elletmişsin demek

0|0
    0|0
  • bir baktir hastalik falan da olabilir Allah korusun ihmal etme

0|0
    0|0
    • Hep öyle boyut farkı vardı doktor bu yüzden bişey yok demişti

• Sen bakma doktora film ceksinler baksinlar gelisimine engel bir durum var besbelli

• Küçüğünü bana ver

0|0
    0|0
  • yaratmaz

0|0
    0|0
  • İlginçmiş aradaki farkı merak ettim cidden. Görsel olarak çok fark etmiyorsa neden problem olsun ki.

0|0
    0|0
    • eskiden değilde artık baya fark etmeye başladı

• yok benim eski kız arkadaşımda vardı sorunu yoktu

0|0
    0|0
  • Neden ki biriyle oynamadan mi

0|0
    0|0
  • Gorme durummumuz nedir hayir taktigin kadar fark var mı ona bakmak icin

0|0
    0|0
  • Sorun yaratmaz kucuk. olani daha cok emdirir ayni boyuta getitirirsin

0|0
    0|0
  • Olmaz ne sorunu olacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evlencegin kisiyle paylasman gereken bir durum. Hic takmaz kimisi. Kimisi de sogur seksten. Oyle bir film izlemistim. Kadin kanserden snra gogusleri alinior. Tekrar yaptirior ama biri cok cirkin. Kocasiyla deniorlar ama adamin bir turlu kalkmior. Sonunda kadin baska bir adamla birlikte olmaya baslior ve cok asiklardi.

0|0
    0|0
  • Herkes bu ara memeye takmış gidiyor sanada önerim git yağ transferi yöntemlerini araştır, gittiğim klinik basit yöntemlerle bir çok sorunu çözüyor. Ben lazer epilasyon ve örümcek ağı estetiği olmaya Estetik internationala gidiyorum. meme operasyonlarındada çok başarılar. muayeneden ücrette almıyorlar ister bir konuş

0|0
    0|0
  • Onu duzelttirmelisin ameliyatla

0|0
    0|0
    • ya da kür veya masaji deniceksin
      Ama bilki cogu kizda var bu sorun

• bugün baktım fark baya büyümüş
      kür veya masaj nasıl yapılıyor ki

• Masaji internette videosu falan oluyo kur de aktarlarda ya da karisimi kendin yapabilirsin internette oyle karisimlar yazar

Yükleniyor...