Neden izler ki?

46 yaşındaki evli bir erkek neden her gece p*rno izler? ve üstelik eşi de neden izin verir? hiç mi kıskanmaz! siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? eşinizin izlemesine tapkiniz ne olurdu?

0|0
10|37

En İyi Erkek Görüşü

• adropoza girmiş girecektir eşi de yetemiyordur adama ya da başı ağrıyordur illa ki ya da başka bir soğukluk olmuştur arada ama adam başka kadına gideceğine gözünün önünde kendi dünyasında takılsın diye izin veriyordur
    bir fikir en azından ama sonuçta aile meselesidir karı koca arasıdır girilmez ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• p*rno izlemek kötü bir alışkanlıktır.. Tiryakilik yaratıyor bir süre sonra.. Ona bu konuda yardımcı olmak gerek. Farklı şeylere yönlendirmek, hayatta daha başka şeylerin, daha başka güzelliklerin de olduğunu göstermek, normal hayat döndürmek gerekir..

0|0
    0|0
  • onu izlemek ayıp oluyorda bunu sana anlatmak ahlak bekçiliğimi oluyor bunu anlatan dinleyen buraya yazan çokmu ahlaklı

0|0
    0|0
  • İnsanlar her yaşta başka şeyleri merak eder fakat bazen sadece merakını gidermek için bazen de haz alıp film deki pozisyonları taklit etmek için.
    Kadının izin vermesi belki beraber izliyorlardır belki de aralarında cinsellik bittiği için adama karışmıyordur.
    Belki de erkek de bazı hastalıktan dolayı cinsel istek ve arzu kalmamıştır ve kendilerini bu şekilde avutuyor.

0|0
    0|0
  • Aile içi meselelere karışmıyorsunuz seninde bizimde dışımızda bir olay

0|0
    0|0
  • Eşinden alamadıklarını karşılamak için izler kadın da bana dokunmasın elizabeth le takılsın der ve izin veriri.

0|0
    0|0
  • bilmediklerini öğrenmek için

0|0
    0|0
  • Aile içi mesele knks

0|0
    0|0
  • Azgindir belki

0|0
    0|0
  • Ikisininde pili bitmis

0|0
    0|0
  • ne yapsın makine çalışmayınca ya göze ya dile vururmuş :)

0|0
    0|0
  • Baban mı?

0|0
    0|0
  • Evlilikleri bitmiş

0|0
    0|0
  • Kesin bir sorun var demek ki ortada

0|0
    0|0
  • izleyen kim?

0|0
    0|0
  • Kim o adam?

0|0
    0|0
  • Aile içi şiddet ;)

0|0
    0|0
  • Eşiyle iyi bir seks hayatı yoktur

0|0
    0|0
  • onun pipsi kalkıyo mu la

0|0
    0|0
  • olay olur nasıl bir evlilik o öyle

0|0
    0|0
  • renk katmak isterdir

0|0
    0|0
  • Mezar resimleri izket ona o anlar

0|0
    0|0
  • Sankı kadın esı ızlerken o ızlemıyo oda ucundan kıyısından erkeklere bakıyodur

0|0
    0|0
  • Bazılarında takıntıdır bu ve p*rno izlemeden ereksiyon olamaz

0|0
    0|0
  • Sen nerden biliyorsun izlediğini veya eşinin izlettiğini

0|0
    0|0
  • Normal eşide izliyordur beraber sonra ilişki yaşıyorlardır

0|0
    0|0
  • O yaşlarda erkekler merak ediyor babamı yakaladım ben nde birkaç kere

0|0
    0|0

10 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Esi de yaslanmis. Artik basa cikamiorsa git p*rno izle demistir. Ya 46 diye adam olmedi ya. 70lik dedeler kari pesinde kosuor.

0|0
    0|0
  • Cinayet sebebi

0|0
    0|0
  • Adam azgin kadın bıkkın

0|1
    0|0
  • Saçmalık. Sadece pc ekranından gördüğü bir kadından kıskanıcak kadar manyaklaşmadım henüz. Tabii ki kızarım, ama bunun nedeni kıskançlık olmaz.

0|0
    0|0
  • Belki hic izlememistir meraktan izliyodur sdgjfg

0|0
    0|0
  • Döverdim

0|0
    0|0
  • Izlesin ne var

0|0
    0|0
  • Eşiyle bir paylaşımı yok demek ki

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...