Boşalma sorunu nasıl çözülür?

şimdi ben 31 çekerken çok erken boşalıyorum 2 dakkada bitiyorum ve erken boşalma sorunu var diye korkuyorum ama sex yaparken bir kadının içindeyken öyle olmuyor kendimi boşalmak için sıkarsam 10 dakkada bitiyor sıkmassam kendimi rahat 20 dakka buluyorum mast yaparken 2 dakkada boşalıyorum ama sex yaparken kadının içindeyken 20 dakkayı buluyorum nedir bu tutarsızlık :D neyden kaynaklıdır bu sizce mast yaparken erken boşalma sorunu var kadının içindeykende geç boşalma sorunu hiçmi rahat olamıcam ben :D

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Elinden daha fazla tahrik oluyorsun sanırım

0|0
    0|0
    • boşuna demiyorlar kadın dikeceğine elini dik daha iyi diye :D sonucta sexteki boşalma gecikemidir önemli olan değilmi orda erken boşalmadıma göre sorun yok galiba :D

• Durumun ilginç birlikte olduğun kızlar mı vasatın altıydı acaba?

• bilmiyorum ereksiyon halimdede bir sıkıntı yok etkilenmeme durumum yok yani normal kalkıyor hemen dikiliyo :D ama sexteyken geç boşalıyorum işteee mast yaparken 2 dakkada boşalabiliyorum ama sexte kendimi sıkmassam 20 dakka buluyo ama bunda bir sıkıntı yoktur ehralde dimi sonucta sexte erken boşalmıyorum :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende mast yaparken 2dk da bitiyor

0|0
    0|0
    • içindeyken daha uzunmu dayanıyorsun :D

• hiç yapmadım.d

Erkekler Ne Diyor 2

• senin kırmızı ve mavi kabloların ters bağlanmış :) şaka bir yana belki temas yüzündendir masturbasyon esnasında daha çok temas ettiriyorsundur

0|0
    0|0
  • Çok tuhaf. Sorun yok bence. Mastürbasyonda iki dakkada rahatla ve kurtul, sekste keyif aldığın süre uzasın. Gayet iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...