Bugün benim için kabustu?

Vaginamın iç dudağında et beni gibi bişey görmüştüm. Doktora gittim ve kondilom olduğumu söyledi. Yıkıldım mahvoldum. Annemler bakire olmadığımı bilmiyor. Tuvaletten bulaştı dedim. Yurtdışındayım üstelik... Napıcam ne edicem bilmiyorum. İlkim olan adam hala devam eden partnerim başka bir insanla ilişkim de olmadı. Sorun onda demek. Doktor üzülme sadece estetik açıdan kötü dedi ve sende sadece bir tane var dedi 20 gün sonra tekrar gel dedi çıpslmışsa bakıcaz çaresine felan dedi. Şimdi sizlerin yardımına ihtiyacım var, ne yapmalıyım iyi olmak için? Ömür boyu uğraşacak mıyım? ...

1|1
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Senden önce çok kıza çakmış o Zaman senide bozmuş devam ediyor :)

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O virüs artık vücuduna girmiş, onunla yaşayacaksın, bunun tedavisi ya da ilacı yok virüsten kurtulmak için ama unutma virüsler canlı ya da cansız değildir vücutta uygun ortam oluştuğu zaman aktifleşir. Siğili yok edebilirler operasyonla, tabi virüs vücutta kalır. Bağışıklık sisteminde yavaşlama olduğu zaman tekrar ortaya çıkar, dikkat etmen lazım kendine.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kriyoterapi yapılır. Dondurularak tedavisi var.

0|0
    0|0
  • O nedir ki

0|0
    0|0
  • Canim kesinlikle uzulme. Eger jilet vurur kanatirsan etrafa yayilir dahada buyur. 2 aya birsey kalmicak. Mesaj atarsan sana detayli anlatirim bu cileden kurtulursuj. Molloskomdan kurtulcaksin

0|0
    0|0
    • Yani kodilom bu denizden tuvaletten hamamdan ve en onemlisi cinsel iliskiden basliyo. Kesinlikle o erkekle iliski yasama. Mesaj at sana nasil gececegini anlatayim. Et beni gibi birsey o sakin elinle sıkıp patlatma jilet vurma. Dediklerini yaparsan 2 aya kalmaz

• Her önünüze gelenle seks yaparsanız bu olur işte, ne güzel olmuş aferin

1|0
    0|0
  • İşte o ilkin olan adamla konusacaksin bunu

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Ski. sirken iyiydi de ya şimdi bizene

1|0
    0|0