Bosalmak erkeklerin elindeyse nasil bunu kontrol edebiliyorsunuz?

Biz kadinlr direk orgzm olur ve bosalirirz yarlayamayiz * erkek bosalacagini nliyor ve kontrol ediyor nasil yapiyorsunz bunu?

0|2
5|66

En İyi Erkek Görüşü

• Beyinle.
    Tüm vücudun kontrolü beyindedir. Hani orasına burasına şiş sokup acı hissetmiyorlar ya. Onun gibi bir durum. Konsantrasyon meselesi. Cinsel temas sırasında zirveye ne kadar kaldığını hissedebilir ve ona göre geciktirecek tedbirlerini alabilirsin. Ama beyin olmadan sadece zevk almak için gidip gelirsen 5 dakikada beşiktaş...

O yüzden erkeklik organıyla becermeye çalışan bir kaç dakika, beyinle beceren ise bir kaç saatte boşalır.
    Bazı kızlar niye ille de zeki erkek isterim diye tutturuyor sanıyorsunuz siz? Matematiksel denklem çözdürmeyecek adama heralde :D

4|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler bilir bunu diyeceğim de madem kontrol edebiliyorlar o yüzden mi türkiye de çoğunlukla erken boşalma var. d

0|0
    0|0
    • evet turkıyede bu kadar vajınusmus hastası varkı uzucu bır durum

• Ben size katılmıyorum. İlişki sırasında iki kişi aynı anda rahatlaya biyorsa bu erken boşalma sayılmaz.

Erkekler Ne Diyor 65

• Erkekte boşalma heyecan ile oluşuyor. Eğer heyecanını bastırırsan boşalma çok geç olur.. ya boşalacağını anladığı anda hareketsiz kalmak veya testislerine parmakları ile küçük bir baskı yapması ile gelen spermi geri gönderebilir.. bu şekilde fazla olmamak kaydı ile 2 - 3 defa gecikme yapabilir.. Ama eğer uzun bir zaman cinsellik yaşamadıysa 5 dakikada boşalır.. 1 saat dinlensin sonrasında ki boşalma 20 - 30 dakika sonra olur.. Bu arada duydum ama inanmadım hiç. çünkü bu çok zor bir erkek için :) hiç çıkarmadan 2 defa üstüste boşalanlar varmış. yani ilk boşalmadan sonra ereksiyon kaybolmuyormuş.. çok ilginç bir şey bu.. zor bir olay..

0|0
    0|0
    • Yoo benim sevgiliminde oyleydi bosalmksti ama hala kazik gibiydi yarim saat oyle sert kldi ellemdigim halde ellesem tekrar bir posta daha ypardik yani

• kontrolsüz çük, çük değildir
    (böylemiydi o laf ya)

1|3
    0|0
  • kadın mal mı? kadın da hissediyor.

2|1
    0|0
  • Ortada bir demiryolu rayi var.. beyin İşe dediginde idrar yolundan isersin.. seks esnasinda ise git gellerle beyin makas degistir der sperm kanala girer vaginaya bosalir veya nereye isterse.. sonuc is beyinde biter makas degistirme isi ise usta bir konduktorde biter.. kapişş

0|1
    0|0
  • sevişmeden önce optionslardan genel ayar yapıyon... süreyi belirliyon... o süreye kadar boşalmıyor erkek...

0|0
    0|0
  • Bizim özel günlerimiz var :D

0|0
    0|0
  • Kung-fu tekniği ile

0|1
    0|0
  • nadir erkekler yapabilir onu

0|0
    0|0
  • geçiktiriyoruz..

0|0
    0|0
    • Iste onu nasil yapiyosunuz idrar tutmak gibi biseymi

• Bidaha boslmak zor olmuyormu yni ben bosalma aninda ceksem bidaha bosalamam

• kontrol edemiyor boşalacağını anlıyor sadece anladıktan 4-5 saniye sonra boşalıyorsun zaten öyle durdurmak gibi bi'şey yok

0|1
    0|0
  • ah bir bilsem bunu o zaman çok şey değişecek de işte :P

0|0
    0|0
  • O anda dedenin bardakta dişlerini düşün bak ne oluyor

0|1
    0|0
  • Her erkek te bunu yapamıyor uzun süre ilişkiye girmişler piskolojik olarak kendini frenleyebilenler yapabiliyor

1|0
    0|0
  • Elimizde değil geldiği zaMan iş biter

0|0
    0|0
  • Çok ilişkiye girdikçe öyle pluyor

0|0
    0|0
  • zamanla öğreniyorsun

0|0
    0|0
  • Kaslar yoluyla herhalde diye düşünüyorum. Ama Zaman geçtikte alışıyor ve kontrol edebiliyor insan. Çoğu insan kolay kolay tutamaz ilk başlarda 👍👍

0|0
    0|0
  • Kendime özel enfes formüllerim var ama paylaşmayacağım.
    Ama şu bir gerçek ki bu formüller sayesinde cinselliği dibine kadar keyifle yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • heyecandan

0|0
    0|0
  • Bu aslında geliştirilebilen bir yetenek ama herkesten bekleme yinede genel olarak sünnet olduğu için türkler çok hassas oluyor ve kontrol edemeyebiliyorlar

0|0
    0|0
  • Penisinde hissediyorsun. Boşalacağını anlıyorsun. Hazzın doruk noktasına ulaşmadan bıraktığın zaman genelde boşalmadan durabiliyorsun. Daha erken bırakırsan hazzın başlangıcında kesinlikle boşalmadan durabiliyorsun. Bilmem anlatabildim mi

0|0
    0|0
  • çok zor çookk

0|0
    0|0
  • Bir kaç kontrol yöntemi var erkeklerin kendi kaslarını geliştirmesiyle de olur bu, kızların kendini kasmasıyla da olur :)

0|0
    0|0
  • konrrol edemez imansız bir sey

0|0
    0|0
  • kontrolü çok kolay değil. hemen boşalmak istemiyorsak başka şeyler düşünüyoruz ya da yavaşlıyoruz sonra devam :)

0|0
    0|0
  • hızı düşürürsun once sonra bıraz sıkarsın baya beklersın sonra bı bakarsın durmus sonra cık dolaş falan sonra devamö et :ÇD

0|0
    0|0
  • Elini çekiyosun ve boşalmıyosun :D

0|0
    0|0
  • Kim demiş kontrol edilebiliyor diye :)

0|0
    0|0
  • Zor bir durum

0|0
    0|0
  • bu bir sır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...