Lezbiyen olmak suç mu sizce?

Evet arkadaşlar sorum kısa ama net profilim erkek ama ben bayanım ve soruyorum lez olmak suç mu ayıp mı?

0|1
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Ayıp ama kişinin güdüsü,cinsel tercihi ama zor bir yaşam tarzı,anne olamazsın,evlenemezsin,kızlarla nereye kadar ilişki yaşayabilirsin?Toplum dışlar,senin gibi olanlarla olabilirsin belki ama kötü bir yaşam tarzı yani vazgeç derim ben..

0|3
    2|0
    • anladım ama beceremiyorum 25 yaşındayım hatta bakireyim ama bırakamıyorum bende şaşırıyorum kendime bazen

• teşekkür ederim değerli arkadaşım

• Rica ederim ne demek:)

Kızlar Ne Diyor 9

• doğanın kanunlarına aykırı bence ama her insan kendinden sorumludur kimsye laf düşmez

0|2
    0|0
    • evet doğru söylüyorsun herkesin yaşamı kendine demi?yaşım 25 oldu bitti böyleyim işte

• Yirim lez amca

0|0
    1|0
    • ben bayanım gizlenmek için yaptım bunu

• Yoo ama toplumda bu duygular bastırılmış Yoksa insanların cinsel tercihinden bana ne?

0|1
    0|0
    • çok iyisin ve mantıklısın teşekkür ederim

• abazanlik yapmiyorsan takil.

0|0
    0|0
  • Suc da degil ayıpta da degil sadece kizlari cinsel obje olarak görmüyorsan. Cunku bilmiyorum yaşamayan bilmez de bir kizin yumuşatdık elini tutmak küçücük yuzunu tutmak masum bakışlarını seyretmek orgazmdan daha can alici.

1|0
    0|0
    • evet ben bunu istiyorum işte

• bu senin tamamıyle hormonel dengen eger kurtulmak istiyorsan uzmanlara görnmen de bence bir sorun yok nedeni ise tek sen değilsi unutma

0|0
    1|0
    • teşekkür ederim bana verdiğin bilgi için

• İnsanların düsüncelerini takarak kafaya yasayamazsın. Örümcek beyinli homofobiklere göre ayıp ama bosver sen hayatını yasa ;)

0|0
    0|0
    • sapıklık yapmıyorum ki 25 yaşındayım böyleyim işte

• Ben sana sapıklık yapıyosun demedim zaten. Bosver insanlar istediklerini düsünsünler niye saklıyosun ki kendini.Bende biseksim ama saklamıyorum ve saklanmıyorum. Hem gayette rahat yasıyorum.

• anladım canım kendim gibi biri çıktı yanlış anlama lütfen ekle beni istersen mail adresim vereyim sana mas.saj.07@hotmail.com bu benim hotmail msn adresim istersen ekle

• aferin kızıma

0|0
    0|0

• İnsan olduğu sürece neden suç olsun? Fakat toplumumuzda ahlaken yanlış görüldüğünden manevi yaptırımlarla kişi karşılaşabilir.

0|1
    0|0
    • haklısın bu yüzden gizliyorum kendimi işte çözüm yokmu sence?

• Ortada sorun varsa mutlaka çözüm de vardır. :)

Bunun için sanırım en başta ailenin desteği önemli, kişinin yeterince güçlü olması...En güzeli bir uzmandan yardım almak, doğru adım atabilmek adına.

• çok iyisin sen çok haklısın keşke tanısam seni çok bunaldım artık ben

Erkekler Ne Diyor 7

• Suç değil, ama ayıp olabilir.

Suçu Devlet belirler, belirlememiş. Ayıbı toplum belirler, genel olarak ayıp demiş.

Toplum istemiyor arkadaş, bir insandan oluşmuyor ki eğitelim, kabul ettirelim diyeceksiniz. Olmuyor işte, adam siyasi parti kurmuş 50 yıldır % 1 oyu geçemiyor bu ülkede.

Lezliğinizi gizli gizli yaşayın.

