Düzenli seks cinsel isteği ne yönde etkiler?

Düzenli seks cinsel isteği ne yönde etkiler? Cinsel isteği Artırır mı azaltır mı? Sizce kişinin Aşka ve karşı cinse bakışını etkiler mi?

0|3
4|49

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 48

• Olumlu yönde etkiler.

1|0
    0|0
  • Düzenli beslenmenin iştahın üzerindekine benzer bir etkisi vardır.

2|1
    0|0
  • İlişkiyi sounsuz yapar bence. Seks erkek için de kadın içinde önemli. Ama erkek için zevk ve yaratılış tan dolayı üretken lik göstergesi. seks erkeğin temelidir.

1|0
    0|0
  • monoton olmazsa hayır..
    azaltacağına arttırır..

1|0
    0|0
  • Olumsuz etkilemez

1|0
    0|0
  • Sağlıklı ruh ve beden yapınız olur

1|0
    0|0
  • aşırı seks istegi seks yapamayan kişilerde uyanır, düzenli seks yapmak bıkkınlıktır ben istemem.

1|0
    0|0
  • duzenli seks iyidir hem ruhsal hem bedensel olarak insana iyi gelir ve isine konsantre olabilir. partnerine sadik kalir

1|0
    0|0
  • normal giderr

1|0
    0|0
  • Azaltır bence

1|0
    0|0
  • Duzgunlestirir

1|0
    0|0
  • İstek insanın içinden gelen birşey
    İnsan ruhunu yasamassa ya da ruhundaki seksi yasamassa hergun yapsada ne olur ki.
    Düzenli ve istediği gibi bir cinsellikte zaman zaman istek azalabikirde artabilirde

1|0
    0|0
  • düzenli olmaz değişir

1|0
    0|0
  • Düzenlisi olmaz asıl istrk oldukça yapılanı daha iyi

1|0
    0|0
  • Bu sorunun cevabı kişiden kişiye değişir

1|0
    0|0
  • azaltmaz, rölantide tutar, böbrek taşı, idrar yolu enfeksiyonu, sindirim sorunları, ödem, astım, kalp damar sağlığına iyi gelir.

ilaç resmen ilaç :)

1|0
    0|0
  • Saati gelince ister kendisi o derece yani. :)

1|0
    0|0
  • Yaşadığın o güzel anları hatırlayıp isteğini çoğaltır ama düzenli seks abazalığıda azaltır

1|0
    0|0
  • İstek qzalir

1|0
    0|0
  • Yaşa da bağlı orta yaştan sonra artırır

1|0
    0|0
  • Düzenli seks candır :)

1|0
    0|0
  • olabildiğince artırır ama aşiriya kaçılmamalı...

1|0
    0|0
  • Yaratici ve tenkli bir seks hayati istegi artirir

1|0
    0|0
  • Heyecanı azaltır.

1|0
    0|0
  • Etkilemez her gün zikerimm

1|0
    0|0
  • kararında bir seks hayatıyla hayatın düzene girer, çere çöpe akşın kaçmaz. :)

1|0
    0|0
  • Güzel seks yaparsın

1|0
    0|0
  • Cok iyi oluyor Seksi daha guzel yapiyor bosalmada daha lezetli oluyor

1|0
    0|0
  • Bu tamamen beslenmene bağlı bence

1|0
    0|0
  • rayında bırakır

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

10 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Duzene koyar.

1|0
    0|0
  • Bilemedim

1|0
    0|0
  • ilk başta arttırır sonra alışmaya başlarsın

1|0
    0|0
  • ben köpek gibi sevmedğime asla dokunamam öpemem midem kalkar. kudururm yinede yapmam. 10 aydırda yapmıyorum.

0|3
    0|0
    • Bende o şekilde düşünüyorum ama fark senin 10 aydır yapmadığını ben hiç yapmadım evlenmeden sevsem de karşıyım... Onun dışında sevmediğimiz elini dahi tutamam.

• ben birini çok sevdimm ve onla yaptım pişmanda değilim asla. yine birini sevsem bu kadar yine yaparım. ama zor

• O senin kendi tercihin günahı sevabı sana bana değil bende birini deli gibi sevdim bu imkanımda oldu ben o durumu yapmak yerine ayrılmayı seçtim evlilik olmadan cinsel ilişkiye karşıyım seviyorsam beklerim benle evlenecek kişi bana özel olmalı onun mahrem yerlerini ilk ben görmeliyim benim de o başkalarıyla yaşadıktan sonra kıymeti azalıyor benim için o yüzden uzak duruyorum

Yükleniyor...