Erkekler onlerindeki o etle nasil rahatsiz olmuyorlar?

Onunuzde bir fazlalik var pantolon giyiyorsunuz sikistirmiyor mu nasil rahatsiz olmuyorsunuz bizim goguslerimizi diceksinizde sutyenlerimiz var bizim siz nasil onunla rahtsiz olmuyorsunuz?

0|2
5|78

En İyi Erkek Görüşü

• O bizim canımız😅😅

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olur ne olcak ki sürekli kalkik değiller ki bence neslinden rahatsız olcak

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 77

• İşin daha da acıklı yanı göğüsler gibi değil, kıyas bile yapılamaz. Birincisi otururken bacakların arasında sıkışma sorunu var, göğüslerde bu durum yok. (Göğüsler de kolların arasında diyen çıkarsa göğüslerin koltuklatında olmadığını hatırlatırım.)

Bir diğer kıyas kabul etmeyen şey ise hassasiyet mevzu; sonuçta darbe aldığında acıdan bayılan hatta kalp sorunu falan varsa bünyesi acının getirdiği o stresi kaldıramayıp kalpten gidenler mevcut.

Sonuç olarak işimiz zor; ama alışıyor insan.(böyle deyince kendimi taş taşıyan mahkumlar gibi hissettim) Bir tek slim denecek kadar dar kot pantolon vs. çok büyük dert, onu nasıl giyiyorlar ben de anlamıyorum.

Özet geçiyorum; çok mağduruz.

1|0
    0|0
  • İç çamaşırımız var onu dizginlemek için giyiyoruz. Zaten kendimizde fazlalık olarak görmüyoruzki onu benligimizden önce geliyor desek yeridir.. Asıl siz içinizdeki o boşlukla nasıl rahat olabiliyorsunuz.. Efsane soruyu sordum oh be.

0|2
    0|0
  • Niye rahatsiz olalim 21 senedir yasiyorum onunla

Not: dogduktan 1 sene sonra cikmadi dogru yasim 21

1|0
    0|0
  • kendi önündeki iki löp etten yola çıkarak empati yapabilirsin

0|1
    0|0
  • Boxer giyen insanlar sıkıntı yaşamaz ama sanırım bu sitede erkekler külot kullanıyor.

1|1
    0|0
  • Sureklie ereksiyon halinde olmadığı için pantolonla nadir rahatsız eder. Ama ereksiyon halindeyken zor oluyor.

0|0
    0|0
  • Müren baligi gibi avlanma ihtiyaci olmadigi zaman iceri girer saklanir😄Engel olmaz ama av istedigi zaman ok gibi firlar.. yalniz bu arada giyinik haldeyse zorluk olur tabii.. ama uzerinde bir sey yoksa ok gibi islak.. dar.. ve karanlik hedefine dogru ileri geri yol
    alir.. pump it 👍

0|0
    0|0
  • bizde de boxer var..
    takılma sen bunlara ;)

0|0
    0|0
  • Yiğidin malı meydandadır kızım

1|1
    0|0
  • Ayrı bir bölme yaptırdım.

1|0
    0|0
    • O bolmeyide kizlara harcarsin yine

• Erkeğin ki meydan da olur

0|1
    0|0
  • şeyimle barışığım :)

0|0
    0|0
  • Penisime özel sudyen yaptırdım

0|0
    0|0
    • Sen de dindar gorunuyon ma hep cinsel sorulardasin hayirdir dindar gorunwn abazlardan misin

• Dindar mı 😊😊

• Evet, gereksiz sallaniyor, hep engel :/

0|0
    0|0
  • Çok işlevli olduğu için, katlayıp bir köşeye saklıyoruz orada bekliyor. Neden rahatsız olalım ki? Bu seni neden bu kadar rahatsız etti. D

0|0
    0|0
  • kalkmadığı sürece sıkıntı yok arada bir sıkışıp canımızın yandığı oluyor ama sewiyorum keratayı iyidir :)

0|0
    0|0
  • Benimki kalın rahatsız oluyorum evet

0|0
    0|0
  • Gurur duyuyoruz. dikine dikine gidiyoruz ablacım

0|1
    0|0
  • Olmuyoruz

0|0
    0|0
  • fermuar kazaları olur zaman zaman

0|0
    0|0
  • Sen nasıl her an toz kaçma riski olan bir delikle rahatsan bizde bir şekilde rahatız emin ol.

1|0
    0|0
    • Bizim findigimiza tozdegil hicbirseyin kacma riski yok cunku vajinamiz onu temizliyor pecete bile kcsa disari atiyor o onu iliskide sizin seyinizi attigi gibi

• Ne diyon be kas yapmy calisipda bos olan cucuk defol sorumdan

• Sus ağlama.

• Zaman zaman olunabiliyor. Çok bol şeyler giyildiğinde özellikle kafasına göre hareket ettiği anlarda sıkıntıya sokabiliyor.

0|0
    0|0
  • sutyen takanlar mı soruyor bu soruyu

1|1
    0|0
  • Oluyoruz tabiki ondan ikide bir oynuyoruz sıkışıyor pantolonu cekiyoruz rahatlasın diye

0|0
    0|0
  • Önündeki ikizlere takke takan mı soruyor bunu 😀😀

0|0
    0|0
  • eli durduk yere orasına giden, düzeltenleri falan görürsün, rahatsız ediyor yani

0|0
    0|0
  • Bizimde kilodumuz baksırımz var kanka

0|0
    0|0
  • e bende ona ozel ic camasiri giyiyorum

0|0
    0|0
  • Tadına bak anlarsın ne hissettirdiğini. Biz mutluyuz sallanmasindan ve fazlalık gibi durmasindan.

0|0
    0|0
  • genelde uykuda olur. slip toplar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    47

Kızlar Ne Diyor 4

• Onlarında boxerı var;d

0|6
    0|0
  • Senin de araya kaçmıyor mu hacı? Erkeklere sormadan önce kendi genital bölgene bak :D

0|1
    0|0
  • Onlarn oyle sorunu var bide iyiki erkek degilimndtmjdg

0|0
    0|0
  • Çok güzel işte

0|3
    0|0
Yükleniyor...