Bana çemkirmeyin şimdi, neden gizliymiş, bizim hakkımız yok mu diye.. Ben olanı söylüyorum, toplumu germeyin, sizin de kalbiniz kırılmasın. Reklam etmeyin kendinizi, sevdiğin var onunla yaşa mutlu ol.

0|1
    0|0
  • Tabiki suç değil ama bisexuelleri anlayabiliyorum fakat sadece lezbiyen ilişki bana biraz yavan geliyor...ama bu konuda şuç kadınların değil aslında erkeklerin ülkemizde kadının gözüne,ruhuna ve bedenine hitap etmeyi bilebilecek kapasitede erkeğimiz çok az maalesef,erkeklerimiz özellikle cinsellik konusunda o kadar renksiz ve bencillerki kadınlara lezbiyen ilişkiyi tercih ettikleri için suç bulamıyorum açıkcası...

0|1
    1|0
    • doğru düşünüyorsun evet katılıyorum sana

• amaç bana katılman değil sorununa çözüm üretmek aslında tam olarak sorunda sayılmaz ama takıntı yapmışsın bir kere...ben sorunun kökü beğendiğin birlikte olmak istediğin kadınların erkek versiyonlarıyla karşılaşmamış olman ya da hiç bir erkeğin taleplerini karşılıyamıyacağından korkuyorsun ama ciddi anlamda yanılıyorsun..en azından kriterlerine uygun bir erkeğe şans vermelisin eğer olmuyorsa başkasıyla denemelisin..şu koca dünyada seni mutlu edebilecek elbet 1 tanede olsa mutlaka bir erkek vardır

• haklısın

• neden olsunki her görüşe saygı duyarım herkesin cinsel tercihi ayrı olabilir...

1|1
    0|1
  • geçtiğimiz günlerde bir bayan üye ile tartışmaya girdik ve beni engelledi:(( :))) elbetteki suç değil ama normal bir durum değil bilimsel ve uluslararası yayınlanan bir çok makalelerde bu durumun tamamen tercih olduğu söyleniyor yanisi genlerden gelen falan bilan meselesi değil..lez ya da gaylık normal bir durum olsaydı insan oğlu iki cins olraka yaratılmazdı mesele cinsel tatminlikse eğer insan bir şekilde buu kendi kendine yapıyor zten yok doğurganlıksa deniz atlarında erkekler doğuruyor onlar içni normal olanı bu:) yani cinsel ihtiyacınızı kendinz ya da hem cinsinizle yapablirisiz ama doğurganlığı karşı cinsle yapablirisniz buda lez liğin ya da gaylığın normal olmadığını gösteriyor,en başta dediğim gibi tercih elbetteki suç değil ama normal olan bişey değil,saygı ve sevgiler sunarım:)

0|0
    1|0
    • evet çok mantıklı doğru yazmışsın

• çk merak ediyorum lez olup napıyosunuz cinsel manada neler yaşıyosunuz ?

0|0
    2|0
  • Bakış açısına bağlı sen hangisini soruyorsun...

0|0
    1|0
    • lez olmam ayıp mı gizli yapıyorum ama

• Toplumumuz bunu elbette kaldıramıyor. Ama bu lez olmak psikolojik ve hormonal bir durum. Bu konuyu seninle daha geniş bir şekilde konuşmak isterdim...

• Suş değil ama seni herkes olduğu gibi kabullenmeli arkdaşlık yapmak istemeyen yapmasın ama

bana terz açıksı kendinden aynısın hoşlanmam ilginc geliyor

hiç erkek arkdaşın oldumu ? cinselllik anlamında sormuyorum ?

0|0
    0|0
    • olmadı istemedim ben

• bakire olabilirsin buda tuaf bişi yok ;) etkilenmem arzulaman ilginç :) yanlış anlama dışlamıyorum

anlamaya çalışıyrum ;)

• hiç arkadaşların tarafında geçmişte dışlandığın oldumu ?

kaç yaında fark ettin?

Yükleniyor...